0   Prekės
#
0,00 €
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą
vaizdas
Gamintojai
8 Prekės

Išlipti iš automobilio po eismo įvykio padės avarinis plaktukas stiklo išdaužymui. Šis daiktas naudojamas tuo atveju, kai transporto priemonės durų neįmanoma atidaryti. Juo išdaužomas užblokuotų durų langas norint išlipti iš mašinos per angą.

Kokie būna avarinių plaktukų stiklo išdaužymui tipai

  • Gaminiai laikymui mašinos salone. Dažnai būna ryškios spalvos, dėl ko juos lengva rasti ekstrinėje situacijoje. Gali būti parduodami kartu su fiksavimo laikikliu, pavyzdžiui, ant šoninės vairuotojo sėdynės dalies.
  • Pakabuko formos gaminiai, kuriuos patogu nešiotis su savimi. Yra nedideli ir lengvi. Įprastai siūlomi už prieinamą kainą.

Įprastai ant aksesuaro yra ašmenys, skirti saugos diržo perpjovimui. Taip pat jame gali būti įmontuoti kiti papildomi įrengimai. Pavyzdžiui, kataloguose galima rasti plaktukus su elektroniniu manometru oro slėgio kontroliavimui padangose arba su žibintuvėliu.

Avarinių plaktukų stiklo išdaužymui eksploatavimo ypatumai

  1. Įdėmiai peržiūrėkite aksesuaro naudojimo rekomendacijas. Gaminius padėkite taip, kad prie jų būtų priėjimas ekstrinėje situacijoje, pavyzdžiui, ant vairuotojo sėdynės šoninės dalies arba po ja. Patartina automobilyje turėti du plaktuku. Antrąjį padėkite galinės sėdynės keleiviams matomoje vietoje.
  2. Panaudojus instrumentą atsiranda šukės. Siekdami išvengti traumų, apsaugokite galvą laisva ranka, saugokite akis. Jeigu yra galimybė, apvyniokite darbinę ranką audiniu.
  3. Šoninė stiklą daužykite nuo centro iki kraštų. Smūgius atlikite aštria instrumento galvutės dalimi. Po to dirbkite atbuline darbinės instrumento dalies puse.
  4. Nebandykit išmušti priekinio stiklo: dėl savo konstrukcijos, jis nesuduš, o suskilinės

AUTODOC: patogus apsipirkimas internetu

Mūsų internetinėje parduotuvėje galima įsigyti avarinį plaktuką stiklo išdaužymui, gesintuvą ir daug kitų dalykų. Pirkiniai gali būti visai nebrangūs! Norėdami sužinoti apie visas galimybės sutaupyti, susisiekite su klientų aptarnavimo tarnybos konsultantais: jie papasakos, ar šiuo metu galioja nuolaidos. Užsisakykite prekes automobiliui iš AUTODOC ir gaukite internetinio apsipirkimo privalumus!

loader Prašome palaukti...