1 000 000 autodalių - raskite Jūsų automobiliui tinkamas autodalis Pavyzdys

0 Prekės
#
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą
0,00 €

Prenumeruoti
MŪSŲ NAUJIENLAIŠKIUS

Norėdami gauti paskutines naujienas ir patarimus, įrašykite savo el. pašto adresą:

Infografika
Naujų parduotų automobilių skaičius
per 20 metų

Mes paruošėme jums įdomų informacinį grafiką. Iš jo jūs galite sužinoti, kokiems kėbulų tipams pirmenybę teikė Vakarų Europos šalių gyventojai nuo 1998 iki 2017 metų. Pavyzdžiui, išryškėjo tokios tendencijos: Europoje sumažėjo naujų sedanų paklausa. Nauji automobiliai tokiame kėbule kasmet registruojami vis rečiau: jų procentas tarp pirmą kartą registruojamų lengvųjų automobilių per 20 metų nukrito nuo 76 iki 46.

Plačiau
Stabdžių diskų gedimai: požymiai ir priežastys

Automobilių stabdžių sistema atlieka svarbų vaidmenį eismo saugumo palaikyme. Vienas iš pagrindinių sistemos elementų yra stabdžių diskai. Jie yra nuolatos veikiami didelių mechaninių ir šiluminių apkrovų. Norint laiku aptikti ir pašalinti stabdžių diskų gedimus, automobilio savininkas turi žinoti pagrindinius požymius. Informacija apie gedimų atsiradimo priežastis padės jam užkirsti jiems kelią.

Plačiau
Populiarios autodalys
Naudingi patarimai
Kas yra RunFlat?

Važiuojant nekokybiška kelio danga, rizika pažeista padangas padvigubėja. Duobės, vinys, sudaužytas stiklas, aštrūs akmenys ant kelio ir net nepakankamas ar pernelyg didelis slėgis padangose gali tapti jų pradūrimo priežastimi. Deja, ne visada yra galimybė pakeisti ar suklijuoti ratą. Tačiau naudodami „RunFlat“ padangas, jūs galėsite nesunkiai pasiekti autoservisą. Šiame straipsnyje mes papasakosime, kas tai per produktas.

Plačiau
Stiklų valytuvai:
viskas apie
jų eksploatavimą
ir keitimą

Siekiant užtikrinti gerą matomumą vairuotojui nepriklausomai nuo oro sąlygų, šiuolaikinių transporto priemonių konstrukcijoje numatyti stiklų valytuvai. Pagrindinis jų tikslas – akimirksniu šalinti purvą, sniegą ir drėgmę nuo priekinio stiklo paviršiaus. Kadangi nuo automobilio stiklų švaros priklauso eismo saugumas, važinėjimas su sugedusiais valytuvais daugelyje šalių yra draudžiamas įstatymų. Mes papasakosime, kaip išvengti ankstyvo komponentų gedimo ir grąžinti efektyvų sistemos darbą.

Plačiau
Naujienos
Citroën siūlo akinius nuo šleikštulio keliaujant

Pagal statistiką, apie 30 milijonų europiečių kenčia nuo šleikštulio keliaujant. Kompanija Citroën ėmėsi šios problemos sprendimo. Jos išleisti akiniai Seetroën yra skirti vestibiuliarinio aparato sutrikimų šalinimui pas autotransporto keleivius.

Plačiau
Goodyear Oxygen — padangos, gaminančios deguonį

Sunerimę dėl nuolat didėjančios anglies dioksido koncentracijos atmosferoje ir dėl to vykstančių gamtinių kataklizmų, „Goodyear“ kompanijos inžinieriai pristatė visam pasauliui savo inovacinį kurinį – „Oxygen“ padangų koncepciją, gaminančių deguonį.

Plačiau
Žodynas
Tiptronic

Tiptronic — užpatentuotas funkcijos pavadinimas, kuri suteikia vairuotojui galimybę rankiniu būdu valdyti automatinę pavarų perjungimo dėžę. Sistemą sukūrė kompanija Porsche 1990 metais ir iš pradžių buvo montuojama tik šio prekės ženklo automobiliuose. Dabar įvairius Tiptronic variantus galima sutikti tokių gamintojų modeliuose, kaip Audi, Volkswagen, Seat, Peugeot.

Plačiau
Manumatic

Manumatic — terminas, naudojamas automatinių, pusiau automatinių ir variatorinių dėžių su rankinio pavarų perjungimo funkciją apibūdinimui.

Plačiau
Diagnostika
Vairo stiprintuvo skystis: kaip jį pasirinkti ir pakeisti?

Vairo stiprintuvas turėtų veikti visu automobilio eksploatacijos laikotarpiu, bet tik tokiu atveju, kai sistema veikia tinkamai ir nėra darbinių skysčių nuotėkio. Standartų neatitinkančios alyvos ar jos nesavalaikis pakeitimas yra dažniausios vairo stiprintuvo gedimo priežastys. Perskaitykite mūsų straipsnį norėdami sužinoti, kaip išvengti klaidų renkantis ir keičiant hidraulinį skystį.

Plačiau
Stabdžių diskų perkaitimas: požymiai, priežastys, problemos sprendimas

Vienas dažniausiai pasitaikančių stabdžių diskų gedimų yra jų perkaitimas. Jiems perkaitus, stabdžių diskų temperatūra pasiekia kritines vertes, todėl stabdžių kaladėlės pradeda slysti ant disko ir stabdžių sistemos efektyvumas sumažėja iki minimumo.

Plačiau

Nauja ir supaprastinta paieška tinklapyje leis Jums lengviau rasti reikiamą dalį. Ieškoti autodalių

PRAŠYMAS TIPAS Pavyzdys
Atsarginės dalys Stabdžių Diskas
Atsarginės dalys + Gamintojas Alyvos Filtras SWF
Atsarginės dalys + Automobilio gamintojas Uždegimo Žvakė OPEL
Atsarginės dalys + Prekės numeris Valytuvo Gumelė 116132
Prekės numeris SKWIB-0940056
Prekės numeris + Gamintojas SKWIB-0940079 STARK
OEN 1272026
OEN + Gamintojas 1272027 STARK
loader Prašome palaukti...