0   Prekės
#
0,00 €
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą
vaizdas
Pasirinkite kategoriją
Gamintojai
25 Prekės

Antikorozinė priemonė uždaroms ertmėms – speciali cheminė priemonė, skirta sunkiai pasiekiamų metalinių kėbulo elementų apsaugai nuo oksidacijos. Mišinys pasižymi puikiu įsiskverbimu, todėl patenka net į nedidelius įtrūkimus ir įskilimus, pašalindamas iš jų drėgmę.

Kokie būna antikorozinių priemonių uždaroms ertmėms tipai

Priklausomai nuo pagrindo tipo:

  • Tepaliniai. Naudojant tokias priemones, elementus reikia apdoroti nerečiau kaip kartą per metus. Šios priemonės nedžiūna po naudojimo, todėl gali užpildyti įtrūkimus jiems atsirandant.
  • Vaškiniai. Džiūdami sukuria apsauginį vaškinį sluoksnį. Atnaujinti reikia maždaug kartą į 3 metus.

Pagal veikimo principą skiriami:

  • Surišantys. Naudojami kaip antikorozinė danga automobiliuose su didele rida. Neutralizuoja oksidacijos produktus, aktyvuodami su jais cheminę reakciją.
  • Konservuojantys. Izoliuoja metalinį paviršių nuo išorinio poveikio. Sudėtyje yra inhibitoriai, sulėtinantys oksidacijos procesą.

Antikorozinių priemonių uždaroms ertmėms eksploatavimo ypatumai

  1. Sunkiai pasiekiamų vietų apdorojimui geriausia tinka purškimo būdas. Jeigu įsigijote priemonę kanistre arba skardinėje, o ne aerozolio balionėlyje, reikėtų pasinaudoti purkštuvu.
  2. Didesniam patogumui dirbant su uždaromis ertmėmis naudojami specialūs antgaliai ir ilgintuvai.
  3. Priemonę naudoti rekomenduojama ant iš anksto apdoroto paviršiaus. Jį būtina išvalyti nuo korozijos pėdsakų ir pašalinti riebalus.
  4. Vietas, kurių nereikia apdoroti, vertėtų apklijuoti dažymo juosta, kad išvengtumėte jų ištepimo. Stabdžių diskus ir kaladėles reikia uždengti polietileno plėvele: ant jų paviršiaus patekusios medžiagos gali paveikti stabdymo efektyvumą.
  5. Priemonę naudoti reikia esant ne mažesnei nei +5 °С temperatūrai, geriausia +20–25 °С. Tikslius duomenis jūs rasite antikorozinių priemonių uždaroms ertmėms instrukcijoje.
  6. Darbus reikėtų atlikti atvirame ore arba gerai vėdinamoje patalpoje, toliau nuo ugnies šaltinių, kadangi daugelyje aerozolių yra toksiniai ir lengvai užsiliepsnojantys komponentai. Taip pat būtina naudoti apsaugines priemones akims, odai, kvėpavimo organams.

AUTODOC: patogus apsipirkimas internetu

Jeigu jūs norite įsigyti antikorozines priemones uždaroms ertmėms už prieinamą kainą, tačiau nesate tikri rinkoje pateikiamos produkcijos efektyvumu, galite išsirinkti bet kokią priemonę iš mūsų katalogo. Mes siūlome tik tokias prekes, kurių patikimumą patvirtino tūkstančiai pirkėjų, taip pat daugeliui autochemijos rūšių suteikiame nuolaidas. Pateikę užsakymą pas mus, jūs įsitikinsite, kad automobilio aptarnavimas gali būti kokybiškas ir, kartu, pigus.

loader Prašome palaukti...

2 500 000 autodalių - raskite Jūsų automobiliui tinkamas autodalis.
Ieškoti autodalių

PRAŠYMAS TIPAS Pavyzdys
Atsarginės dalys Stabdžių diskas
Atsarginės dalys + Gamintojas Alyvos filtras RIDEX
Atsarginės dalys + Automobilio gamintojas Uždegimo žvakė DACIA
Atsarginės dalys + Prekės numeris Valytuvo gumelė 298W0088
Prekės numeris SKWIB-0940087
Prekės numeris + Gamintojas 000735500000 MAGNETI MARELLI
OEN 3397118984
OEN + Gamintojas 3397118984 STARK