0   Prekės
#
0,00 €
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą
vaizdas
Gamintojai
18 Prekės

Apsauga nuo skaldos yra naudojama slenksčių, bamperių, ratų arkų ir kitų pažeidžiamesnių kėbulo elementų saugojimui nuo mechaninių pažeidimų. Dėl savo įrengimo vietų, į šiuos mazgus atsitrenkia akmenys, iššokantys iš po važiuojančių mašinų ratų. Tokios priemonės taip pat lėtina metalinių detalių irimą dėl kontakto su drėgme. Be to, po panaudojimo sukuriama plėvelė pasižymi amortizacijos savybėmis.

Kokie būna apsaugos nuo skaldos tipai

Priklausomai nuo paskirties, skiriamos priemonės:

 • Kėbulo detalėms. Sudėtyje yra dervų ir kaučiuko. Sukuria patvarų apsauginį sluoksnį, neutralizuojantį garsą nuo akmenų smūgių, taip pat pasižyminti puikiomis antikorozinėmis savybėmis. Juos reikia nulakuoti ar nudažyti.
 • Paslėptoms detalėms. Sudėtyje yra dervų ir vaško. Išsaugo eksploatacines savybes esant aukštoms ir žemoms temperatūroms. Sukuria patikimą apsaugą nuo korozijos, tačiau mažiau atsparios mechaniniam poveikiui. Po naudojimo, jų dažyti nereikia.
 • Dugnui. Gaminamos dervų, vaško ir kaučiuko pagrindu. Pasižymi didesniu patvarumu, išsaugo eksploatacines savybes net esant stipriems šalčiams. Jų nereikia dažyti, kadangi po kontakto su dažų komponentais sumažėja priemonių efektyvumas.

Apsauga nuo skaldos parduodama skirtingose pakuotės, nuo kurių priklauso jų panaudojimo būdas. Pirkėjams prieinamos tokios pakuočių rūšys:

 • Aerozoliai. Pasižymi eksploatavimo paprastumu, nereikalauja ypatingų įgūdžių ir instrumentų.
 • Skardinės. Tokioje taroje tiekiamų priemonių naudojimui reikalingas purkštuvas. Tai leidžia lengvai ir greitai apdoroti detales, įrengtas sunkiai pasiekiamose vietose.
 • Flakonai. Juose esantys produktai naudojami su teptuku. Juos naudinga naudoti didesniems plotams.

Apsaugos nuo skaldos eksploatavimo ypatumai

 1. Produktą naudokite tik tokiu būdu, kuris nurodytas instrukcijoje. Pavyzdžiui, nereikėtų naudoti purkštuvų norint detales apdoroti apsauga nuo skaldos iš indų ir atvirkščiai.
 2. Prieš pradėdami darbus, išvalykite, išdžiovinkite ir pašalinkite riebalus nuo paviršiaus. Tai pagerins adheziją.
 3. Vietas, kurios yra pažeistos korozijos, nuvalykite metaliniu šepečiu, kitaip apsauginio sluoksnio vientisumas gali būti pažeistas iš karto jam išdžiūvus.
 4. Detales, kurių nereikia apdoroti, apklijuokite dažymo juosta.
 5. Turėkite omenyje: padengimas keliais sluoksniais užtikrina maksimalų patvarumą. Optimalus sluoksnių kiekis – du ar trys, o rekomenduojamas kiekvieno jų storis – 1 mm. Prieš padengdami nauju sluoksniu, leiskite praeitam išdžiūti.
 6. Prieš eksploatuodami mašiną, palaukite, kol apdoroti receptai iki gali išdžius. Tam gali prireikti iki 24 valandų esant temperatūrai ne mažesnei kaip +20 °С.
 7. Atlikdami remonto darbus, naudokitės individualios saugos priemonėmis, kad išvengtumėte odos, akių ir kvėpavimo takų pažeidimų.

AutoDoc: patogus apsipirkimas internetu

Mūsų kataloge pateikiamas platus prekių asortimentas iš visame pasaulyje žinomų gamintojų. Todėl jūs galėsite išsirinkti ir įsigyti apsaugą nuo skaldos ir kitas autochemijos rūšis savo automobiliui. Jeigu nežinote, kokiai būtent priemonei reikia teikti pirmenybę, kreipkitės į mūsų specialistus. Jie papasakos jums apie kiekvieno produkto privalumus ir ypatumus. Norint užsisakyti prekę, tereikia užpildyti atitinkamą formą ir pasirinkti patogų apmokėjimo būdą.

loader Prašome palaukti...