Plus
Išbandyti premium paskyrą
0   Prekės
#
0,00 €
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą
vaizdas
Pasirinkite kategoriją
Gamintojai
143 Prekės

Mikropluošto servetėlės stiklui – minkšti gaminiai, kurie įprastai gaminami iš poliesterio ir poliamido. Dėl ypatingos audinio pluoštų struktūros, jie pasižymi geru sugėrimu ir gali pašalinti net alyvos dėmes, nenaudojant specialių priemonių. Gaminiai nepalieka mikroįbrėžimų, dėmių ir pluošto likučių, nesivelia.

Kokie būna mikropluošto servetėlių stiklui tipai

Priklausomai nuo medžiagos struktūros, skiriami du aksesuarų tipai:

  • Neausti. Gaminami presuojant pluoštus ir turi tolygią tekstūrą. Dažnai kainuoja nebrangiai ir puikiai tinka stiklinių paviršių sausinimui ir poliravimui.
  • Austi. Storesni aksesuarai su vilnone faktūra. Laikomi universaliais, naudojami drėgnam valymui, drėgmės šalinimui nuo paviršių, poliravimui.

Kataloguose galima rasti produktus, kurie tinka įvairių automobilio dalių priežiūrai, taip pat specialius aksesuarus, skirtus langų rasojimo stabdymui. Pastarieji impregnuojami specialiu mišiniu, kuris neleidžia susidaryti kondensatui.

Mikropluošto servetėlių eksploatavimo ypatumai

  1. Produktus naudokite atsižvelgdami į gamintojo rekomendacijas. Turėkite omenyje tai, kad, pavyzdžiui, kai kurių produktų negalima naudoti kartu su plovimo priemonėmis.
  2. Produktus galima skalbti rankomis arba skalbimo mašinoje, pridėjus šiek tiek neutralios skalbimo priemonės: miltelių su mažu šarmingumu arba skirtu spalvotiems audiniams. Skalbiant nerekomenduojama naudoti baliklius ir kondicionierius, kadangi jie gali pažeisti medžiagos struktūrą.
  3. Džiovinti produktus galima džiovykloje arba atvirame ore. Tam nereikėtų naudoti šildymo įrenginių. Taip pat draudžiama apdoroti gaminius lygintuvu.

AUTODOC: patogus apsipirkimas internetu

Mūsų internetinėje parduotuvėje galima greitai ir geromis sąlygomis įsigyti mikropluošto servetėles poliravimui, taip pat kitą produkciją automobilio priežiūrai. Mūsų kainos Mūsų kainos taps malonia staigmena, o nuolaidos daugybei prekių padės papildomai sutaupyti. Paprasta tinklalapio vartotojo sąsaja ir patogi užsakymo forma padės jums per kelias minutes sėkmingai apsipirkti internetu. Tapkite AUTODOC klientu jau šiandien, kad be papildomų išlaidų įsigytumėte naudingus įrengimus automobiliui.

loader Prašome palaukti...