Plus
Išbandyti premium paskyrą
0   Prekės
#
0,00 €
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą
vaizdas
Gamintojai
14 Prekės

Elektros kontaktų valikliai – tai specialios priemonės, padedančios užtikrinti sklandų elektros įrangos darbą. Puikiai šalina įvairius nešvarumus, oksidaciją, alyvą, kietas nuosėdas. Valo gnybtus ir jungtis. Saugo juos nuo tolimesnių nešvarumų ir korozijos.

Kokie būna elektros kontaktų valiklių tipai

Priklausomai nuo veikliosios medžiagos, skiriami tokie produktų tipai:

 • Spirito pagrindu. Užtikrina efektyvų apdorojamų elementų valymą. Akimirksniu išskaido nešvarumus. Išdžiūvus nepalieka pėdsakų ar nuosėdų. Nenaudojamai kaip apsaugo nuo korozijos.
 • Aliejiniai. Ne tik šalina nešvarumus, bet ir ant apdorojamo paviršiaus sukuria apsauginę plėvelę. Ji saugo nuo korozijos, įtampos sumažėjimo, taip pat mažina laidų varžą.

Kokybiškiausią valymą užtikrins kompleksinis šių preparatų naudojimas. Tai garantuoja maksimaliai efektyvų nuosėdų šalinimą ir elementų apsaugą nuo išorinio poveikio.

Elektros kontaktų valiklių naudojimo patarimai

 1. Įdėmiai perskaitykite instrukciją. Vienų ar kitų produktų naudojimo veiksmų seka gali skirtis.
 2. Atjunkite kontaktus, kuriuos reikia išvalyti, nuo maitinimo šaltinio, kad išvengtumėte trumpo jungimo ir elektros šoko.
 3. Gerai sukratykite balionėlį prieš naudodami priemonę ant apdorojamo paviršiaus.
 4. Užpurkškite elektros kontaktų valiklį. Turėkite omenyje, kad kai kurios priemonės džiūna akimirksniu, todėl šalinti nešvarumus reikia iš karto po panaudojimo. Tuo tarpu kiti produktai garuoja lėtai. Norint, kad nešvarumai būtų iki gali išskaidyti, tokias priemones ant apdorojamo paviršiaus reikia palikti 5-10 minučių.
 5. Nešvarumų šalinimui naudokite švelnią nesiveliančią servetėlę. Kartais galima naudoti šepetį.
 6. Venkite priemonės patekimo ant dažų sluoksnio ir plastikinių detalių. Jeigu tai atsitiko, paviršių nušluostykite drėgnu audiniu.
 7. Darbus atlikite gerai vėdinamoje patalpoje, kadangi priemonė yra lengvai užsiliepsnojanti. Nereikėtų jos naudoti šalia atviros liepsnos.
 8. Po valiklio naudojimo, nejunkite įtampos. Kurį laiką palaukite, kad mišinys išgaruotų.
 9. Aerozolį laikykite toliau nuo ugnies šaltinių ir tiesioginių saulės spindulių. Saugokite nuo intensyvaus mechaninio poveikio balionėliui transportavimo metu.

AUTODOC: patogus apsipirkimas internetu

Dulkės, purvas, didelė drėgmė neigiamai veikia elektros grandinių būklę. Tačiau net tokiomis sąlygomis jūsų automobilio įranga veiks efektyviai, jeigu įsigysite elektros kontaktų valiklį mūsų internetinėje parduotuvėje. Visai produkcijai mes taikome ženklias nuolaidas, taip pat siūlome galimybę sutaupyti su pristatymu.

loader Prašome palaukti...