Plus
Išbandyti premium paskyrą
0   Prekės
#
0,00 €
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą
vaizdas
Pasirinkite kategoriją
Gamintojai
442 Prekės

Remontuojant automobilius dažnai reikia susidurti su tvirtinimo detalėmis sunkiai prieinamose vietose. Nėra labai patogu naudoti įprastinį veržliaraktį tokiais atvejais. Terkšlės yra puiki alternatyva. Jų pagalba galima lengvai priveržti ar atveržti veržles, sriegius, varžtus ir kitas tvirtinimo detales, esančias tarp kitų detalių ar sunkiai pasiekiamose vietose.

Veikimo principas

Įrankis ira su terkšliniu mechanizmu, kuris leidžia atsukti tvirtinimo detales nenuimant ir neuždedant jo atgal. Ją sudaro ratukas su sprangtuku. Šis mechanizmas sukuria veržimo judesį nenutrūkstamu. Šio proceso metu galvutė tvirtai fiksuota kai veržliaraktis pasisuka į vieną pusę ir sukasi, kai rankena nukreipiama atgal.

Kokios yra terkšlių rūšys?

Prieš pirkdami internetu turėtumėte žinoti, kad įrankiai skiriasi daugybe parametrų:

  • Pagal medžiagą iš kurios yra gaminami. Pvz., galvutė dažniausiai pagaminta iš chromo molibdeno arba chromo vanadžio plieno. Rankenoms naudojamas metalas, guma ar plastikas.
  • Galvutės dydis. Gali būti ¼, 3/8, 1/, ¾ ar 1 colio.
  • Pagal ilgį. Gali būti 150, 200, 250 ar 500 mm ilgio.
  • Pagal dantukų skaičių terkšlės ratuke, gali būti 24, 32, 36, 48, 72.
  • Pagal terkšlinį mechanizmą. Pvz., gali būti vienpusis, arba dvipusis judėjimas. Kai kurie modeliai turi jungiklį pakeisti judėjimo krypčiai.

Kataloguose galima rasti modelius besisikiriančius struktūra. Jie gali būti:

  • Lanksčia galvute. Tai palengvinga atlaisvinti ar užveržti tvirtinimo detales laikant rankeną bet kokiu kampu.
  • Su teleskopine rankena. Tai palengvina pritvirtinti tvirtinimo detales net sunkiai pasiekiamose vietose.
  • Su sukimo indikatoriumi.

Patarimai kaip naudotis terkšlėmis

Leidžiama naudoti tik tinkamai veikiančius įrankius. Jei yra pastebėti pažeidimai, įrankio negalima naudoti. Įrankis turi būti suderintas su tvirtinimo detalės dydžiu.

Šie įrankiai nėra skirti naudoti dideliam sukimo momentui. Per didelės pastangos gali sugadinti įrankį. Kai baigiate darbą, patartina nuvalyti įrankį sausa šluoste.

AUTODOC patogi elektroninė parduotuvė

Norite nusipirkti terkšles ir kitus įrankius pigiai ir greitai? Jeigu užsisakysite produktus mūsų elektroninėje parduotuvėje, gausite pirkinius per trumpiausią laiką. Kad galėtumėte sutaupyti, mes Jums siūlome nedideles kainas ir nuolat vykstančias akcijas. Nusipirkite viską ko Jums reikia AUTODOC ir įsitikinkite, kad būti mūsų klientu yra naudinga!

loader Prašome palaukti...