Plus
Išbandyti premium paskyrą
0   Prekės
#
0,00 €
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą
vaizdas
Gamintojai
5 Prekės

Garso izoliacija automobiliui turi teigiamos įtakos važiavimo komfortui ir saugumui. Ji sugeria triukšmą iš lauko, variklio ir kitų mašinos mechanizmų. Tai leidžia vairuotojui susikaupti ties transporto priemonės valdymu, nesiblaškant dėl triukšmo.

Kokie būna automobilių garso izoliacijos tipai

Priklausomai nuo įrengimo vietos:

  • Dalinė. Tvirtinama tik ant tų automobilio detalių, iš kurių dažniausiai girdimi pašaliniai garsai. Pavyzdžiui, gali būti montuojama tik duryse, ant galinių ratų arkų, bagažinės dugno.
  • Pilna. Garso izoliacine medžiaga vienu metu padengiamos durys, erdvė po kapotu, bagažinės, salono grindys ir kiti transporto priemonės elementai.

Kataloguose galima rasti keturis tipus produktų, padedančių sumažinti automobilio keliamą triukšmą:

  • Vibracijų slopintuvai. Gaminami naudojant bitumą, butilkaučiuką ir yra klijuojami tiesiogiai ant metalinių kėbulo detalių. Sugeria ne tik mechaninius virpesius iš variklio, transmisijos ir pakabos, bet taip pat apsaugo komponentus nuo korozijos. Vibracijų slopintuvai pasirenkami atsižvelgiant į mašinos sritį: kapotui, durims ir stogui jų storis turi būti 1-2 mm, ratų arkoms ir variklio sričiai – 2-3 mm.
  • Garso izoliatoriai. Tai porėti ir pluoštiniai gaminiai, kurie gerai atspindi garsus. Gali būti gaminami iš pūtų polietileno, poliuretano, taip pat dirbtinio ir natūralaus veltinio. Montuojami kaip antras sluoksni po vibracijų slopintuvų ir kartu atlieka šiltinimo funkciją. Tokia automobilio garso izoliacija gali būti padengta folija, kas padidina jos atsparumą drėgmei ir mechaniniams poveikiams.
  • Garso slopintuvai. Minkšti didelio poringumo produktai su atvira struktūra, kurie gali išsklaidyti garso bangas. Dažniausiai gaminami iš putojančios gumos, poliuretano pūtų.
  • Girgždėjimą slopinantys tarpikliai. Jais uždaromos ertmės priekinėje panelėje ir sėdynių reguliavimo rankenose, taip pat ten, kur dekoratyviniai elementai liečiasi vienas su kitu. Uždaroms mašinos dalims gali būti naudojamos juostos iš polietileno arba kaučiuko, o matomoms – elementai iš sintetinio audinio.

Automobilio garso izoliacijos eksploatavimo ypatumai

  1. Tokių medžiagų montavimas – sudėtingas darbas, kuriam reikalingi specialūs instrumentai, o būtent statybinis fenas ir lyginimo volelis. Šios procedūros atlikimui geriausia kreiptis į autoserviso specialistus.
  2. Atliekant montavimą savarankiškai, reikia griežtai laikytis gamintojo rekomendacijų. Pradėti geriausia nuo lygaus paviršiaus, pavyzdžiui, bagažinės.
  3. Norint, kad garso izoliacija tvirtai prisispaustų prie detalių, būtina pašalinti nešvarumus, korozijos pėdsakus ir nuriebalinti detales specialia priemone.
  4. Montuojant medžiagas su folija, patartina užsidėti apsaugines pirštines. Tai sumažina galimybę susipjaustyti.

AUTODOC: patogus apsipirkimas internetu

Mūsų internetinėje parduotuvėje galima geromis sąlygomis įsigyti garso izoliacijos kilimėlį ir kitas prekes triukšmo sumažinimui mašinoje. Mes nustatome žemas kainas visai produkcijai ir reguliariai taikome akcijas, leidžiančias sutaupyti. Pateikite užsakymą internetu jau dabar, kad nebrangiai įsigytumėte kokybiškus aksesuarus savo automobiliui.

loader Prašome palaukti...