1 000 000 autodalių - raskite Jūsų automobiliui tinkamas autodalis Pavyzdys

0 Prekės
#
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą
0,00 €
MERCEDES-BENZ CITAN online parduotuvė automobilių dalys

Top Autodalys 3 MERCEDES-BENZ CITAN modeliams:

Nepamirškite apie reguliarią techninę priežiūrą ir atodalių keitimo intervalus automobilyje MERCEDES-BENZ CITAN

Mercedes-Benz Citan

Mercedes-Benz Citan W415 gamyba buvo pradėta 2012 metais ir yra tęsiama iki šiol. Mašina yra leidžiama miniveno ir furgono kėbuluose. Jos kūrimo pagrindu buvo modelis Renault Kangoo. Surinkimas atliekamas kompanijos Renault gamykloje, Prancūzijoje.

Mercedes-Benz Citan W415 sukūrimo istorija

Minivenas Mercedes-Benz Citan Combi W415 debiutavo pramonės parodoje Hanoveryje. Tai buvo pakeistas prancūzų automobilis Renault Kangoo. Vienintelis labiau pastebimas skirtumas buvo salono apdailai naudotų medžiagų kokybė. Pasirinkimui buvo prieinami penkių ir septynių vietų minivenai.

Kartu su minivenu, 2013 metais buvo pristatytas furgonas Mercedes-Benz Citan Furgon W415. Buvo leidžiamos trys jo modifikacijos, kurios viena nuo kitos skyrėsi ilgiu: 3937 mm, 4321 mm ir 4705 mm. Maksimalus bagažinės tūris siekė 3,1 m3, o krovinio vežimo galimybė – 630 kg.

Priekinė Mercedes-Benz Citan Combi W415 automobilių pakaba turėjo McPherson atramas, o galinėje buvo montuojama susisukanti sija. Automobiliui buvo būdingas ne tik ekonomiškas kuro naudojimas, bet ir minimalus į atmosferą išmetamų teršalų kiekis – modelis visiškai atitiko Euro-5 standartą.

Pradedant nuo 2013 metų, kompanija „Intax“ siūlo bet kokio atspalvio Mercedes-Benz Citan su daugybe papildomų priedų, priklausomai nuo užsakovo norų.

Įdomūs faktai

2012 metais vokiečių automobilių gamybos korporacija pradėjo marketingo kampaniją kartu su Ričardu Andersonu (Richard Dean Anderson), kuri buvo skirta Mercedes-Benz Citan populiarinimui – tai buvo trumpametražių filmų serija „MacGyver and the New Citan“. Filmavimas vyko 2012 metų vasarą, Pietų Afrikos mieste Johanesburge.

Pirkti internetu su nuolaida arba specialiu pasiūlymu - TecDoc Inside

Duomenų kopijavimas be išansktinio TECDOC sutikimo yra draudžiamas. Ypač draudžiama kopijuoti visą duomenų bazę ir ją platinti. Pažeidus šias autoriaus teises ir nustačius tokius atvejus, nustatyti asmenys bus patraukti baudžiamojon atsakomybėn.

Tarptautinis klientų aptarnavimas

Klientų aptarnavimas Lietuva[email protected]Autodoc.lt – Karštoji linija ir klientų aptarnavimo

© 2019 www.autodoc.lt: AUTODOC internetinė parduotuvė

Nauja ir supaprastinta paieška tinklapyje leis Jums lengviau rasti reikiamą dalį. Ieškoti autodalių

PRAŠYMAS TIPAS Pavyzdys
Atsarginės dalys Stabdžių Diskas
Atsarginės dalys + Gamintojas Alyvos Filtras STARK
Atsarginės dalys + Automobilio gamintojas Uždegimo Žvakė VW TOURAN
Atsarginės dalys + Prekės numeris Valytuvo Gumelė SKWIB-0940007
Prekės numeris 3 397 008 051
Prekės numeris + Gamintojas AFR40/B01 CHAMPION
OEN 3V1998001
OEN + Gamintojas 576955425 BOSCH
loader Prašome palaukti...