• Parduotuvė
  • CLUB
Išbandyti premium paskyrą
0
Mano garažas
Pridėti mašiną
0
Prekės #42-4158
0,00 €
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą

Automobilių stabdžiai

Kodėl cypia stabdžiai? Naujų kaladėlių priežastys ir sprendimai

Jei stabdžiai cypia, taip gali būti dėl to, kad sumontuotos naujos automobilio stabdžių kaladėlės, nes reikia laiko, kad jos būtų įdirbtos. Per kelias pirmąsias keliones taip pat gali būti jaučiama pernelyg didelė vibracija, kai kaladėlės liečiasi su diskais. Laimei, šie simptomai turėtų išnykti neilgai trukus.

Plačiau

Kaip patikrinti stabdžių kaladėles: nusidėvėjimas ir storis

Užtikrinkite savo transporto priemonės saugumą atlikdami išsamią stabdžių kaladėlių patikrą. Naudodamiesi išsamiu vadovu sužinokite, kaip veiksmingai patikrinti stabdžių kaladėles, kad užtikrintumėte optimalų veikimą ir ramybę kelyje.

Plačiau

Naudingi patarimai

Kaip suremontuoti įtrūkusį prietaisų skydelį

Jei prietaisų skydelyje yra įtrūkimų, tai ne tik erzina, bet ir akivaizdžiai rodo, kad jūsų automobilis "sensta" arba jau nebėra jėgų žydėjime. Patrauklus ir nepriekaištingas prietaisų skydelis sukuria bendrą įspūdį, kad jūsų automobiliu buvo rūpinamasi ir jis buvo gerai prižiūrėtas.

Plačiau

Kaip išvalyti rūdis iš motociklo kuro bako

Jei manote, kad rūdys pažeidžia tik senovinius motociklus, pagalvokite dar kartą. Dažnai vos kelerių metų senumo motociklai staiga pradeda trūkinėti. Rūdžių dalelės pradeda luptis nuo bako vidaus ir nutraukia kuro tiekimą. Reguliaraus patikrinimo dalis, ypač jei turite naudotą motociklą, turėtų būti kuro įpylimo kaklelio apžiūra su žibintuvėliu. Jei pastebėjote rūdžių, geriausia jas nedelsiant pašalinti. Pateikiame keletą patarimų ir gudrybių, kaip padaryti, kad bakas vėl būtų švarus.

Plačiau

Automobilių elektra

„Google Maps“ greičio matuokliai: kaip juos aktyvuoti

Artėjant vasarai, kai žmonės išvyksta į vienadienes keliones ir atostogas, vairuotojai dažniau susiduria su greičių matuoklių patikrinimais. Žmonės dažniau važiuoja nepažįstamais keliais, kuriuose nežino, kur yra stacionarūs greičio matuokliai. Kiekvienoje šalyje taip pat naudojami mobilieji radarai, o įvairios programėlės leidžia sužinoti, kur jie yra. Jei nenorite į savo išmanųjį telefoną diegti papildomos programėlės, turėkite omenyje, kad „Google Maps" gali pranešti apie greičio matuoklių lokacijas, jei ji įdiegta į automobilyje esantį GPS įrenginį.

Plačiau

Kada reikia keisti generatoriaus diržą: simptomai ir priežastys

Automobilio generatoriaus paskirtis - generuoti elektros energiją, kuris palaiko automobilio akumuliatoriaus įkrovą ir leidžia jam nuolat maitinti pagrindinius elektrinius automobilio komponentus. Jei to nebūtų, akumuliatorius greitai išsieikvotų, nes neturėtų pakankamai galios ilgą laiką tiekti elektros energiją visiems komponentams. Generatorius prie variklio tvirtinamas laikikliais ir varžtais. Jį suka alkūninio veleno mechanizmas ir diržas.

Plačiau

Populiarios autodalys

Automobilio stabilizatorius: problemos, simptomai

Nepakankamai vertinamas ir dažnai nepastebimas stabilizatorius yra labai svarbi šiuolaikinių pakabos sistemų sudedamoji dalis, turinti didelę įtaką jūsų transporto priemonės valdymui ir stabilumui posūkiuose ar atliekant greitus manevrus. Nepaisant paprastos konstrukcijos, dėl sulūžusio ar sugedusio stabilizatoriaus gali pastebimai pasikeisti automobilio valdymas, todėl gali būti sunkiau įveikti posūkius. Tai gali būti pavojinga, ypač važiuojant dideliu greičiu. Norint užtikrinti optimalų veikimą ir saugumą, svarbu reguliariai tikrinti stabilizatorių ir įtraukti automobilio pakabos sistemą į įprastą techninę priežiūrą ir aptarnavimą.

Plačiau

EGR vožtuvas: kas tai, kaip patikrinti veikimą ir gedimo požymiai

Su kiekvienais metais transporto priemonėms taikomi vis didesni reikalavimai susiję su aplinkos tausojimu. Vis daugiau kalbama apie išmetamuosius teršalus, kurie yra labai kenksmingi. Tam, kad teršalus būtų lengviau reguliuoti, o jų į aplinką patektų kuo mažiau, į transporto priemones diegiamas išmetamųjų dujų recirkuliacijos vožtuvas, dar kitaip vadinamas EGR. EGR (angl. exhaust gas recirculation) sugrąžina dalį (10-14 proc.) dujų atgal į įsiurbimo kolektorių. Tai reiškia, kad išmetamosios dujos patenka ne tiesiai į aplinką, o yra panaudojamos antra kartą. Patirtis rodo, kad ne visi vairuotojai supranta šios dalies paskirties, o kai kurie ryžtasi ir visai ją pašalinti. Kai kurie tai daro vedami taupymo tikslais. Tačiau svarbu paminėti, kad be vožtuvo automobilis neatitinka nustatytų reikalavimų ir techninės apžiūros nepraeis.

Plačiau

Automobilio transmisija

Automobilio smagratis: problemos, simptomai ir remontas

Smagratis automobiliui - tai stambus sankabos komponentas, kuris yra didelio disko formos. Jis tvirtinamas prie alkūninio veleno. o jo jo pagrindinė paskirtis - užtikrinti sklandų variklio galios perdavimą. Jis neutralizuoja alkūninio veleno vibracijas ir subalansuoja variklio sūkių dažnio svyravimus, o perteklinę energiją kaupia vėlesniam naudojimui. Ši energija naudojama variklio darbui palaikyti, pavyzdžiui, kai vairuotojas nuima koją nuo akceleratoriaus pedalo.

Plačiau

Žodynas

Motociklo katalizatorius: kur jis yra, ką jis daro, kokia jo paskirtis

Egzistuoja daug būdų, kaip galime sumažinti savo poveikį aplinkai. Kiekvienas iš mūsų gali atlikti tam tikrą vaidmenį - nuo energiją taupančių šviestuvų įsigijimo iki plastikinių butelių perdirbimo. Tai taikoma ir kalbant apie įprastus transporto būdus. Daug žmonių turi motociklus, kurie yra puikus būdas keliauti iš vienos vietos į kitą. Tačiau taip pat turime nepamiršti, kad vidaus degimo varikliai išskiria daugybę kenksmingų šiltnamio efektą sukeliančių dujų. Todėl daugeliui jų reikalingi katalizatoriai. Kas yra motociklo katalizatorius?

Plačiau

Adblue sistema: faktai, mitai, gedimai ir remontas

Technologijų amžiuje kaip nieka tapo aktuali ekologijos tema. Su naujais išradimais atsiranda vis daugiau minčių kaip galima būtų palengvinti sau gyvenimą kuo mažiau kenkiant aplinkai. Ši tema ypač paplitusi automobilių industrijoje. Siekiant tausoti aplinką, rinkoje siūlomas kuo švaresnis kuras, pristatomi vis tarp vartotojų populiarėjantys elektromobiliai, į automobilius diegiami filtrai ir panašiai. Vienas iš naujausių komponentų rinkoje dyzeliu varomiems automobiliams yra Adblue sistema. Jos tikslas – taršos mažinimas. Tad šiame straipsnyje pakalbėsime plačiau apie šią sistemą, jos veikimo principą ir naudą.

Plačiau

Automobilio oro kondicionierius

Naujienos

AUTODOC nuolaidų kodai 2024

Yra daugybė būdų, kaip sutaupyti AUTODOC net ir nepanaudojus nuolaidos kodo. Jei nori gauti naujausią informaciją apie geriausius pasiūlymus, akcijas ir išskirtinius pasiūlymus, rekomenduojame prenumeruoti mūsų naujienlaiškį.

Plačiau

Pirmoji pasaulyje automatinė parkavimo paslauga atsidarė Vokietijoje

Ši paslauga teikiama Mercedes-Benz muziejuje Štutgarte. Tai bendras vokiškų kompanijų Daimler ir Bosch projektas. Automobiliai prisiparkuoja be jokios žmonių pagalbos: vairuotojui tereikia aktyvuoti procesą pasinaudojant tam skirta programėle. Susigrąžinti automobilį vairuotojai gali tokiu pačiu būdu.

Plačiau

Diagnostika

Infografika

VW Golf IV: stipriosios pusės

Volkswagen Golf IV - vienas iš populiariausių automobilių pasaulyje. Ši karta buvo išleista 1997 metais. Prieinami keturių tipų kėbulai: universalas, kabrioletas, trijų ir penkerių durų hečbekai. Pastarasis pasižymi daugybe privalumų, kuriuos įvertino daugelis savininkų iš Europos.

Plačiau

Automobilių problemos

Mercedes C300 problemos

  • Per didelis triukšmas 4MATIC sistemoje: gali atsirasti jau nuvažiavus 50-70 000 km.
  • Alyvos nutekėjimas 4MATIC sistemoje: Dažnai pastebimas nuo 60-80 000 km.
  • Pernelyg didelė vibracija: Dažnai pasireiškia po 80-100 000 km.
  • Sugedę moduliai ir jutikliai: Gali pasitaikyti nuo 70-90 000 km.
Plačiau

Opel Corsa E problemos

  • Variklio ECU klaidos: gali atsirasti jau nuvažiavus 50-100 000 km, ypač "Adam" ir "Corsa E" modeliuose.
  • Laiko grandinės pažeidimas: Dažnai pasitaiko nuo 100 000 iki 150 000 km, ypač 1.3 CDTI ir 1.4 Turbo varikliuose.
  • Pavarų dėžės problemos: Tai gali pasitaikyti nuo 50 000 iki 100 000 km, ypač "Easytronic" ir automatinėse pavarų dėžėse.
  • Įkrovimo problemos ir "Bluetooth" sutrikimai: Tai dažnai įvyksta per pirmuosius 30 000 km, dažnai dėl programinės įrangos klaidų arba sugedusių aparatinės įrangos komponentų.
Plačiau

Automobilio variklis

Variklio ploviklis: Ar jis veikia ir ar jis saugus

Kai kalbama apie sėkmingą automobilio techninę priežiūrą, labai svarbu žinoti, kaip išlaikyti savo variklį tvarkingą ir sklandžiai veikiantį. Štai kodėl yra didelė variklio alyvų, nuriebalinimo priemonių, sandariklių, valiklių, užvedimo skysčių ir antifrizų įvairovė, ir tai tik keletas pavyzdžių.

Plačiau

Kokia variklio alyva geriausia: 10 populiariausių prekės ženklų ir produktų 2024 m.

Labai svarbi automobilio variklio sklandaus ir tinkamo veikimo užtikrinimo dalis - reguliariai keisti variklio alyvą ir įsitikinti, kad į automobilį pilama nauja variklio alyva yra pati geriausia, kokią tik galite gauti. Alyva tepamos vidinės variklio dalys, kad judančios dalys nesitrintų viena su kita ir nesigadintų, be to, alyva palaiko variklį vėsu, todėl jis neperkaista.

Plačiau
Prenumeruoti mūsų naujienlaiškius

Norėdami gauti paskutines naujienas ir patarimus, įrašykite savo el. pašto adresą: