0   Prekės
#
0,00 €
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą
vaizdas
Gamintojai
5 Prekės

Dėklai slidėms – patikomos inventoriaus apsaugos priemonės nuo mechaninių pažeidimų ir nešvarumų transportavimo metu. Šie aksesuarai palengvina sportinių reikmenų pervežimą ir apsaugo nuo ant jų esančio purvo ir vandens patekimo į mašinos saloną.

Kokie būna dėklų slidėms tipai

Pagal gamybai naudojamą medžiagą:

  • Tekstiliniai. Patvarūs gaminiai, kurie gerai apsaugo nuo dulkių ir kainuoja sąlyginai nebrangiai. Kategorijoje taip pat yra aksesuarai iš vandeniui atsparių audinių, pavyzdžiui, nailono ar poliesterio.
  • Odiniai. Mechaniniams pažeidimams atsparūs gaminiai, kurie taip pat efektingai atrodo.
  • Plastmasiniai. Patikimi ir, įprastai, talpūs autoaksesuarai, kurie puikiai saugo nuo smūgių.

Kataloguose galima rasti modelius moterims ir vyrams, kurie vienas nuo kito skiriasi dizaino ypatumais. Pirmieji įprastai būna tamsių tonų, antrieji – ryškios spalvų gamos.

Dėklų slidėms dydžiai svyruoja priklausomai nuo to, kokio ilgio reikmenims jie skirti. Šis rodiklis svyruoja 165-210 cm ribose.

Priklausomai nuo konstrukcijos ypatumų:

  • Minkšti gaminiai be tarpiklių. Dažniausiai skirti vieno žmogaus įrangai. Tai lengvi aksesuarai, kurie užima nedaug vietos automobilyje.
  • Gaminiai su smūgiams atspariais įdėklais. Per visą jų ilgį arba tik tvirtinimų vietoje įsiūtas minkštas įdėklas. Jis sugeria smūgius, saugodamas daiktus nuo pažeidimų.
  • Futliarai su ratukais transportavimui. Įprastai talpina kelias slidžių poras. Kai kuriais futliarais galima vežti ne tik slides, bet ir sportinius drabužius.

Daugelyje modelių yra papildomų elementų. Tarp jų galima paminėti kišenes akiniams ir pirštinėms, griovelius nutirpusio vandens nutekėjimui, šviesą atspindinčius elementus, juostas autoaksesuaro dydžio sumažinimui ir kt.

Dėklų slidėms eksploatavimo ypatumai

  1. Naudoti gaminį galima ne tik transportavimui, bet ir reikiamų laikymui tarp sezonų. Svarbu šiek tiek atidaryti užtrauktukus, kad geriau cirkuliuotų oras.
  2. Gaminius prižiūrėti reikia pagal gamintojo instrukciją. Odinius gaminius galima valyti švelniu drėgnu audiniu, tekstilinius – skalbti. Kai kuriuos modelius galima skalbti tik rankomis.
  3. Džiovinti dėklus rekomenduojama atvirame ore arba patalpose su gera ventiliacija. Svarbu vengti tiesioginių saulės spindulių poveikio, kadangi tai gali privesti prie medžiagos išdegimo.

AUTODOC: patogus apsipirkimas internetu

Norite geromis sąlygomis įsigyti dėklus ir krepšius slidžių transportavimui? AUTODOC pateikiamas platus tokių gaminių pasirinkimas prieinamomis kainomis. Be to, daugeliui prekių galioja akcijos, leidžiančios sutaupyti. Pateikite internetinį užsakymą mūsų internetinėje parduotuvėje jau šiandien, kad geromis sąlygomis įsigytumėte visus reikalingus autoaksesuarus.  

loader Prašome palaukti...