1 000 000 autodalių - raskite Jūsų automobiliui tinkamas autodalis Pavyzdys

0 Prekės
#
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą
0,00 €

Nepamirškite apie reguliarią techninę priežiūrą ir atodalių keitimo intervalus automobilyje MERCEDES-BENZ GLK

Mercedes-Benz GLK-klasė

Mercedes-Benz GLK-klasės modelis yra stilingas krosoveris, kuris gaminamas nuo 2008 metų ir iki šiol. Automobilių surinkimas vykdomas Bremene, Vokietijoje. Iki šios dienos buvo išleista viena modelių karta ir vienas atnaujinimas.

Mercedes-Benz GLK-klasė X204

Mercedes-Benz GLK-klasės krosoveris debiutavo Detroite automobilių parodoje 2008 metais. Po kelių mėnesių prasidėjo serijinė gamyba. Kurdama automobilį, kompanija skyrė daug dėmesio žalingų išmetamųjų dujų kiekio mažinimui. Mašinos su benzininiais varikliais atitiko Euro-5 standarto normoms, o dyzeliniai – Euro-4. „Common Rail“ įpurškimo sistema užtikrino pastebimą dinaminių automobilio charakteristikų pagerinimą.

Visų ratų pavarą užtikrino sistema 4Matic. Bazinėje Mercedes-Benz GLK-klasės komplektacijoje buvo audiosistema, elektrinis priekinių sėdynių reguliavimas, klimato kontrolė, kritulių davikliai, rūko žibintai, navigacijos sistema. Papildomai galima buvo užsisakyti palydovinį radiją ir panoraminį liuką.

Griežtą ir estetišką Mercedes-Benz GLK-klasės interjero dizainą papildė įdėklai iš natūralios medienos ir daugybė chromuotų elementų. Už vairuotojo ir keleivių saugumą buvo atsakingi aktyvūs galvos atlošai, saugos diržų įtempimo įrenginiai, priekinės, šoninės ir kelių oro pagalvės, ESP ir ABS sistemos.

Mercedes-Benz GLK-klasė X204 atnaujinimas

2012 metais kompanija Frankfurto automobilių parodoje pristatė atnaujintą Mercedes-Benz GLK-klasę. Automobilyje buvo įrengtos naujos radiatoriaus grotelės, galinio vaizdo veidrodėliai, priekinis ir galinis bamperiai, galinis metalinis difuzorius ir šviesios diodų žibintai. Gamintojas sureguliavo visas krosoverio sistemas ir pasiekė pastebimo dinaminių charakteristikų pagerėjimo.

Taip pat kompanija pagerino salono apdailos kokybę, o vidaus apšvietimui pradėti naudoti šviesos diodai. Automatinės pavarų dėžės selektorius buvo perkeltas ant vairo kolonėlės. Atsinaujino visa elektronika, ypač sistemos, atsakančios už saugumą. Taip pat Mercedes-Benz GLK-klasės automobiliuose buvo įrengtas pastovaus greičio palaikymo važiuojant nuokalne modulis ir adaptyvi kruizo kontrolė.

Pirkti internetu su nuolaida arba specialiu pasiūlymu - TecDoc Inside

Duomenų kopijavimas be išansktinio TECDOC sutikimo yra draudžiamas. Ypač draudžiama kopijuoti visą duomenų bazę ir ją platinti. Pažeidus šias autoriaus teises ir nustačius tokius atvejus, nustatyti asmenys bus patraukti baudžiamojon atsakomybėn.

Tarptautinis klientų aptarnavimas

Klientų aptarnavimas Lietuva[email protected]Autodoc.lt – Karštoji linija ir klientų aptarnavimo

© 2019 www.autodoc.lt: AUTODOC internetinė parduotuvė

Nauja ir supaprastinta paieška tinklapyje leis Jums lengviau rasti reikiamą dalį. Ieškoti autodalių

PRAŠYMAS TIPAS Pavyzdys
Atsarginės dalys vairavimo dinamikos kontrolė
Atsarginės dalys + Gamintojas vairavimo dinamikos kontrolė A.B.S.
Atsarginės dalys + Automobilio gamintojas vairavimo dinamikos kontrolė AUDI
Atsarginės dalys + Prekės numeris vairavimo dinamikos kontrolė 30011
Prekės numeris AS4534
Prekės numeris + Gamintojas 110 606 TOPRAN
OEN 4B0927807
OEN + Gamintojas 4B0927807M AUTLOG
loader Prašome palaukti...