0   Prekės
#
0,00 €
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą
vaizdas
Pasirinkite kategoriją
Gamintojai
500 Prekės

Bagažinės kilimėlis yra skirtas originalių automobilio apmušalų apsaugai nuo purvo, drėgmės, patrynimų, įbrėžimų, korozijos pėdsakų. Taip pat, šie produktai leidžia ženkliai sumažinti tvarkymosi laiką.

Kokie būna bagažinės kilimėlių tipai

Pagal gamybai naudotą medžiagą:

  • Guminiai. Patvarūs patikimi aksesuarai, kurie pasižymi priežiūros paprastumu ir prieinama kaina. Be to, daiktai, padėti ant guminio paviršiaus, nelysta transportavimo metu.
  • Tekstiliniai. Įvairių spalvų gražiai atrodantys modeliai. Jų gamybai naudojamas nusidėvėjimui atsparus audinys. Greitai įgeria drėgmę, nedaug sveria ir kainuoja nebrangiai.
  • Poliuretaniniai. Elastingi gaminiai, kuriuos lengva plauti, jie greitai džiūna ir nepraleidžia vandens. Taip pat jie atsparūs nusitrynimui, cheminių medžiagų poveikiui ir temperatūrų svyravimams. Be to, būdami vienodų dydžių, gaminiai iš poliuretano yra maždaug du kartus lengvesni už guminius.
  • Gaminiai-plastikiniai. Ilgai tarnauja ir gerai lankstosi. Jie visiškai nereaguoja su cheminėmis medžiagomis ir neturi nemalonaus kvapo.
  • Plastikiniai. Pigūs ir lengvai prižiūrimi gaminiai. Nepasižymi elastingumu, tačiau gerai saugo nuo mechaninių pažeidimų.

Polimeriniai automobilių aksesuarai dažnai turi pakeltus kraštus, kurių aukštis svyruoja nuo 2 iki 6 cm. Tekstiliniai ir guminiai aksesuarai, įprastai, gaminami be jų.

Gamintojai siūlo specializuotus ir universalius kilimėlius. Pirmieji gamini konkretaus modelio ir gamintojo automobiliui ir tiksliai atitinka jo bagažinės parametrus. Antrieji gali būti naudojami įvairiose mašinose. Daugelio jų dydį ir formą galima koreguoti.

Bagažinės kilimėlių eksploatavimo ypatumai

  1. Kai kuriuos gaminius reikia užfiksuoti bagažinėje naudojant tam skirtus tvirtinimo elementus. Montavimo metu laikykitės gamintojo instrukcijos.
  2. Guminius, poliuretaninius ir plastikinius bagažinės kilimėlius, įprastai, pakanka nuplauti vandeniu ir išdžiovinti vertikalioje padėtyje. Esant smarkiems nešvarumams, galima pasinaudoti specialiomis cheminės priemonėmis.
  3. Tekstiliniai kilimėliai valomi šepečiu arba plaunančiu dulkių siurbliu. Taip pat galima naudoti aukšto slėgio plovyklą, nustačius vidutinį galingumą. Naudojant tokį įrenginį, žarną reikia laikyti ne mažiau kaip 20 cm gaminio. Aksesuaro nerekomenduojama skalbti skalbimo mašinoje.
  4. Norint sumažinti universalaus gaminio dydį, galima pasinaudoti įprastomis žirklėmis. Daugelyje modelių gamintojai palieka kirpimo linijas.

AUTODOC: patogus apsipirkimas internetu

Norite be problemų įsigyti bagažinės kilimėlius? Tapkite AUTODOC klientu. Pas mus jūs galėsite geromis sąlygomis ir greitai internetu įsigyti viską, ko reikia automobiliui. Mūsų patogiame kataloge jūs galite per kelias sekundes rasti tinkamas prekes. Daugelis jų parduodamos su nuolaida. Pateikite užsakymą mūsų internetinėje parduotuvėje jau dabar ir mėgaukitės patogiu apsipirkimu.

loader Prašome palaukti...