Plus
Išbandyti premium paskyrą
0   Prekės
#
0,00 €
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą
vaizdas
Pasirinkite kategoriją
Gamintojai
29 Prekės

Guolių nuėmėjai skirti greitam ir lengvam guolių išmontavimui ar įmontavimui. Įrankis leidžia darbą atlikti itin tiksliai ir kruopščiai. Taip pat apsaugo įvorės centrą ir guolio žiedą nuo sugadinimo.

Guolių nuėmėjų tipai

Pagal veikimo principą:

  • Hidraulinis – veikia suspaudus skystį cilindre, pasižymi dideliu našumu ir galia. Tinka dirbant su didelėmis detalėmis, tad dažnai naudojami komercinėms transporto priemonėms prižiūrėti.
  • Mechaninis – paprasto dizaino, reikalauja nemažos fizinės jėgos, tad nėra itin patogūs ilgam naudojimui ar dirbant su didelėmis detalėmis.

Pagal išvaizdą:

  • Vidiniai nuėmėjai – pasižymi universalumus tinka dirbti suspaustose vietose, suimama vidinė guolio žiedo dalis.
  • Išoriniai nuėmėjai – dažniausiai naudojami nuimant guolius nuo veleno, taip pat gali būti naudojami išmontuoti dalis su ratlankiais ant išorinio guolio žiedo.
  • Guolių skirstytuvas – suimamas išorinis žiedas, suteikia saugų pritvirtinimą, tinka dalims su plonomis sienomis montuoti.
  • Universalus – padeda išmontuoti ir įdėti dalis neišimant įvorės.

Pagal veikimo principą:

  • Su varžtu – plačiai naudojami, nes tinka dirbti su didelėmis ir mažomis detalėmis.
  • Su slystančiu plaktuku – skirtas pašalinti detales iš paslėptų angų.

Veikimo principas

Nepaisant skirtingo dizaino, visi įrankiai įtaisyti su strypu ir turi panašų veikimo principą. Pagrindinė dalis yra srieginis strypas, kuris atlieka judesį ir atbulinį spaudimą. Tai gali būti velenas su ant jo esančiu guoliu arba iš anksto įdėtu padangos montavimo laužtuvu. Kai strypas spaudžiamas atbuline eiga, gnybtai traukia atsarginę detalę iš vietos. Kai kuriuose įrankiuose vietoj gnybtų strypas savaime sugriebia dalį. Mechaniniuose nuėmėjuose, strypas sukamas ranka arba veržliarakčiu. Hidrauliniame modelyje jį judina suspaustas skystis.

Nuėmėjai su slystančiu plaktuku veikia skirtingais būdais. Detalė pašalinama trenkiant su ant strypo esančiu plaktuku keletą kartų.

Patarimai naudojantiems guolių nuėmėjus

Prieš pradėdami darbą atidžiai perskaitykite instrukciją, kaip tinkamai surinkti įrankį. Taip pat būtina patikrinti įrangą su kuria dirbsite. Nenaudokite įrankio, jei jis sugadintas. Dirbdami su hidrauliniu modeliu, iš anksto patikrinkite darbinio skysčio lygį.

Dirbant svarbu laikyti strypą ties dešinių atbulinės eigos kampu. Draudžiama pačiam bandyti patobulinti įrankį.

Laikykitės visų saugos taisyklių. Norėdami nuimti guolį, nepašalinę įvorės, įsitikinkite, kad automobilis saugiai pritvirtintas, tam geriausiai tinka keltuvas.

AUTODOC: patogi internetinė parduotuvė

Mūsų internetinėje parduotuvėje galite greitai, lengvai ir pigiai nusipirkti guolių nuėmėją ir kitus įrankius, reikalingus automobilio remontui. Mūsų parduotuvės kataloge produktai tik iš pirmaujančių gamintojų. Pas mus pirkta įranga tarnaus ilgus metus. Daugumai prekių taikomos specialios kainos. Tad prieš pateikdami užsakymą, susisiekite su mūsų specialistai, kurie padės rasti tai, ko Jums reikia ir informuos apie galimas nuolaidas.

loader Prašome palaukti...