Plus
Išbandyti premium paskyrą
0   Prekės
#
0,00 €
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą
vaizdas
Gamintojai
97 Prekės

Tinkamai transporto priemonės interjero elementų priežiūrai rekomenduojama įsigyti šepečius automobilio salono valymui. Kartu su tinkamomis cheminėmis priemonėmis jie padeda efektyviai ir delikačiai atlikti valymą.

Kokie būna šepečių automobilio salono valymui tipai

Šie gaminiai skiriasi priklausomai nuo to, kokiems elementams yra naudojami. Kataloguose galima rasti aksesuarus, skirtus:

  • Kilimėliams ir sėdynėms. Įprastai, tai gaminiai su tankiais ir kietais šeriais.
  • Apmušalams. Be pažeidimų juos išvalyti galima naudojant aksesuarus su minkšta darbine dalimi. Dažniausiai jie gaminami iš arklių plaukų.
  • Odinėms sėdynėms. Gaminiai su natūraliais švelniais šeriais, kurie gali atsargiai pašalinti net įsisenėjusius nešvarumus. Jie taip pat tinka plastikinių ir vinilinių paviršių priežiūrai.
  • Smarkiai užterštiems kilimėliams ir guminėms detalėms. Šios kategorijos įrankių darbinis elementas gaminamas iš metalo arba didesnio šiurkštumo nailono.
  • Priekinei panelei. Gaminiai su ilgais ir minkštais šeriais.
  • Ventiliacijos angoms. Siauri gaminiai su nešiurkščiais pluoštais.

Rinkdamiesi prekes internetu, atkreipkite dėmesį į jų konstrukciją. Pavyzdžiui, egzistuoja smėlio laikrodžio formos modeliai, kuriuos patogu laikyti rankoje. Taip pat parduodami dvipusiai šepečiai. Jų darbiniai paviršiai vienas nuo kitos skiriasi šerių ilgiu ir pločiu.

Kai kurie instrumentai tinkami naudoti ne tik interjero elementams, bet ir kitiems mašinoms mazgams. Galima įsigyti universalius modelius su augalinės kilmės pluoštais, kurie puikiai atlaiko tirpiklių ir aukštų temperatūrų poveikį. Toks gaminys yra naudojamas, pavyzdžiui, tekstilinio kabrioleto stogo ir net padangų priežiūrai. Šeriai lengvai valomi nuo nešvarumų šiltu vandeniu.

Šepečių automobilio salono valymui eksploatavimo ypatumai

  1. Šiuos įrankius naudokite tik su tokiomis cheminėmis priemonėmis, kurios tinka konkrečių detalių priežiūrai.
  2. Naudodami aksesuarus su šiurkščiais šeriais būkite itin atsargūs. Pernelyg smarkiai jų nespauskite. Priešingu atveju atsiranda rizika pažeisti apdorojamą paviršių.
  3. Pabaigę darbus išvalykite gaminius. Daugelį jų ganėtinai paprasta iškratyti arba išplauti po tekančiu vandeniu.
  4. Laikymui išsirinkite švarią ir sausą vietą.

AUTODOC: patogus apsipirkimas internetu

Pas mus taikomos prieinamos kainos visoms prekėms, įskaitant šepečius automobilio salono valymui. Užsakymų pristatymas kainuoja pigiai. Registruokitės internetinėje parduotuvėje AUTODOC, dalyvaukite naudingose akcijose ir įsigykite geriausias prekes savo transporto priemonėms.

loader Prašome palaukti...