Plus
Išbandyti premium paskyrą
0   Prekės
#
0,00 €
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą
vaizdas
Gamintojai
7 Prekės

Šaltkrepšiai yra nepakeičiami važiuojant į pikniką ar ilgoje kelionėje. Gaminys išsaugo maisto produktų šviežumą, taip pat leidžia pervežti vaistus, kuriems reikalingas ypatingas temperatūros režimas. Be to, jūs visada galite po ranka turėti atvėsintus gėrimus. Gaminiai pasižymi paprastumu ir žema kaina, lyginant su įprasta šaldymo įranga.

Kokie būna šaltkrepšių tipai

Gamintojų kataloguose pateikiamos prekės, kurios skiriasi veikimo principu:

  • Termoizoliuojnatys. Tai sandarūs gaminiai, kurių vidinė dalis įprastai padengta atspindinčia folija. Tokių talpų turinys įprastai išlieka vėsus 12 valandų. Dažnai kartu su aksesuaru tiekiami šalčio akumuliatoriai, kurie gali padidinti jo efektyvumą. Šilumą izoliuojantys gaminiai kainuoja nebrangiai, tačiau negali būti naudojami ilgalaikiam maisto laikymui.
  • Gaminantys šaltį. Tokie gaminiai veikia nuo automobilio elektros tinklo ir yra jungiami prie žiebtuvėlio lizdo. Gali vėsinti maisto produktus ir gėrimus, todėl puikiai tinka ilgalaikėms kelionėms.

Transportavimui, gaminiuose gali būti:

  • rankenėlės;
  • reguliuojamo ilgio diržas, nešiojimui ant peties;
  • ratukai, leidžiantys lengvai pervežti net stambų gaminį.

Internetu jūs galite įsigyti įvairios apimties autoaksesuarus: 9, 15, 30 l ir t.t. Taip pat gamintojai siūlo prekes, kuriuose įrengiami papildomi elementai. Pavyzdžiui, tai gali būti šoninės kišenės servetėlėms ir kitiems smulkiems daiktams.

Šaltkrepšių eksploatavimo patarimai

  1. Prieš naudojimą įdėmiai peržiūrėkite instrukciją. Norėdami išvengti pažeidimų, per daug neapkraukite krepšio.
  2. Nelaikykite maisto šaldytuve ilgiau, negu nurodo gamintojas.
  3. Po naudojimo, talpą išvalykite drėgna servetėle arba kempine, sudrėkinta muiliname vandenyje. Nenaudokite agresyvių cheminių medžiagų.
  4. Turėkite omenyje, kad daugelyje atvejų termoizoliuojančius įrenginius galima naudoti pašildyto maisto šilumos išsaugojimui. Pagaminto maisto temperatūra išliks nepakitusi tam tikrą laiką.

AUTODOC: patogus apsipirkimas internetu

Pas mus jūs galite įsigyti šaltkrepšį, taip pat kitus aksesuarus automobiliui. Kvalifikuoti klientų aptarnavimo tarnybos specialistai operatyviai apdoros jūsų užsakymą ir organizuos prekių išsiuntimą per trumpiausią įmanomą laiką. Jeigu jūs apsipirksite akcijos metu, galėsite sutaupyti. Tapkite internetinės parduotuvės AUTODOC klientais jau šiandien!

loader Prašome palaukti...