Plus
Išbandyti premium paskyrą
0   Prekės
#
0,00 €
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą
vaizdas
760 Prekės

Automobilio ratlankių gaubtai dažniausiai naudojami transporto priemonių išvaizdos patobulinimui. Taip pat daugelis aksesuarų modelių užtikrina apsaugą nuo dulkių, purvo, smėlio ir kitų abrazyvių elementų, kas teigiamai veikia stabdžių sistemos detalių tarnavimo laiką. Be to, šie įrenginiai mažina ratlankių deformacijos riziką po šoninio smūgio, perimdami pažeidimus sau.

Kokie būna automobilio ratlankių gaubtų tipai

Pagal panaudojimo spektrą:

  • Modeliniai. Dažnai atkartoja originalių ratlankių dizainą ir papuošiami automobilio gamintojo logotipu. Patikimi ir efektyvūs, tačiau jų kaina ganėtinai didelė.
  • Universalūs. Tinka skirtingoms transporto priemonės, parenkami pagal skersmenį. Kainuoja pigiau už modelinius analogus, jų asortimentas kataloguose dažnai būna platus.

Pagal konstrukcijos ypatumus:

  • Atviro tipo. Turi stambias ventiliacines angas, dėl ko užtikrina puikią oro cirkuliaciją. Tačiau tokie defektai blogai slepia ratų mazgo elementų defektus ir praktiškai nesaugo komponentų nuo purvo ir dulkių. Be to, juos sunku valyti.
  • Uždaro tipo. Autoaksesuarai su mažomis angomis ventiliacijai arba išvis be jų. Patikimai saugo stabdžių sistemos detales, leidžia paslėpti korozijos pėdsakus arba mechaninius pažeidimus. Visgi, jie riboja oro srautą, kuris aušina sistemą, kas gali privesti prie ankstyvo stabdžių detalių nusidėvėjimo.

Automobilio ratlankių gaubtai vienas nuo kito taip pat skiriasi forma. Jų išorinis paviršius gali būti lygus arba išgaubtas. Plokšti gaminiai laikosi tvirtai, juo sunku pažeisti, kadangi jie praktiškai neišsikiša iš nišos. Išgaubti ne tokie praktiški, tačiau atrodo gražiau.

Aksesuarų gamybai naudojamos skirtingos medžiagos:

  • Plastikas. Jis lengvas, nebrangus, neveikiamas korozijos. Gaminiai iš elastingo plastiko gali atstatyti formą net po mechaninių pažeidimų.
  • Metalas. Gaminiai iš jo pasižymi dideliu patvarumu ir sveria ganėtinai daug. Esant didelei drėgmei, jie nėra apsaugoti nuo korozijos pėdsakų atsiradimo.
  • Ypatingų rūšių guma. Lanksčios, lengvos, tvirtos medžiagos, kurios naudojamos plačiame temperatūrų diapazone.

Gaminiai gali būti tvirtinami ant spyruoklinių sagčių arba stebulės varžtų. Pirmasis tvirtinimo tipas užtikrina lengvą sumontavimą ir demontavimą, antrąjį sumontuoti ir nuimti sunkiau, bet jis patikimesnis.

Automobilio ratlankių gaubtų eksploatavimo ypatumai

  1. Naudokite tik tokius aksesuarus, kurie tinka dydžiu ir kitais parametrais. Technologinės angos ir tvirtinimo elementai turi sutapti su originaliomis detalėmis.
  2. Prieš montuodami automobilio ratlankių gaubtus, įsitikinkite, kad jie nėra deformuoti ir neturi kitų rimtų pažeidimų. Modeliuose su sagtimi patikrinkite spyruoklės standumą: kuo jis didesnis, tuo tvirtinimas patikimesnis.
  3.  Komponentus valykite kempine arba muilinu vandeniu iš vidinės ir išorinės pusių. Taip pat galima atlikti ir mechaninį valymą.

AUTODOC: patogus apsipirkimas internetu

Norite įsigyti automobilio aksesuarus naudingomis sąlygomis? Registruokitės internetinėje parduotuvėje AUTODOC. Visos pas mus pateikiamos prekės kainuoja sąlyginai nebrangiai, o daugeliui iš jų taikomos akcijos, leidžiančios sutaupyti. Pateikite internetinį užsakymą mūsų tinklalapyje arba per mobiliąją programėlėj, kad geromis sąlygomis įsigytumėte automobilio ratlankių gaubtus.

loader Prašome palaukti...