Plus
Išbandyti premium paskyrą
0   Prekės
#
0,00 €
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą
vaizdas
Pasirinkite kategoriją
Gamintojai
19 Prekės

Bitumo dėmių valiklis naudojamas sunkiai pašalinamų dervų dėmių valymui nuo kėbulo, bamperio, stiklų, žibintų, ratų ir kitų detalių paviršių. Suderinamas su didžiąja dalimi metalų ir plastmasinių. Nedaro poveikio dažų sluoksniui.

Kokie būna bitumo dėmių valiklių tipai

Pagal veikimo principą:

 • Cheminiai. Tiekiami skysčių pavidalu. Sudėtyje yra komponentai, tirpdantys dervinius nešvarumus. Prieinami skirtingoje taroje: aerozoliuose, talpose su pulverizatoriumi arba kanistruose. Iš jų skiriami:
  • Siauros paskirties priemonės. Skirtos išskirtinai bitumo, suodžių ir kitų sunkiai pašalinamų dėmių valymui.
  • Daugiafunkciai produktai. Pasižymi platesne naudojimo sfera. Pavyzdžiui, koncentruotu pavidalu naudojami dervinių nešvarumų šalinimui, o praskiesti gali būti panaudojami kaip automobilinis vaškas.
 • Mechaniniai. Suteikia švelnų abrazyvų poveikį apdorojama paviršiui. Efektyviai šalina bitumą, stabdžių dulkes, suodžius. Nepalieka dėmių ant dažų sluoksnio. Prie mechaninių valiklių priskiriami:
  • Mėlynas molis. Leidžiamas plytelėmis, kurias prieš naudojimą reikia gerai išmaigyti. Naudoti reikia atsargiai: nukritus ant grindų, daugelyje atvejų molio plytelę teks išmesti, nes prilipęs purvas gali subraižyti detalę.
  • Kempinės, pirštinės ir rankšluosčiai su nanomolio danga. Nereikalauja paruošimo. Pasižymi ilgaamžiškumu. Gali būti naudojami plačiame temperatūrų diapazone. Laikant vandenyje savaime išsivalo.

Dervinių medžiagų šalinimo priemonių naudojimo ypatumai

 1. Perskaitykite instrukciją. Patikrinkite, ar pasirinktą prekę galima naudoti konkretaus paviršiaus apdorojimui. Pavyzdžiui, autochemija, skirta dažų sluoksnio ir chromuotų paviršių, taip pat metalinių detalių valymui, gali būti kenksminga gaminiams iš organinio stiklo.
 2. Prieš naudojimą, išbandykite bitumo dėmių valiklį, ypač jeigu ruošiatės valyti plastmasinę detalę.
 3. Pasitikslinkite kiekvieno konkretaus mišinio išlaikymo laiką. Vieni valikliai ištirpdo bitumo dėmes akimirksniu, kitiems iki maksimalaus efekto gali prireikti daugiau kaip 10 minučių.
 4. Naudojant mechaninius valiklius, detalę reikia iš pradžių išplauti ir sudrėkinti vandeniu arba muilo skiediniu. Darbus rekomenduojama atlikti švarioje ir, geriausia, uždaroje patalpoje, kad išvengtumėte smėlio, purvo ir kitų abrazyvių dalelių patekimo ant apdorojamo paviršiaus.
 5. Negalima purkšti priemonių ant karštų detalių. Cheminiuose mišiniuose įprastai yra lengvai užsiliepsnojantys komponentai. Molis ir nanomolis po kontakto su karštu paviršiumi gali išsilydyti ir likti ant jo.

AUTODOC: patogus apsipirkimas internetu

Autochemija turi būti nebrangi, efektyvi ir saugi. Būtent tokią jūs galite rasti mūsų kataloge. Mes aktyviai stebime naujausius mokslinius tyrimus ir išradimus šioje srityje, todėl nuolatos į savo asortimentą pridedama naujoves. Galite patys įsitikinti jų efektyvumu užsisakydami bitumo dėmių valiklį arba bet kokią kitą priemonę iš mūsų tinklalapio.

loader Prašome palaukti...