Plus
Išbandyti premium paskyrą
0   Prekės
#
0,00 €
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą
vaizdas
Pasirinkite kategoriją
Gamintojai
53 Prekės

Neretai iškila situacijos, kai į kelionę reikia pasiimti daugiau krovinio, negu telpa bagažinėje. Dalį bagažo galima padėti salone, tačiau tai įprastai nepatogu keleiviams. Išspręsti problemą padeda stogo bagažinės automobiliams. Jos puikiai tinka stambesniems daiktams.

Kokie būna stogo bagažinių tipai

Šios prekės viena nuo kitos skiriasi įvairiais parametrais, tarp kurių:

 • Pakeliamas svoris. Dažniausiai tai būna 40, 70, 80, 100 kg.
 • Talpumas. Kompaktiškiems automobiliams gaminami modeliai iki 300 l tūrio, vidutinio dydžio transportui – iki 500 l, o visureigiams ar mikroautobusam galima rasti konteinerį, kuris talpina iki 660 l.
 • Gabaritai. Egzistuoja aksesuarai, kurio ilgis mažesnis nei 1,5 m arba didesnis nei 2 m. Plotis gali siekti, pavyzdžiui, 70, 78, 85 cm. Trumpi ir platūs modeliai tinka palapinės arba atsarginio rato transportavimui. Ilgos ir siauros stogo bagažinės optimaliai tinka meškerių ir įvairaus sportinio inventoriaus pervežimui.
 • Gamybai naudojama medžiaga. Prieinami, pavyzdžiui, minkšti gaminiai iš audinio, kuri pagrindinis privalumas yra prieinama kaina. Patvarios konstrukcijos iš plastiko gerai apsaugo turinį nuo aplinkos poveikio. Be to, jie neblogina automobilio aerodinaminių rodiklių.
 • Atidarymo būdas. Vienus aksesuarus galima atidaryti iš dviejų pusių, o kitus – tik iš vienos.

Stogo bagažinių eksploatavimo ypatumai

 1. Laikykitės gamintojo instrukcijos. Neviršykite rekomenduojamų maksimalaus svorio ir automobilio važiavimo greičio rodiklių.
 2. Stenkitės daiktus paskirstyti taip, kad didžioji masės dalis būtų aksesuaro viduryje.
 3. Smulkius daiktus fiksuokite diržais, jeigu tokie yra.
 4. Sportinį inventorių vežkite specialiuose dėkluose.
 5. Nenaudokite šių gaminių lengvai užsiliepsnojančių ir sprogstamų medžiagų pervežimui.
 6. Prieš važiuojant ir kiekvieno sustojimo metu tikrinkite fiksavimo patikimumą. Blogai pritvirtinto krovinio nukritimas automobilio judėjimo metu gali sukelti eismo įvykį.
 7. Prieš važiodami į automobilių plovyklą, aksesuarą nuimkite. Įprastai jo valymui užtenka nedidelio kiekio plovimo priemonės be spirito ir chloro. Nušluostyti gaminį rekomenduojama švariu švelniu audiniu.

AUTODOC: patogus apsipirkimas internetu

Mūsų kataloge pateikiama viskas saugiam ir patogiam bagažo pervežimui. Pas mus galite geromis sąlygomis užsisakyti stogo bagažinę, bagažinės krepšį, dėklą slidėms, stogo bagažinės sijas ir daugybę kitų prekių. Sekite tinklalapyje vykdomas akcijas: jų metu yra galimybės įsigyti puikią įrangą itin pigiai. Jeigu jums reikia daugiau informacijos apie patikusią prekę arba mūsų internetinės parduotuvės darbą, susisiekite su klientų aptarnavimo tarnybos vadybininkais. Jie su džiaugsmu pakonsultuos jus internetu. Atlikite tik gerus pirkimus su AUTODOC!

loader Prašome palaukti...