Plus
Išbandyti premium paskyrą
0   Prekės
#
0,00 €
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą
vaizdas
Pasirinkite kategoriją
30 Prekės

Jeigu lentynos įrankių vežimėliui yra pažeistos, jas lengvai galima pakeisti. Jos parduodamos atskirai ir kainuoja daug mažiau nei įrankių dėžė. Taip pat, pirkdami papildomus padėklus galėsite padidinti vežimėlio talpą.

Lentynų įrankių vežimėliui rūšys

Jų priedai skiriasi daugybe savybių:

  • Išvaizda. Yra daiktai su skirtingo dydžio sienelėmis ar visai be jų. Daiktai gali būti viengubi arba padalinti į atskiras dalis. Be to, gali būti su įrankių įdėklais. Didžioji dalis turi vietos 15 įrankių.
  • Dydis. Jos gali būti 500 ir 800, 600 ir 1000, 800 ir 1200 mm.
  • Tvirtinimo būdas. Išvažiuojančios, stacionarios, reguliuojamo aukščio. Taip pat yra sieniniams daiktams susidėti. Jie tvirtinami prie šoninės sienelės.
  • Medžiaga. Metaliniai produktai atsparūs stipriam mechaniniam poveikiui ir ilgaamžiai. Kai kuriuose yra paviršius iš gumos. Plastikinės pasižymi lengvu svoriu ir atsparumu korozijai, todėl jų kaina nedidelė.
  • Papildomi priedai. Kai kurie gamintojai gamina modelius su kilimėliais, kurie apsaugo nuo įbrėžimų.

Patarimai kaip naudoti lentynas įrankių vežimėliui

Ši dalis turi būti montuojama ir naudojama vadovaujantis gamintojo rekomendacijomis. Neviršykite numatyto maksimalaus apkrovimo. Reguliariai patikrinkite dėklo patikimumą ir sutepkite tvirtinimo elementus. Laikykite ant jo tik švarius ir sausu įrankius. Rekomenduojama naudoti alyvai ir degalams atsparius guminius kilimėlius. Geriau apdengti plokščiu paviršiumi aštrius įrankius su veltiniu ar kamštine medžiaga. Kai perkeliate įrankių vežimėlį, stumkite korpusą, o ne sienelę.

AUTODOC patogi elektroninė parduotuvė

Mūsų elektroninės parduotuvės kataloguose yra daugybė įrankių vežimėlių priedų. Čia Jūs galite įsigyti lentynų įrankių vežimėliams, stalčių, spynų, ratukų. Klientų aptarnavimo specialistai internetu padės išsirinkti tinkamą prekę. Jie bus laimingi galėdami suteikti Jums papildomos informacijos apie pristatymo terminus ir vykdomas akcijas mūsų tinklapyje. Tapkite mūsų klientu ir įsitikinkite, kad apsipirkimas AUTODOC gali būti sėkmingas ir paprastas!

loader Prašome palaukti...