Plus
Išbandyti premium paskyrą
0   Prekės
#
0,00 €
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą
vaizdas
Gamintojai
41 Prekės

Augintiniai kelionių metu gali išpurvinti ir pažeisti sėdynių apdailą. To išvengti padės specialūs užvalkalai sėdynėms gyvūnų transportavimui. Jie ženkliai palengvina salono valymą nuo purvo ir kailio.

Kokie būna užvalkalų sėdynėms gyvūnų transportavimui tipai

Šie produktai skiriasi gamybai naudojama medžiaga. Tai gali būti oksfordas, polivinilchloridas, kordura, brezentas. Automobilių aksesuarai, pateikiami kataloguose, skirstomi į tokias grupes:

  • Uždengiantys dalį keleivio vietos, pavyzdžiui, du trečdalius. Toks aksesuaras leidžia įsikurti ne tik augintiniui, bet ir žmogui. Įprastai, tokio tipo modeliai kainuoja sąlyginai nebrangiai.
  • Apsaugantys visą keleivio sėdynę. Jūsų keturkojis numylėtinis galės atsisėsti itin patogiai, o apmušalai bus visiškai uždengti.
  • Transformuojami. Galima išsirinkti modelį, kuris gali uždengti tiek visą sėdynę, tiek vieną ar du trečdalius. Kai gaminys ištiestas ne visas, šalia yra vietos vienam ar dviem keleiviams. Tokį aksesuarą naudinga įsigyti augančiam augintiniui. Trūkumas yra ganėtinai aukšta kaina.

Gaminiai gali būti fiksuojami:

  • Tik ant galinių sėdynių.
  • Viena puse ant galiniu, kita – ant priekinių sėdynių galinės dalies. Primena hamakus. Jeigu reikia, galima išsirinkti modelį su pakeltais šonais durų apsaugai.

Užvalkalų sėdynėms gyvūnų transportavimui eksploatavimo ypatumai

  1. Aksesuarą montuokite ir jį prižiūrėkite pagal gamintojo instrukciją. Įprastai leidžiamas ir mašininis skalbimas. Būtinai laikykitės rekomenduojami režimo. Gaminius laikykite specialiame dėkle, jeigu jis parduodamas komplekte.
  2. Turėkite omenyje, kad ši prekė neapsaugo jūsų numylėtinio nuo smūgių kelyje. Tam naudokite originalų saugos diržą ir specialų dirželį. Be to, daugelis gamintojų siūlo patikimas nešykles.
  3. Šaltuoju metų laiku aksesuarą montuokite iš pradžių pašildę saloną.

AUTODOC: patogus apsipirkimas internetu

Mūsų internetinėje parduotuvėje pateikiami tik aukštos kokybės produktai, leidžiantys patogiai pervežti augintinius. Pas mus, atlikus vos kelis paspaudimus, galima įsigyti užvalkalus sėdynėms gyvūnų transportavimui, nešykles ir daugelį kitų prekių. AUTODOC specialistai operatyviai apdoros jūsų internetinį užsakymą ir išsiųs produktus. Jeigu jūs spėsite užsisakyti akcijų galiojimo metu, galėsite sutaupyti.

loader Prašome palaukti...