Plus
Išbandyti premium paskyrą
0   Prekės
#
0,00 €
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą
vaizdas
Gamintojai
22 Prekės

Aklosios zonos veidrodėliai ženkliai padidina apžvalgos kampą ir, skirtingų kuo standartinių optinių elementų, leidžia stebėti aplinką aklosiose zonose. Tokie gaminiai didina saugumo lygį ir palengvina daugelio manevrų atlikimą.

Kokie būna aklosios zonos veidrodėlių tipai

Gamintojų kataloguose sutinkami įvairių formų gaminiai:

  • apvalūs;
  • pusiau apvalūs;
  • ovalūs;
  • keturkampiai ir t.t.

Priklausomai nuo tvirtinimo tipo, egzistuoja gaminiai, kurie laikosi ant:

  • Siurbtukų ar dvipusės lipnios juostos. Tvirtinami tiesiogiai ant standartinio mašinos veidrodėlio atspindinčios dalies. Tokių aksesuarų privalumas yra nedidelė kaina.
  • Laikiklių ar kitų fiksatorių. Montuojami ant ar po originaliu elementu. Tokių gaminių pasvyrimo kampą įprastai galima nustatyti pagal automobilio technologinius ypatumus, vairuotojo ūgį ir t.t.

Internetu jūs galite įsigyti tiek berėmius aksesuarus, tiek detales su rėmeliu. Daugelis gamintojų siūlo komplektus iš dviejų įrenginių: po vieną iš kiekvienos pusės. Daugelis prekių yra universalios ir gali būti montuojamos ne tik ant lengvųjų automobilių, bet ir motociklų.

Aklosios zonos veidrodėlių eksploatavimo patarimai

  1. Prieš montuojant aksesuarą su siurbtuku ar lipnia juosta, reikia paruošti standartinio veidrodėlio atspindintį paviršių: nuplauti, išdžiovinti ir specialia priemone pašalinti riebalus. Kai kurie gamintojai siūlo kelias valandas po montavimo nesilankyti plovykloje.
  2. Gaminius rekomenduojama įrengti viršutiniame tolimajame kampe: tai padidins apžvalgos kampą.
  3. Sumontavę gaminį, įsitikinkite, kad jis gerai pritvirtintas ir netrukdo pagrindinio elemento padėties nustatymams.
  4. Valymui reikia naudotis plovimo priemonėmis be abrazyvių komponentų, skirtomis stiklams.

AUTODOC: patogus apsipirkimas internetu

Įsigyti aklosios zonos veidrodėlius ir kitus aksesuarus gali internetinėje parduotuvėje AUTODOC, atlikus vos kelis paspaudimus. Čia jūsų laukia tinklalapis su suprantama struktūra ir paprasta užsakymo forma, patogi mobilioji programėlė, reguliarios akcijos, kvalifikuota klientų aptarnavimo tarnyba, nebrangus pristatymas ir daugybė kitų dalykų. Tapkite mūsų klientais jau dabar ir patys įsitikinkite, kad apsipirkimas gali būti komfortiškas ir naudingas!

loader Prašome palaukti...