1 000 000 autodalių - raskite Jūsų automobiliui tinkamas autodalis Pavyzdys

0 Prekės
#
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą
0,00 €

Nepamirškite apie reguliarią techninę priežiūrą ir atodalių keitimo intervalus automobilyje MERCEDES-BENZ CLA

Mercedes-Benz CLA-klasė

Mercedes-Benz CLA-klasės gamyba prasidėjo 2013 metais ir tęsiasi iki šiol. Rinkoje pristatyti automobiliai sedano kėbule. Mašinos leidžiamos Vengrijoje ir Indijoje.

Mercedes-Benz CLA-klasės sukūrimo istorija

Concept Style Coupe buvo pristatytas 2012 metais “Avant/Garde Diaries” metu Los Andžele. Vėliau tais pačiais metais jis buvo parodytas Kinijos automobilių parodoje. Serijinio Mercedes-Benz CLA-klasės C177 kupė debiutas įvyko 2013 metais tarptautinėje Šiaurės Amerikos automobilių parodoje. Nuo 2015 metų prasidėjo universalo Mercedes-Benz CLA-klasė X117 pardavimai.

Nuo kitų vokiečių gamintojo modelių pasirinkimo atstovų šis automobilis skiriasi sportiniu stiliumi ir puikiomis važiavimo charakteristikomis. Automobilio eksterjere yra panašių bruožų į Mercedes-Benz CLS-klasę, tačiau serijinių mašinų dizainas šiek tiek skiriasi nuo koncepcijos. Priekinę dalį puošia masyvios juodos radiatoriaus grotelės su chromuotais įdėklais ir sidabrinėmis plokštelėmis, sukuriančios brangakmenių inkrustacijos vaizdą. Prie išskirtinių bruožų taip pat priskiriamas didelis variklio dangtis su matomomis kietumo briaunomis.

Mercedes-Benz CLS-klasės šviesos diodai ir apšvietimo moduliai įrengti po priekinio žibinto stiklu. Toks sprendimas leido pasiekti ryškią nukreiptą dienos žibintų ir posūkio signalų šviesą.

Visų Mercedes-Benz CLS-klasės interjero elementų paviršius padengtas galvaniniu spalviniu sluoksniu „Silvershadow“, kas sukuria vaizdą, kad salone naudojama daug metalinių elementų. Ant prietaisų skydelio yra penki apvalūs ventiliacijos sistemos deflektoriai su oro krypties reguliavimo galimybe. Optimaliu atstumu nuo vairuotojo yra įrengtas ekranas su chromuotu apvadu, telefono modulis su „Bluetooth“ sąsaja centriniame porankyje, 12 funkcionaliu mygtukų ant vairo.

Salone buvo montuojamos sėdynės su keturių pakopų atrama juosmeniui. Priekinių sėdynių atlošuose yra dvi oro kameros, kurios padaro sėdimąsias vietas patogiomis ir ergonominėmis. Visose mašinose yra elektrinė priekinių sėdynių sistema su pasirinktų parametrų įsiminimo funkcija ir šildymu. Galinių sėdynių atlošai galo būti nuleisti po vieną, kas leidžia padidinti bagažinės skyriaus tūrį nuo 495 iki 1354 litrų universale.

Saugumą užtikrina stabdžių sistema „Adaptive Breke“ su funkcija HOLD, kuri neleidžia automobiliui pačiam judėti neilgų sustojimų metu. Taip pat už saugumą atsakingas elektrinis stovėjimo stabdys ir automatinio priekinių žibintų įjungimo sistema.

Dar vienas Mercedes-Benz CLS-klasės ypatumas yra galimybė nustatyti šalia priekinio keleivio esantį šoninį veidrodėlį taip, kad galima būtų matyti galinį ratą. Dėl sistemos „Parktronic“ su stovėjimo vietos paieškos funkcija ir pagalbos išvažiuojant iš stovėjimo vietos, Mercedes-Benz CLS-klasės mašinos yra laikomos vienomis iš patogiausių.

Pirkti internetu su nuolaida arba specialiu pasiūlymu - TecDoc Inside

Duomenų kopijavimas be išansktinio TECDOC sutikimo yra draudžiamas. Ypač draudžiama kopijuoti visą duomenų bazę ir ją platinti. Pažeidus šias autoriaus teises ir nustačius tokius atvejus, nustatyti asmenys bus patraukti baudžiamojon atsakomybėn.

Tarptautinis klientų aptarnavimas

Klientų aptarnavimas Lietuva[email protected]Autodoc.lt – Karštoji linija ir klientų aptarnavimo

© 2019 www.autodoc.lt: AUTODOC internetinė parduotuvė

Nauja ir supaprastinta paieška tinklapyje leis Jums lengviau rasti reikiamą dalį. Ieškoti autodalių

PRAŠYMAS TIPAS Pavyzdys
Atsarginės dalys Stabdžių Diskas
Atsarginės dalys + Gamintojas Alyvos Filtras BOSCH
Atsarginės dalys + Automobilio gamintojas Uždegimo Žvakė BMW
Atsarginės dalys + Prekės numeris Valytuvo Gumelė 3 397 005 160
Prekės numeris SKWIB-0940091
Prekės numeris + Gamintojas SKWIB-0940117 STARK
OEN 1077150
OEN + Gamintojas 1077153 STARK
loader Prašome palaukti...