Plus
Išbandyti premium paskyrą
0   Prekės
#
0,00 €
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą

Sėdynių užvalkalai

vaizdas
Pasirinkite kategoriją
Gamintojai
2176 Prekės

Automobilių sėdynių užvalkalai: ką reikia žinoti

Sėdynių užvalkalų užsakymas – puikus būdas atnaujinti automobilio interjerą ir apsaugoti originalius sėdynių apmušalus nuo pažeidimų ir nešvarumų. Jeigu jie nusidėvės arba jūs tiesiog panorėsite vėl atnaujinti salono išvaizdą, juos galima bus lengvai pakeisti.

Kokie būna sėdynių užvalkalų tipai

Gamintojai naudoja įvairias medžiagas. Tai gali būti:

  • Oda. Atrodo prabangiai ir puikiai dera prie automobilio interjero. Nereikalauja ypatingos priežiūros. Dažnai nešvarumus galima nesunkiai pašalinti drėgna servetėle. Ypač paklausūs yra aksesuarai iš dirbtinės odos, kurios kaina labiau prieinama, nei natūralios. Visgi, esant karštam orui, odos gaminiai smarkiai įkaista, kas gali kelti tam tikrą diskomfortą. O esant žemai aplinkos temperatūrai, jie, atvirkščiai, tampa pernelyg šalti.
  • Audinys. Tekstiliniai užvalkalai gali būti įvairiausių spalvų. Daugelis iš jų lengvai skalbiami ir ilgai tarnaujantys. Be to, juos patogu eksploatuoti.
  • Kailis. Tai švelni, maloni liesti medžiaga. Ją reikia reguliariai prižiūrėti: gaminius reikia periodiškai iškratyti ir šukuoti. Esant norui, galima pasirinkti aksesuarus iš dirbtinio kailio. Jie atrodo neblogai, o kainuoja nebrangiai, lyginant su natūraliais analogais.

Priklausomai nuo siuvimo ypatumų, sėdynių užvalkalai būna vientisi arba sudaryti iš skirtingų dalių. Pateikdami užsakymą internetinėje parduotuvėje, atkreipkite dėmesį į papildomas funkcijas. Tai gali būti:

  • Masažo efektas. Ši funkcija realizuojama pasinaudojant įmontuotais vibraciniais elementais.
  • Šildymas. Kai kuriuose modeliuose numatytas jungiklis, kuris leidžia reguliuoti temperatūrą.

Gamintojai siūlo ne tik universalius automobilių aksesuarus, bet ir skirtus tam tikriems mašinų modeliams. Jie idealiai atitinka automobilio sėdynių formą.

Automobilių sėdynių užvalkalų eksploatavimo ypatumai

  1. Dažnai tam, kad užvilkti aksesuarą, būtina išimti sėdynę iš salono. Demontavimas atliekamas tik su išjungtu degimu.
  2. Nevilkite odinių užvalkalų esant žemai aplinkos temperatūrai: tokiomis sąlygomis jie praranda elastingumą ir gali būti lengvai pažeisti.
  3. Valymą atlikite atsižvelgdami į medžiagos ypatumus ir gamintojo rekomendacijas. Odą geriausia apdoroti specialiomis priemonėmis. Audinį įprastai galima skalbti skalbimo mašinoje, atsižvelgiant į gamintojo rekomenduojamą temperatūros režimą. Tačiau tuo atveju, kai yra poroloninis pagrindas, geriau skalbti rankomis. Kailiui dažniausiai geriausias variantas yra cheminis valymas.

AUTODOC: patogus apsipirkimas internetu

Pas mus galite įsigyti automobilio aksesuarus visiems gyvenimo atvejams, įskaitant sėdynių užvalkalus, neslystančius kilimėlius, servetėles mašinos priežiūrai. Peržiūrėkite katalogą jau dabar. Galbūt būtent šiandien jus dominančioms prekėms yra taikomos nuolaidos. Suspėkite apsipirkti internetu geromis sąlygomis!

loader Prašome palaukti...