Plus
Išbandyti premium paskyrą
0   Prekės
#
0,00 €
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą
vaizdas
Pasirinkite kategoriją
Gamintojai
201 Prekės

Stabdžių sistemos valikliai reikalingi jos elementų paviršių nuriebalinimui. Naudojami diskams, būgnams, kaladėlėms, cilindrams ir suportams, kai atliekamas montavimas ir priežiūra. Efektyviai šalina suodžius, sutepimo medžiagas, techninių skysčių likučius, stabdžių dulkes ir kitus nešvarumus. Neleidžia užstrigti varomiesiems mechanizmams, didina stabdymo efektyvumą.

Stabdžių sistemos valiklių tipai

Priemonės įprastai leidžiamos aerozolių pavidalu. Jų efektyvumui įtakos turi ne tik bazinė medžiaga, kuri tirpdo alyvos nuosėdas, bet ir čiurkšlės, atsirandančios naudojimo metu, intensyvumas. Ji padeda mechaniškam purvo pašalinimui, o jos charakteristikos priklauso nuo sudėtyje esančio propelento. Prie labiausiai paplitusių priskiriami:

  • Anglies dioksidas. Padeda formuoti siaurą adatinę čiurkšlę, leidžia dirbti be prailginamojo antgalio. Nelabai patogus dideliems plotams.
  • Propanas ir butanas. Užtikrina platų paskirstymo kampą. Netinka lokaliam apdorojimui.
  • Anglies dioksido, propano ir butano mišinys. Sudaro taisyklingos formos čiurkšlę, leidžia maksimaliai efektyviai išnaudoti balionėlio turinį.

Taip pat aerozoliuose gali būti sumontuotas specialus rutulinis vožtuvas. Jis leidžia purkšti produktą bet kokioje padėtyje.

Stabdžių sistemos valiklių naudojimo ypatumai

  1. Įsitikinkite, kad priemonė suderinama su apdorojama medžiaga.
  2. Laikykitės veiksmų sekos, kuri nurodyta instrukcijoje. Valikliai skiriasi džiovimo laiku, taip pat galutinio detalių apdorojimo būdu. Pavyzdžiui, vienus mišinius reikia nuvalyti sausu audiniu, o kitus kruopščiai nuplauti.
  3. Prieš naudojimą suplakite balionėlį. Jeigu aerozolis buvo laikomas šaltoje vietoje, prieš tai perneškite jį kuriam laikui į patalpą, kurioje yra kambario temperatūra.
  4. Šepečiu arba audiniu išvalykite paviršių nuo dulkių ir kitų nešvarumų, kurie lengvai šalinami.
  5. Venkite priemonės patekimo ant dažytų paviršių, taip pat plastikinių ir guminių detalių. Kai kurių tipų produkcijos sudėtyje yra medžiagos, kurios sukelia jų pažeidimus.
  6. Sunkiai pasiekiamų vietų apdorojimui naudokite specialų antgalį prailginimui.
  7. Valymą atlikite gerai vėdinamoje patalpoje. Naudokite individualios saugos priemones odai, akims ir kvėpavimo takams.

AUTODOC: patogus apsipirkimas internetu

Mūsų internetinėje parduotuvėje jūs galite įsigyti stabdžių sistemos valiklius iš žinomų gamintojų ir už žemą kainą. Užsisakę iš karto kelias prekes, galite sutaupyti su transportavimo išlaidomis. Greitam užsakymo pateikimui kreipkitės į klientų aptarnavimo tarnybą. Mūsų specialistai suteiks jums informacijos apie galiojančias akcijas ir nuolaidas, apmokėjimo būdus ir pristatymo terminus.

loader Prašome palaukti...