1 000 000 autodalių - raskite Jūsų automobiliui tinkamas autodalis Pavyzdys

0 Prekės
#
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą
0,00 €

Nepamirškite apie reguliarią techninę priežiūrą ir atodalių keitimo intervalus automobilyje RENAULT SANDERO/STEPWAY

Renault Sandero/Stepway

Renault Sandero automobilių leidimas Europos rinkai yra vykdomas nuo 2009 metų iki dabar. Skirtingais laikotarpiais gamyba buvo vykdoma Rumunijoje, Kolumbijoje ir Irane. Automobiliai taip pat buvo surinkinėjami Brazilijoje, Maroke, Pietų Afrikoje ir Rusijoje. Kartu su Renault Sandero automobiliais buvo leidžiamos ir Renault Sandero Stepway didelių gabaritų mašinos su papildomais pasirinkimais.

Renault Sandero/Stepway I karta

Modelis Renault Sandero buvo pristatytas 2007 metais Frankfurto automobilių parodoje. Europos rinkai modelis buvo pradėtas gaminti nuo 2009 metų. Pirmosios kartos automobiliai buvo leidžiami iki 2014-ųjų.

Modelis Renault Sandero buvo gaminamas hečbeko kėbule ir sukonstruotas Renault Logan sedano pagrindu. Nuo sedano naujasis automobilis skyrėsi 39 mm trumpesne ratų baze ir pakeistu dizaino eksterjeru.

Modelis pasižymėjo išraiškingais priekiniais žibintais, plačiomis radiatoriaus grotelėmis, tamsintais langais ir plieniniais 14 colių ratlankiais. Minimali bagažinės talpa buvo 320 l, su galimybe ją padidinti iki 1200 l.

Automobilio sėdynės buvo apsiūtos audiniu. Bazinių pasirinkimų sąrašą sudarė galinis valytuvas ir galinio stiklo šildymas, oro recirkuliavimo sistema ir imobilizatorius. Išplėstoje komplektacijoje papildomai buvo hidraulinis vairo stiprintuvas.

2008 metais Brazilijoje buvo pristatytas hečbekas Renault Sandero Stepway. Europoje automobilis buvo pristatytas 2009 metų gegužės 7d., automobilių parodoje Barselonoje. Renault Sandero Stepway hečbekas buvo 4 mm ilgesnis, 7 mm platesnis ir 16 mm aukštesnis už Renault Sandero. Renault Sandero Stepway kėbulas buvo nudažytas metalo spalva, ant stogo turėjo įrengtas bagažinės sijas. Vidaus apdailos elementai buvo nudažyti chromo atspalviu. Bazinę komplektaciją papildė kondicionierius ir priekinių sėdynių šildymas. Galima buvo reguliuoti vairo aukštį. Visi Renault Sandero Stepway pasižymėjo odine vairo apdaila ir reguliuojamais galvos atlošais. Pirmosios kartos Renault Sandero Stepway automobiliai buvo leidžiami iki 2014 metų.

Renault Sandero/Stepway II karta

Nuo 2013 metų ir iki šiol yra leidžiami antrosios kartos Renault Sandero ir Renault Sandero Stepway automobiliai. Abi mašinos buvo pristatytos Paryžiaus automobilių parodoje 2012 metų rudenį. Antrosios kartos automobiliai tapo saugesni, lyginant su jų pirmtakais. Atnaujintas Renault Sandero modelis gavo keturias žvaigždes už Euro NCAP avarijos testus. Palyginimui – pirmosios kartos automobiliai turėjo tris žvaigždes.

Automobiliai, kaip ir anksčiau, tarp savęs skyrėsi gabaritais. Renault Sandero Stepway kėbulo ilgis yra 4080 mm, plotis – 1757 mm, o aukštis – 1618 mm. Atitinkami Renault Sandero kėbulo parametrai sudaro 4080 mm, 1733 mm ir 1523 mm.

Antrosios kartos Renault Sandero hečbekas pasižymėjo plieniniais 15 colių ratlankiais, o Renault Sandero Stepway – plieniniais 16 colių ratlankiais, kurie atrodė kaip lieto lydinio.

Išsiplėtė bazinė antrosios kartos automobilių komplektacija. Modelyje Renault Sandero atsirado galinio vaizdo veidrodėliai su rankiniu reguliavimu iš salono ir hidraulinis vairo stiprintuvas. Renault Sandero Stepway mašinos taip pat turi centrinį užraktą su distanciniu valdymu, kruizo kontrolę ir stabdžių antiblokavimo sistemą (ABS).

Nauja ir supaprastinta paieška tinklapyje leis Jums lengviau rasti reikiamą dalį. Ieškoti autodalių

PRAŠYMAS TIPAS Pavyzdys
Atsarginės dalys Stabdžių Diskas
Atsarginės dalys + Gamintojas Alyvos Filtras DENSO
Atsarginės dalys + Automobilio gamintojas Uždegimo Žvakė RENAULT SANDERO/STEPWAY
Atsarginės dalys + Prekės numeris Valytuvo Gumelė DM-035
Prekės numeris SKWIB-0940092
Prekės numeris + Gamintojas 575561 VALEO
OEN 3834080J70
OEN + Gamintojas 8250A105 STARK
loader Prašome palaukti...