Plus
Išbandyti premium paskyrą
0   Prekės
#
0,00 €
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą
vaizdas
Gamintojai
83 Prekės

Ištraukti mašiną, įstrigusią bekelėje, arba transportuoti kelyje sugedusi automobilį padės buksyravimo trosai. Tai 4-6 metrų lynas su tvirtinimo elementais galuose.

Kokie būna buksyravimo trosų tipai

Pagal gamybai naudotą medžiagą:

  • Metaliniai. Tai gaminiai, susukti iš kelių plieninės vielos atraižų. Pasižymi dideliu patvarumu, tačiau linkę rūdyti. Nėra elastingi, todėl juos ne visada patogu laikyti. Aksesuarai tinka tik buksyravimui. Juos draudžiama naudoti įstrigusios mašinos ištraukimui: staigiai pajudant, lynai gali suplyšti ir pažeisti automobilį.
  • Tekstiliniai. Įprastai gaminami iš nailono, sizalio, abakos. Jūs galite internetu užsisakyti, pavyzdžiui, juostinius arba pintus gaminius. Jie kompaktiški, taip pat saugūs plyšimo atveju. Eksploatavimo nepatogumų sukelia medžiagos hidroskopiškumas: po kiekvieno panaudojimo aksesuarus reikia plauti ir džiovinti.
  • Iš polipropileno. Puikiai tinka transporto priemonės ištraukimui iš sniego ar purvo. Pasižymi elastingumu ir galimybe sugerti automobilio trūkčiojimus. Trūkumas yra greitas nusidėvėjimas po mechaninių poveikių.
  • Iš nailono. Pasižymi dideliu patvarumu. Atlaiko dideles apkrovas ir nepraranda savo charakteristikų. Atsparūs drėgmei ir smarkiems šalčiams.

Jūs galite įsigyti gaminius, kurių tvirtinimo elementų konstrukcija skiriasi. Dažniausiai tai kilpos, kabliukai arba karabinai. Taip pat gaminiai, pristatomi kataloguose, skiriasi pagal leidžiamą maksimalią apkrovą. Reikia rinktis aksesuarus, kurie gali atlaikyti nuo 150 iki 300 % mašinos masės.

Buksyravimo trosų eksploatavimo ypatumai

  1. Prieš pradėdami buksyravimą, apžiūrėkite tvirtinimus. Jeigu jie deformuoti, pasinaudokite evakuatoriaus paslaugomis. Montuodami įrenginį laikykitės gamintojo instrukcijas.
  2. Jeigu automobilių buksyravimo kilpų padėtis leidžia, trosą tvirtinkite įstrižai: nuo kairės kilpos ant vienos mašinos iki dešinės ant kitos. Toks fiksavimas sumažins aksesuaro plyšimo riziką iki minimumo.
  3. Gaminius su kilpomis riškite specialiu mazgu, pavyzdžiui, gelbėjimosi kilpa.
  4. Ir metalinius, ir tekstilinius gaminius laikykite vietoje, apsaugotoje nuo drėgmės. Taip jie tarnaus ilgiau.

AUTODOC: patogus apsipirkimas internetu

Internetinėje parduotuvėje AUTODOC jūs galite įsigyti buksyravimo trosus ir kitus aksesuarus už prieinamą kainą. Jeigu jums reikiamoms prekėms taikomos akcijos, jie kainuos dar pigiau. Pateikite užsakymą internetu jau šiandien ir įsitikinkite, kad apsipirkimas gali būti naudingas ir paprastas.

loader Prašome palaukti...