Plus
Išbandyti premium paskyrą
0   Prekės
#
0,00 €
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą

Prenumeruoti
MŪSŲ NAUJIENLAIŠKIUS

Norėdami gauti paskutines naujienas ir patarimus, įrašykite savo el. pašto adresą:

Infografika
Skirtingų sistemų aktyvacijos indikatoriai

Šiuolaikiniuose automobiliuose yra daugybė elektroninių sistemų, kiekviena iš kurių turi savo indikatorius. Iš viso panašių indikatorių mašinoje daugiau kaip šimtas. Čia mes papasakojame apie juos išsamiau. Pradedame nuo įvairių sistemų įjungimo ir išjungimo žymėjimų.

Plačiau
Populiarūs variklių tipai Europoje pirmoje 2018 metų pusėje

Kokie variklių tipai buvo populiariausi ES ir EFTA šalyse per pirmą 2018-ųjų pusmetį?

Koks šių tipų procentinis santykis? Kokioje šalyje daugiausia automobilių, veikiančių nuo alternatyvių energijos šaltinių?

Mūsų naujas informacinis grafikas suteiks Jums atsakymus į šiuos klausimus.

Plačiau
Populiarios autodalys
Naudingi patarimai
Patarimai važiuojant žiemą

Šaltojo sezono metu vairuotojui reikalingas ypatingas budrumas. Jei bent kelioms sekundėms atitrauksite dėmesį nuo kelio, galite sukelti kelių eismo įvykį. Mes jums patarsime, kaip saugotis kelyje žiemą ir išvengti bėdų.

Plačiau
Kaip paruošti automobilį žiemai? Ekspertų patarimai

Šaltojo sezono metu automobilis ir jo sistemos reikalauja ypatingo dėmesio. Daugelis automobilių detalių ir sistemų dirba su papildoma apkrova, dėl kurios jos gali staiga sulūžti. Norėdami to išvengti, mes siūlome jums patarimus, kaip jūsų automobilį paruošti šaltajam sezonui.

Plačiau
Naujienos
Kodėl dyzelinas praranda savo populiarumą Europoje?

Šiomis dienomis dyzelinių automobilių paklausa Europoje mažėja. Panašu, kad tokia tendencija išliks ir ateinančiais metais. Leiskite mums visa tai paaiškinti.

Plačiau
Metų automobiliu Europoje pripažintas Jaguar

Ženevoje buvo paskelbtas Metų automobilio konkurso nugalėtojas. 2019-ais juo tapo elektrinis krosoveris Jaguar I-Pace. Britų prekės ženklo automobiliui tai pirmasis apdovanojimas šiame konkurse.

Plačiau
Žodynas
ABS

ABS (Stabdžių anti-blokavimo sistema) yra sistema, kuri apsaugo nuo pilno automobilio rato blokavimo staigiai stabdant.

Plačiau
Steptronic

Steptronic yra rankinio pavarų perjungimo funkcija automatinėje pavarų dėžėje. Ją sukūrė vokiečių gamintojas ZF Friedrichshafen AG pagal BMW kompanijos projektą 1996 metais. Ją galima sutikti BMW, Mini, MG ir Rover automobiliuose. Pavarų dėžę galima valdyti selektoriaus svirtimi arba mygtukais, įrengtais ant vairo.

Plačiau
Diagnostika
Vairo stiprintuvo skystis: kaip jį pasirinkti ir pakeisti?

Vairo stiprintuvas turėtų veikti visu automobilio eksploatacijos laikotarpiu, bet tik tokiu atveju, kai sistema veikia tinkamai ir nėra darbinių skysčių nuotėkio. Standartų neatitinkančios alyvos ar jos nesavalaikis pakeitimas yra dažniausios vairo stiprintuvo gedimo priežastys. Perskaitykite mūsų straipsnį norėdami sužinoti, kaip išvengti klaidų renkantis ir keičiant hidraulinį skystį.

Plačiau
Stabdžių diskų perkaitimas: požymiai, priežastys, problemos sprendimas

Vienas dažniausiai pasitaikančių stabdžių diskų gedimų yra jų perkaitimas. Jiems perkaitus, stabdžių diskų temperatūra pasiekia kritines vertes, todėl stabdžių kaladėlės pradeda slysti ant disko ir stabdžių sistemos efektyvumas sumažėja iki minimumo.

Plačiau