1 000 000 autodalių - raskite Jūsų automobiliui tinkamas autodalis Pavyzdys

0 Prekės
#
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą
0,00 €

Nepamirškite apie reguliarią techninę priežiūrą ir atodalių keitimo intervalus automobilyje FORD COURIER

Ford Courier

Ford Courier pavadinimu, skirtingais laikotarpiais, kompanija Ford leido skirtingų klasių mašinas, skirtas Europos, Šiaurės ir Pietų Amerikų, Azijos, Australijos, Okeanijos rinkoms. Pirmą kartą Ford Courier pavadinimas buvo panaudotas 1952 metais išleistam furgonui. Tai buvo automobilis, kuris labai skyrėsi nuo šiuolaikinio Ford Courier, leisto 1991-2002 metais, Vokietijos miesto Kiolno gamykloje.

Ford Courier I karta

Pirmosios kartos Ford Courier automobiliai buvo leidžiami 1991–1996 metais. Automobilis buvo sukonstruotas Ford Fiesta modelio pagrindu ir iš jo pasiskolino daugelį dizaino elementų, o būtent priekinio bamperio eksterjerą ir salono apdailą. Buvo prieinami furgono, combi ir pikapo kėbulų tipai.

Įrenginių sąrašo tikrai negalima buvo pavadinti stulbinančiu: dvi oro pagalvės, vairo stiprintuvas, viršutinė bagažinė, paprasta audiosistema ir salono apdaila audiniu. Krovinių skyrius nuo salono buvo atskiras metalinėmis grotelėmis, kas leido šildyti ne tik kabiną, bet ir visą automobilį.

Ford Courier II karta

1996 metais kompanija išleido antrosios kartos Ford Courier. Gamintojai pasirūpino automobilio saugumu: Ford Courier įrengė stabdžių antiblokavimo sistemą (ABS), stabdymo pajėgumo paskirstymo sistemą (EBD), sustiprino kėbulo ir durų konstrukciją, taip pat į pasirinkimų sąrašą pridėjo saugos diržų įtempimo įrenginius ir oro pagalves vairuotojui bei keleiviams. Aptakesnės kėbulo linijos, apvalūs žibintai, atnaujintas prietaisų skydelis ir galinis bamperis suteikė antrosios kartos automobiliams šiuolaikišką išvaizdą.

Ford Courier II automobiliai buvo leidžiami iki 1999 metų.

Ford Courier II kartos atnaujinimas

1999 metais antrosios kartos Ford Courier automobiliai buvo atnaujinti. Buvo pakeistas eksterjero dizainas, žibintų, kapoto ir radiatoriaus grotelių forma. Vidinėje salono apdailoje buvo naudojamos brangesnės ir kokybiškesnės medžiagos.

2002 metais šių automobilių gamyba Europoje buvo sustabdyta.

Ford Courier skirtingų šalių rinkose

Ford Courier modelis gali pasigirti turininga istorija. Pirmą kartą šis automobilis, furgono kėbule, buvo išleistas 1952 metais ir jo gamyba tęsėsi iki 1957-ųjų. Tada, pradedant nuo 1972 metų, Australijoje, Naujojoje Zelandijoje ir JAV šiuo pavadinimu buvo leidžiamas kompaktiškas pikapas. 1982 metais buvo nuspręsta sustabdyti Ford Courier leidimą Amerikos rinkai. Kitose šalyse šis automobilis buvo leidžiamas iki 2006 metų.

1998 metais, kartu su ketvirtosios kartos Ford Fiesta pasirodymu, Ford Courier pikapo kėbule buvo pradėtas leisti Brazilijoje. Pietų Afrikos Respublikoje šis modelis buvo leidžiamas pavadinimu Ford Bantam.

Pikapas Ford Courier dar yra žinomas kaip Mazda B2200.

Pirkti internetu su nuolaida arba specialiu pasiūlymu - TecDoc Inside

Duomenų kopijavimas be išansktinio TECDOC sutikimo yra draudžiamas. Ypač draudžiama kopijuoti visą duomenų bazę ir ją platinti. Pažeidus šias autoriaus teises ir nustačius tokius atvejus, nustatyti asmenys bus patraukti baudžiamojon atsakomybėn.

Tarptautinis klientų aptarnavimas

Klientų aptarnavimas Lietuva[email protected]Autodoc.lt – Karštoji linija ir klientų aptarnavimo

© 2019 www.autodoc.lt: AUTODOC internetinė parduotuvė

Nauja ir supaprastinta paieška tinklapyje leis Jums lengviau rasti reikiamą dalį. Ieškoti autodalių

PRAŠYMAS TIPAS Pavyzdys
Atsarginės dalys dangtelis, valytuvo svirtis
Atsarginės dalys + Gamintojas dangtelis, valytuvo svirtis TOPRAN
Atsarginės dalys + Automobilio gamintojas dangtelis, valytuvo svirtis VOLVO
Atsarginės dalys + Prekės numeris dangtelis, valytuvo svirtis 17314
Prekės numeris 002894100000
Prekės numeris + Gamintojas 17316 TOPRAN
OEN 14142390
OEN + Gamintojas 17314 TOPRAN
loader Prašome palaukti...