1 000 000 autodalių - raskite Jūsų automobiliui tinkamas autodalis Pavyzdys

0 Prekės
#
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą
0,00 €

Nepamirškite apie reguliarią techninę priežiūrą ir atodalių keitimo intervalus automobilyje SEAT Mii

SEAT Mii

Automobiliai SEAT Mii yra leidžiami nuo 2011 metų ir iki šiol. Iki šios dienos buvo pristatyta viena modelių karta. Mašinos surenkamos Bratislavoje, Slovakijoje.

SEAT Mii sukūrimo istorija

Oficiali SEAT Mii mašinų premjera įvyko 2011 metais. Iš pradžių modelis buvo pristatytas trejų durų hečbeko kėbule. Po metų, Ženevos automobilių parodoje, debiutavo penkerių durų hečbekas.

SEAT Mii automobiliai pasižymi ryškiu ir atpažįstamu dizainu. Nepaisant kompaktiškų dydžių, mašina atrodo gana agresyviai. Eksterjere sėkmingai dera staigios linijos ir tolygios formos. Priekinėje automobilio dalyje efektingai išsiskiria stambūs kampuoti žibintai, kurie harmoningai dera su trapecijos formos radiatoriaus grotelėmis, plačia oro įsiurbimo ertme ir V formos reljefu ant variklio dangčio. Išskirtinis eksterjero bruožas yra priekinis bamperis su dviem nedideliais ilčių formos išsikyšimais. Laužytos priekinio ir galinio bamperio linijos vizualiai yra sušvelninamos tolygiomis kėbulo linijomis ir reljefiškomis ratų arkomis.

SEAT Mii automobiliai išsiskiria erdviu salonu ir talpia bagažine. Sudėjus galines sėdynes pastarosios talpa padidėja iki 951 litro. Salone buvo įrengti du skaitmeniniai sensoriniai ekranai. Viename rodoma informacija apie automobilio būklę, o kitas yra skirtas navigacijos ir multimedijos sistemų valdymui. Brangiose komplektacijose buvo prieinama odinė vairo apdaila, stiklų tamsinimas ir lieti ratlankiai.

SEAT Mii hečbekai pasižymi aukštu saugumo lygiu. Net bazinėje komplektacijose jie turi priekines ir šonines oro pagalves, Isofix tvirtinimus su Top Tether diržu, taip pat firminę susidūrimo išvengimo sistemą City Emergency Braking.

SEAT Mii automobiliai buvo leidžiami ribotomis serijomis. 2013 metais, bendradarbiaujant su kosmetikos firma Maybelline New York, buvo išleista speciali serija SEAT Mii ColorSHow by Maybelline New York. Trys dažymo spalvos – juoda, mėlyna ir raudona – atitiko Maybelline nagų lako spalvas. Ratlankiai ir išorinių veidrodėlių korpusai buvo nudažyti baltai. Interjere taip pat buvo baltos spalvos elementų.

2014 metais, Barselonos madų savaitėje, įvyko SEAT Mii by MANGO debiutas. Šis automobilis buvo kuriamas bendradarbiaujant su madingu prekės ženklu MANGO. Šių automobilių kėbulas dažomas juoda arba pieniškai balta spalva, o salono apdailai naudojama oda bei alkantara.

2012 metais ispanų žurnalas „Mujer Hoy“ pavadinimo SEAT Mii geriausiu miesto automobiliu. Tais pačiais metais modelis pelnė „Metų automobilio“ titulą Danijoje.

SEAT Mii skirtingų šalių rinkose

Modelis SEAT Mii turi dvynių – automobilius Volkswagen up! Ir Skoda Citigo. Visos trys mašinos šiek tiek skiriasi interjeru ir eksterjeru.

Nauja ir supaprastinta paieška tinklapyje leis Jums lengviau rasti reikiamą dalį. Ieškoti autodalių

PRAŠYMAS TIPAS Pavyzdys
Atsarginės dalys Stabdžių Diskas
Atsarginės dalys + Gamintojas Alyvos Filtras SWF
Atsarginės dalys + Automobilio gamintojas Uždegimo Žvakė OPEL
Atsarginės dalys + Prekės numeris Valytuvo Gumelė 116132
Prekės numeris SKWIB-0940056
Prekės numeris + Gamintojas SKWIB-0940079 STARK
OEN 1272026
OEN + Gamintojas 1272027 STARK
loader Prašome palaukti...