0   Prekės
#
0,00 €
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą
vaizdas
Gamintojai
25 Prekės

Automobiliniai kastuvai sniegui – tai kompaktiški ir lengvai naudojami įrengimai, kuriais galima išvalyti automobilio statymo vietą ar net ištrauki mašiną, įstrigusią griovyje. Jie turi trumpą rankeną ir kaušo formos ašmenis.

Kokie būna tipai

Darbinis elementas gali būti:

  • Plastikinis. Tokie gaminiai sveria nedaug, nėra veikiam korozijos. Jų trūkumas yra ganėtinai mažas patvarumas. Kai kuriuose modeliuose yra metalinis apvadas, kas daro juos patvaresnius.
  • Plieninis. Tai ganėtinai sunkūs ir ilgaamžiai instrumentai. Ji efektyvūs net skaldant ledą.
  • Aliumininis. Lengvi ir tuo pat metu patvarūs įrenginiai.

Rinkdamiesi įrankį internetinėje parduotuvėje, atkreipkite dėmesį į kastuvo ašmenų dydį. Pavyzdžiui, ilgis ir plotis gali siekti 35 ir 22 arba 30 ir 27 cm, atitinkamai. Nuo šio rodiklio priklauso talpumas.

Rankena gaminama iš metalo, plastmasės arba medienos. Daugelyje atvejų, metaliniai elementai turi plastikinius arba guminius įdėklus. Priklausomai nuo konstrukcijos ypatumų, rankenos būna išardomos, sulankstomos ir teleskopinės. Jų ilgis gali siekti, pavyzdžiui, 69 arba 90 cm. Kai kurie gaminiai iš katalogo parduodami su praktiškais dėklais.

Automobilinių kastuvų sniegui eksploatavimo ypatumai

  1. Aksesuarą naudokite pagal paskirtį ir stenkitės pernelyg neužpildyti darbinės dalies.
  2. Instrumentą laikykite švarų ir sausą. Po darbo nuvalykite jį, pašalindami purvą.
  3. Jeigu pasirinkote gaminį iš metalo, atlikite antikorizinį padengimą, kad prailgintumėte jo tarnavimo laiką.

AUTODOC: patogus apsipirkimas internetu

Mūsų tinklalapyje galima greitai įsigyti automobilinius kastuvus sniegui ir kitą produkciją. AUTODOC specialistai operatyviai apdoros jūsų internetinį užsakymą ir išsiųs siuntinį per trumpiausią įmanomą laiką. Be to, pas mus jūs galite pigiai įsigyti autoaksesuarus. Tam skirtos nedidelės kainos ir dažnos nuolaidos. Nepraleiskite naudingų pasiūlymų!

loader Prašome palaukti...