0   Prekės
#
0,00 €
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą
vaizdas
Gamintojai
333 Prekės

Automobilių langų deflektoriai reikalingi tam, kad galima būtų nulesti stiklus automobilio važiavimo metu ir nejausti diskomforto dėl į saloną mušančio vėjo. Jie fiksuojami durų rėmų viršuje tokiu būdu, kad nukreiptų oro srautą. Taip pat jie sumažina vandens kiekį, patenkantį į saloną per atidarytus langus lyjant.

Kokie būna automobilių langų deflektorių tipai

Daugelyje atvejų, gaminiai parduodami rinkiniai po keturis ar du vienetus. Jų gamybai naudojamos skirtingos medžiagos:

  • Metalas. Tokios konstrukcijos tarnauja ilgą laiką. Dažnai jos padengiamos chromu, kas atrodo labai efektingai.
  • Plastikas (dažniausiai organinis stiklas). Iš jo pagaminti produktai yra patvarūs, lankstūs ir lengvi, gerai atlaiko ultravioletinių spindulių ir žemų temperatūrų poveikį. Kai kurie modeliai papuošiami chromuotomis apdailos juostomis.

Užsisakydami prekes internetinėje parduotuvėje, kreipkite dėmesį į autoaksesuarų tvirtinimo būdą. Jie gali būti:

  • Įdedami. Ji montuojami tarp stiklo ir guminio sandariklio, įprastai naudojant metalinius fiksatorius. Pagrindinis tokio varianto privalumas – montavimo paprastumas. Kai kurie tokio tipo aksesuarai gali turėti įtakos greitesniam stiklų pakėlimo elementų nusidėvėjimui.
  • Uždedami. Jie fiksuojami lipniu elementu. Neturi įtakos stiklų pakėlimo įrenginių darbui. Esant aukštai kokybei, fiksatoriai gali tarnauti ilgą laiką.

Automobilio langų deflektorių eksploatavimo ypatumai

  1. Po įsigijimo, pabandykite gaminius uždėti ant automobilio. Įsitikinkite, kad jie neuždengia galinio vaizdo veidrodėlio ir nemažina matomumo.
  2. Jeigu pasirinkote uždedamus aksesuaras, paruoškite vietas jų sumontavimui: išvalykite ir pašalinkite riebalus. Riebalų pašalinimui rekomenduojama naudoti spiritines servetėles.
  3. Laikykitės gamintojo instrukcijos. Atsižvelkite į rekomendacijas dėl aplinkos temperatūros, kuriai esant galima atlikti montavimą.
  4. Patikrinkite ar automobilių langų deflektoriai pritvirtinti patikimai. Dėl silpno tvirtinimo jie gali nutrūkti važiavimo metu. Tai pavojinga tiek jūsų transporto priemonei, tiek kitiems eismo dalyviams.
  5. Reguliariai nušluostykite autoaksesuarus drėgna servetėle. Įprastai, jie gerai atlaiko plovimą aukšto slėgio įrenginiu, tačiau tik su sąlyga, kad sumontavimas buvo atliktas laikantis gamintojo rekomendacijų.
  6. Kurį laiką po lipnių gaminių sumontavimo nenaudokite transporto priemonės. Be to, nerekomenduojama jos plauti dar 72 valandas.

AUTODOC: patogus apsipirkimas internetu

Norite įsigyti automobilių langų deflektorius greitai ir pigiai? Patogi AUTODOC katalogo struktūra leis lengvai rasti tinkamas prekes ir pasirinkti optimalų variantą. Daugeliui modelių taikomos žemos kainos. Papildoma galimybė sutaupyti atsiranda dėl akcijų, kurios reguliariai vyksta mūsų internetinėje parduotuvėje. Suspėkite įsigyti patikusias prekes geromis sąlygomis!

loader Prašome palaukti...