Plus
Išbandyti premium paskyrą
0   Prekės
#
0,00 €
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą
vaizdas
Pasirinkite kategoriją
Gamintojai
678 Prekės

Automobiliuose naudojami oro gaivikliai padeda atsikratyti nemalonių kvapų keleivių salone. Jie neužima daug vietos ir yra lengvai naudojami.

Kokie yra oro gaiviklių tipai?

Priklausomai nuo aromatinės medžiagos struktūros, šių produktų įvairovė yra ganėtinai didelė:

  • Kvepalais pripildyti kartoniniai gaminiai. Paprastai jie kabinami ant vidinio galinio vaizdo veidrodėlio. Maža kaina – jų pagrindinis privalumas.
  • Skystis. Paprastai tai yra nedidelė talpykla su aromatiniu skysčiu, kuri tvirtinama ant išeinamo oro angos. Juos galima naudoti ilgiau nei kvepalais pripildytus gaminius.
  • Granuliuotas. Paprastai tokie gaivikliai parduodami maišeliuose. Jie gali būti tvirtinami prie šildytuvo grotelių arba ant galinio vaizdo veidrodėlio. Pagrindinis privalumas – nuolatinis tarnavimo laikas.
  • Gelis. Tai nedidelė talpykla, pripildyta į želę panašia medžiaga. Juos galima tvirtinti ant prietaisų skydelio ar po sėdyne. Jie neišteka, nes gelis yra labai storas. Daugeliu atvejų naudojami ilgiau nei skystieji oro gaivikliai.
  • Elektroninis. Šiai kategorijai priklauso jonizatoriai, kurie yra naudingi žmogaus organizmui. Elektroniniai oro gaivikliai jungiami į cigarečių degiklio lizdą arba veikia baterijos pagalba.

Taip pat šie automobilių priedai skiriasi pagal veikimo principą. Kai kurie jų sugeria nemalonius kvapus, o kiti tik užgožia juos savo maloniu kvapu.

Automobilių gaiviklių naudojimo ypatybės

  1. Visuomet patikrinkite gamintojo nurodymus ir laikykitės jo rekomendacijų. Pavyzdžiui, kai kurie gaminiai tinkamai veikia tik tam tikroje padėtyje. Kai kurių gaiviklių dizainas leidžia reguliuoti kvapo intensyvumą.
  2. Po gaiviklių įdiegimo kruopščiai nusiplaukite rankas muilu.
  3. Būkite labai atsargūs, kai keleivių salone keliauja vaikai. Neleiskite jiems paragauti kvapiojo gelio, skysčio ar granulių.

AUTODOC: patogus pirkimas internetu

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite daugybę aukštos kokybės automobilių priedų. Taip pat galėsite įsigyti automobilių oro gaiviklius ir kitus produktus palankiausiomis sąlygomis. Pas mus rasite prieinamas kainas ir nuolat rengiamas akcijas. Įsitikinkite, kad pirkti aukštos kokybės produktus pigiai – tikrai įmanoma.

Tapkite AUTODOC klientu šiandien ir pasinaudokite geriausiais mūsų pasiūlymais.

loader Prašome palaukti...