Plus
Išbandyti premium paskyrą
0   Prekės
#
0,00 €
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą
vaizdas
Pasirinkite kategoriją
Gamintojai
107 Prekės

Krepšiai automobilio bagažinei leidžia kompaktiškai mašinoje laikyti visus reikalingus daiktus: įrankių rinkinį, domkratą, techninius skysčius, gesintuvus, vaistinėlę ir kitus daiktus. Užtikrina greitą prieigą prie daiktų, patikimai juos laiko ir saugo nuo nešvarumų.

Kokie būna krepšių automobilių bagažinei tipai

Pagal karkaso tipą:

  • Kieti. Gaminami iš smūgiams atsparaus plastiko arba polikarbonato, retais atvejais taip pat iš metalo ar medienos. Atrodo kaip konteineriai ir susideda iš daugybės skyrių, kiekvienas iš kurių įprastai turi atskirą dangtelį. Užtikrina patikimą apsaugą nuo pažeidimų.
  • Minkšti. Gaminami iš elastingų vandeniui atsparių medžiagų, pavyzdžiui, poliesterio, odos, veltinio, nailono. Uždaromi užtrauktuku arba lipniais tvirtinimais. Gali talpinti daugiau daiktų, nei kieti analogai.
  • Pusiau kieti. Įprastai, tai sudedami gaminiai, kurių išorinė pusė gaminama iš audinio, o pertvaros – iš plastiko arba polikarbonato. Pertvaros gali būti prisiūtos prie karkaso arba nuimamos. Sudėjus, tokie gaminiai užima nedaug vietos.

Užsisakant internetu reikėtų atkreipti dėmesį į tokius parametrus:

  • Tvirtinimo tipas. Krepšiai automobilio bagažinei gali būti fiksuojami ant grindų specialiais lipniais tvirtinimais. Taip pat yra modeliai su tvirtinimu prie galinės sėdynių dalies arba specialių atramų, kurios montuojamos papildomai.
  • Dydis. Vieni gaminiai gali užimti tik dalį bagažinės, o kiti – visą jo plotą.
  • Konstrukcija. Gaminiai skiriasi kišenių ir vidinių skyrių kiekių bei parametrais. Kai kurie modeliai parduodami be pertvarų. Jie naudojami didesnio bagažo pervežimui. Kataloguose taip pat pateikiami gaminiai su permatomais langeliais, dirželiais nešiojimui ant peties ir t.t.

Krepšių automobilių bagažinei eksploatavimo ypatimai

  1. Aksesuarus naudokite pagal paskirtį. Tvirtinkite juos pagal gamintojo rekomendacijas.
  2. Skirstydami daiktus atsižvelkite į tai, kokius iš jų naudosite dažnai ir juos dėkite lengvai pasiekiamoje vietoje. Daiktus, kurių prireikia retais atvejais, galima padėti ant krepšio dugno.
  3. Krepšiuose nepalikite nereikalingų daiktų. Laiku atlaisvindami krepšį nuo tokių daiktų, jūs galėsite maksimaliai naudingai išnaudoti vietą.
  4. Periodiškai valykite autoaksesuarus laikydamiesi gamintojo instrukcijos. Daugelį modelių galima plauti kempine ir muilinu vandeniu. Kai kurios gaminius iš tekstilės galima skalbti skalbimo mašinoje.

AUTODOC: patogus apsipirkimas internetu

Norėdami geromis sąlygomis įsigyti krepšius automobilio bagažinei iš žinomų gamintojų, registruokite internetinėje parduotuvėje AUTODOC. Pas mus jūs rasite platų įvairių prekių pasirinkimą prieinamomis kainomis. Be to, mes dažnai vykdome akcijas ir suteikiame galimybę gauti nemokamą pristatymą dovanu. Pateikite internetinį užsakymą tinklalapyje arba per mobiliąją programėlę, kad iš tikrųjų pigiai įsigytumėte naudingus autoaksesuarus.

loader Prašome palaukti...