Plus
Išbandyti premium paskyrą
0   Prekės
#
0,00 €
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą
vaizdas
Gamintojai
33 Prekės

Radiatoriaus valiklis naudojamas purvo, prikepusių dalelių, korozijos produktų, alyvos dėmių šalinimui iš variklio aušinimo sistemos. Apsaugo metalines detales nuo pažeidimų, nekenkia guminiams sandarinimo elementams. Reguliarus priemonės naudojimas neleis užsikimšti radiatoriaus kanalams, padeda šilumokaitos procesams, užkerta kelią variklio perkaitimui.

Kokie būna radiatoriaus valiklių tipai

Priklausomai nuo rūgšties ir šarmų (pH) santykio, skiriami:

  • Rūgštiniai. pH <7. Puikiai šalina prikepusias daleles, korozijos pėdsakus.
  • Šarminiai. pH >7. Gerai tirpdo riebalus. Susidoroja su organinėmis nuosėdomis.
  • Neutralūs. pH=7. Labiausiai tinka profilaktikai. Neefektyvūs su smarkiais užteršimais.

Radiatoriaus valiklių naudojimo ypatumai

  1. Peržiūrėkite instrukciją ir tiksliai vadovaukitės gamintojo rekomendacijomis. Kai kuriuos skysčius radiatoriaus valymui reikia pilti tiesiogiai į antifrizą, kitus – į distiliuotą vandenį.
  2. Nemaišykite skirtingų šios kategorijos prekių. Jos gali neutralizuoti viena kitą ir nesukelti teigiamo poveikio.
  3. Priemonę skieskite proporcijomis, kaip nurodo gamintojas. Pernelyg didelė koncentracija gali neigiamai paveikti apdorojamus komponentus.
  4. Nupilkite antifrizą tik po to, kai variklis atvės. Kitu atveju, dėl aukštos temperatūros ir darbinio skysčio slėgio galima nusideginti.
  5. Po rūgštinių ar šarminių mišinių naudojimo, pasinaudokite specialiu skysčiu neutralizavimui. Įprastai, jis tiekiamas viename komplekte. Naudojant produktus, kurių pH lygus 7, užtenka praplauti distiliuotu vandeniu.
  6. Įpraskite reguliariai, kartą per 4 metus, valyti aušinimo sistemą. Šią procedūrą galima suderinti su antifrizo keitimu.

AUTODOC: patogus apsipirkimas internetu

Laiku atliktas aušinimo sistemos valymas – viena iš būtinų efektyvaus jos veikimo sąlygų. Greitam ir lengvam nešvarumų šalinimui mes rekomenduojame įsigyti radiatoriaus valiklį internetinėje parduotuvėje AUTODOC. Mūsų kataloge jūs rasite tik kokybišką produkciją iš geriausių cheminių produktų gamintojų. Visoms prekėms mes taikome apčiuopiamas nuolaidas. Tapkite mūsų klientu ir sutaupyti prižiūrėdami savo automobilį.

loader Prašome palaukti...