Plus
Išbandyti premium paskyrą
0   Prekės
#
0,00 €
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą
vaizdas
Pasirinkite kategoriją
Gamintojai
24 Prekės

Lituokliai yra rankiniai įrankiai, skirti greitai sujungti skirtingas detales naudojant lydmetalį: varį, nikelį, alavą. Šių įrankių pagalba galima sujungti integruotas grandines, vamzdelius, laidus; taip pat naudojami padengti metalą alavu.

Kokios yra lituoklių rūšys?

  • Elektriniai lituokliai. Jie gali naudoti maitinimo laidą ar baterijas kaip maitinimo šaltinį. Be to, kad gali būti standartinė 220V įtampa, kataloguose yra įrankių, kurie gali būti naudojami automobilio cigarečių žiebtuvėlio lizdą. Jie sukurti 12V ar 24V įtampai. Šių įrankių energijos sunaudojimas apie 15-40 W.
  • Dujiniai lituokliai. Autonominiai modeliai su kaitinimo elementu šildomu atviros ugnies. Turite būti labai atsargūs, kai naudojatės šiais įrankiais.

Įrankiai skiriasi vienas nuo kito veikimo principu ir medžiagomis iš kurių jie pagaminti:

  • Lituoklis su nichromo kaitintuvu. Kintama ar nuolatinė srovė pereina per nichromo vielą, kad sukurtų šilumą, kuri perduodama į lituoklio galiuką. Tai pigūs, paprastai naudojami ir atsparūs mechaniniai poveikiui įrankiai.
  • Lituoklis su keraminiu kaitintuvu. Šių įrankių kaitinimo elementas yra keraminė kasetė sujungia prie aukštos įtampos gnybtų. Šie įrankiai labai greitai įkaista ir yra su galimybe reguliuoti galią (pvz. temperatūrą). Kaitinamoji dalis negali atlaikyti didelių apkrovų ir jos negalima pakeisti gedimo atveju.
  • Idukciniai lituokliai. Darbinis elementas yra kaitinamas indukcine rite, kuri sukuria magnetinį lauką ir sukelia srovę. Šie lituokliai automatiškai palaiko temperatūrą Curie taške.
  • Lituokliai. Jie sukuria aukšto dažnio impulsų srovę, kuri sušildo lituoklio galiuką beveik iš karto. Netinkami ilgalaikiam darbui be pertraukų.

Pagal išvaizda jie gali būti:

  • Tiesūs. Naudojami ten kur nėra daug erdvės.
  • Su pistoleto rankena. Su rankena pritvirtinta prie korpuso tiesiu kampu į korpusą.
  • Litavimo stotelės. Darbinė dalis prijungta prie valdymo bloko.

Veikimo principas

Šie elektriniai įrankiai paverčia elektros energiją į šiluminę energiją ir perduoda į lituojamą vietą per kaitinimo elementą. Įrankiuose su dujų talpyklą, litavimo antgalis įkaitinamas degančiomis dujomis. Kai litavimo antgalis paliečia paviršių, dalys sutirpinamos ir sulydomos į vieną, ir atvėsus sukietėja.

Patarimai kaip naudoti lituoklius

Naudokite įrankį tik vadovaudamiesi gamintojo nustatytomis saugos reikalavimais. Nepalikite įrankio įjungto ir nenaudokite arti degių medžiagų. Lituokite tik gerai ventiliuojamose patalpose. Dėvėkite respiratorių jeigu reikalinga.

Po darbo palaukite kol įrankis visiškai atvės ir tik tada padėkite jį į jam skirtą vietą. Apsaugokite įrankį nuo drėgmės.

AUTODOC: patogi elektroninė parduotuvė

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite nusipirkti lituoklius ir daugybę kitų produktų geromis sąlygomis. Žemos kainos, nuolatinės akcijos, galimybė gauti siuntinį nemokamai – tai ne viskas ką mes galime pasiūlyti savo klientams. Sutaupykite naudodamiesi AUTODOC – užsisakykite internetu per mūsų tinklapį.

loader Prašome palaukti...