Plus
Išbandyti premium paskyrą
0   Prekės
#
0,00 €
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą
vaizdas
Pasirinkite kategoriją
Gamintojai
6 Prekės

Jeigu ratukai įrankių vežimėliui sugadinti, galite nusipirkti kitą ir pakeisti jį patys. Tai sutaupys Jus nuo rūpesčių pirkti naują įrankių vežimėlį už didelę kainą. Ši atsarginė detalė sukasi aplink savo ašį dėl guolio, todėl lengviau pervežti vežimėlį į dirbtuves.

Kokios yra įrankių vežimėlių rūšys?

Šie priedai skiriasi pagal keletą savybių:

 • Išvaizda. Daugelyje modelių yra ratai ir padangos, pagaminti iš skirtingų medžiagų. Pirmoji ratuko dalis yra bazinė, o antroji kontaktuoja su paviršiumi, kuriuo rieda vežimėlis. Be to, yra tvirtų modelių pagamintų iš vientisos medžiagos.
 • Keliamoji galia. Pavyzdžiui, pagaminta gali būti 200, 400, 1000 kg.
 • Medžiaga. Plienas, aliuminis, polipropilenas, poliamidas naudojami gaminant ratukus. Padangos gali būti pagamintos iš gumos, poliuretano, fenolio formaldehido dervos. Tvirtinimo detalės pagamintos iš plieno ir sustiprinto plastiko. Metaliniia elementai gali būti nudažyti ir padengti cinku.
 • Skersmuo. Dažniausiai, kuo didesnis, tuo lengviau atlaiko kontaktą su kliūtimis.
 • Darbinės temperatūros diapazonas. Pagal šį kriterijų galima išskirti šias kategorijas kataloguose:
  • Naudojami viduje;
  • Tiek vidaus, tiek lauko reikmėms;
  • Extremalioms temperatūroms.

Patarimai kaip naudoti įrankių vežimėlių ratukus

Rekomenduojama pritvirtinti ratuką pagal įrankio gamintojo rekomendacijas. Įsitikinkite, kad sukimosi ašis yra vertikali. Naudokite tos pačios rūšies ratukus.

Nerekomenduojama viršyti gamintojo rekomenduojamo apkrovimo. Reguliariai tikrinkite ar nėra pažeidimų ar gedimų. Jei dalis neveikia, pakeiskite ją. Atsiminkite, kad guoliui reikalingas reguliarus sutepimas.

AUTODOC patogi elektroninė parduotuvė

Gal norėtumėte užsisakyti ratukus įrankių vežimėliui internetu? Apsilankykite AUTODOC! Perkti dabar, viską ko Jums reikia automobilio remontui ar dirbtuvėms dar patogiau, nes sukūrėme mobiliąją aplikaciją. Įdiekite ją ir daugybė daiktų už palankią kainą bus dar arčiau Jūsų! Nepraleiskite progos apsilankyti elektroninėje parduotuvėje akcijų metu.

loader Prašome palaukti...