Plus
Išbandyti premium paskyrą
0   Prekės
#
0,00 €
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą
vaizdas
Pasirinkite kategoriją
Gamintojai
206 Prekės

Automobiliniai laikikliai telefonams ir navigatoriams leidžia patogiai naudoti išmaniuosius įrenginius kelyje ir neleidžia jiems nukristi atliekant manevrus. Neretai šiais gaminiais galima ne tik užfiksuoti įrenginį, bet ir sureguliuoti ekrano palinkimo kampą, kad būtų patogiau.

Kokie būna automobilinių laikiklių telefonams ir navigatoriams tipai

Priklausomai nuo konstrukcijos, gaminiai gali būti tvirtinami:

 • Ant priekinio stiklo. Tokie gaminiai būna su siurbtukais.
 • Ant ventiliacijos angų grotelių. Konstrukcijoje būna gnybtas, kuris patikimai fiksuoja aksesuarą.
 • Ant priekinės panelės. Gamintojai siūlo įvairius montavimo būdus: siurbtukus, gnybtus, lipnų pagrindą.
 • Ant priekinių sėdynių galvos atlošų. Montavimui naudojami varžtai. Tokie gaminiai leidžia galinės sėdynės keleiviams patogiai žiūrėti filmus, žaisti arba kitaip naudotis įrenginiais.
 • Ant vairo. Tiekiami su specialiu dirželiu.
 • Ant žiebtuvėlio lizdo. Tokioje konstrukcijoje numatoma įkrovimo funkcija.

Įrenginys gali būti fiksuojamas naudojant:

 • Gnybtą. Įprastai, šie fiksatoriai pasižymi didesniu pločiu, todėl tinka planšetėms.
 • Magnetą. Tokios medžiagos dažniausiai naudojamos laikikliuose įprastiems ir išmaniems telefonams, kadangi gerai laiko lengvus aparatus.
 • Reguliuojamą mechanizmą, adaptuojama konkretaus įrenginio dydžiui. Jis užtikrina patikimą fiksavimą.

Rinkdamiesi aksesuarą, atkreipkite dėmesį, ar jis turi papildomų funkcijų: nuo jų priklauso patogumas ir kaina. Pavyzdžiui, tai gali būti muzikos transliavimas iš išmaniojo telefono ar planšetės atminties per automobilio audiosistemą.

Eksploatavimo ypatumai

 1. Aksesuarą sumontuokite tokiu būdu, kad jis netrukdytų matomumui ir mašinos valdymui. Jis neturi patekti į oro pagalvės atsidarymo zoną. Taip pat įsitikinkite, kad jums patogu peržiūrėti informaciją ekrane. Ypač svarbu teisingai įrengti laikiklį navigatoriui, kadangi vairuotojui dažnai tenka kreipti dėmesį į jo ekraną.
 2. Turėkite omenyje, kad aksesuarus su siurbtuku ir lipniu pagrindu reikia tvirtinti prie išvalyto ir išdžiovinto paviršiaus.
 3. Gaminių priežiūrą atlikite atsižvelgdami į gamintojo rekomendacijas. Pavyzdžiui, vienų modelių nereikėtų plauti, o kitus galima periodiškai nušluostyti drėgnu audiniu.

AUTODOC: patogus apsipirkimas internetu

Mūsų kataloge pateikiami automobiliniai laikikliai telefonams ir navigatoriams. Daugelis modelių kainuoja nebrangiai, ypač kai vykdomos akcijos. Pateikite užsakymą ir įsitikinkite, kad internetinis apsipirkimas AUTODOC internetinėje parduotuvėje – tai naudinga!

loader Prašome palaukti...