1 000 000 autodalių - raskite Jūsų automobiliui tinkamas autodalis Pavyzdys

0 Prekės
#
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą
0,00 €

Volkswagen
nebegamins vidaus
degimo variklių

Prenumeruoti
MŪSŲ NAUJIENLAIŠKIUS

Norėdami gauti paskutines naujienas ir patarimus, įrašykite savo el. pašto adresą:

Didėjant elektromobilių populiarumui, vis daugiau automobilių gamintojų nusprendžia atsisakyti tradicinių vidaus degimo variklių naudojimo. Vokiečių kompanija taip pat netapo išimtimi. Volkswagen strategijos vadovas Michael Jost teigia, kad kompanija nusprendė visiškai atsisakyti variklių, kurie teršia aplinką, gamybos ir naudojimo. Pasak jo, šis radikalus žingsnis buvo priimtas dėl gamintojo noro sustabdyti globalų atšilimą.

Vis dėlto, perėjimas prie elektromobilių bus vykdomas palaipsniui. Šiuo metu kompanijos inžinieriai tęsia darbus ties naujausios kartos benzininiais ir dyzeliniais varikliais, kuriuos planuojama išleisti 2026 metais. Po to, visos pastangos bus pradėtos fokusuoti ties MEB ir PPE platformų gerinimu ir gamyba, kurios bus naudojamos kaip elektromobilių pagrindas.

Per ateinančius 5 metus, kompanija planuoja atidėti didelę sumą - daugiau kaip 50 milijardų JAV dolerių - perėjimui nuo vidaus degimo variklių prie elektromobilių ir autopiloto sistemų. Tikimąsi, kad iki 2030 metų VW Group išleis dalinai elektrinę arba pilnai elektrinę modelių seriją. Šiuo proceso metu elektriniai varikliai bus įdiegti ne tik keleiviniuose automobiliuose, bet taip pat komerciniuose ir motocikluose.

Nepaisant to, automobiliai su vidaus degimo varikliais vis dar bus gaminami ribotais kiekiais net po 2050 metų - daugiausia šalims su neišvystyta įkrovimo stotelių infrastruktūra. Tačiau šios transporto priemonės bus gaminamos senų platformų pagrindu.

Nauja ir supaprastinta paieška tinklapyje leis Jums lengviau rasti reikiamą dalį. Ieškoti autodalių

PRAŠYMAS TIPAS Pavyzdys
Atsarginės dalys durys / dalys
Atsarginės dalys + Gamintojas durys / dalys ABAKUS
Atsarginės dalys + Automobilio gamintojas durys / dalys VW GOLF
Atsarginės dalys + Prekės numeris durys / dalys 4014M02
Prekės numeris 5817807
Prekės numeris + Gamintojas 6141127 ALKAR
OEN 6E08575370
OEN + Gamintojas 6E085753701C VAN WEZEL
loader Prašome palaukti...