Plus
Išbandyti premium paskyrą
0   Prekės
#
0,00 €
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą
vaizdas
Pasirinkite kategoriją
Gamintojai
297 Prekės

Replės aušinimo žarnų sąvaržoms naudojamos daugybėje automobilio detalių montavimui ir išmontavimui: CV jungtys, aušinimo sistemai ir kuro sistemos žarnoms, stabdžių žarnelėms ir išmetimo vamzdžiui. Šios replės naudojamos greitam darbui, kai reikalinga suspaudimo jėga.

Kokios yra replių aušinimo sąvaržoms rūšys?

Pagal paskirtį:

  • Juostinių sąvaržų replės. Joms reikalinga tam tikros apkrovos jėga, todėl jos dažniausiai naudojamos su dinamometriniu veržliarakčiu.
  • Spyruoklėms. Gali turėti V formos arba X formos lizdus. Pirmieji yra patvaresnis, antrieji labiau tinkami vielai užspausti.
  • Užspaudžiamoms sąvaržoms. Turi aštrius gnybtus patogiam sukibimui.
  • StepLess sąvaržoms užspausti. Šių replių galuose yra specialūs gnybtai, kurie leidžia patogiai naudoti jas bet kokioje padėtyje.

Pagal funkcionuojančios dalies padėtį:

  • Click R tipas. Labiausiai paplitusios replės. Darbinė dalis yra toje pačioje ašyje kaip ir rankenos.
  • Lenktos replės su lanksčiu kabeliu. Gnybtai prie korpuso kampo. Jėga pirmiausia perduodama į specialųjį kabelį, o vėliau į gnybtus. Šios replės labai naudingos sunkiai pasiekiamose vietose.

Veikimo principas

Šios replės turi labai panašią išvaizdą kaip įprastos replės. Kai spaudžiate rankenas, gnybtai susilygina ir suspaudžia sąvaržą, kuri grįžta į pradinę padėtį arba sustoja ties tam tikra vieta kai nustojate naudoti jėgą.

Juostinės sąvaržos yra kitokios išvaizdos. Laisvas užsegimo galas pritvirtintas per spyną einą į specialią angą, o sukamas pritvirtinamas. Kai tik pasiekiamas tinkamas spaudimo jėgos lygis, juosta turi būti nukirpta sukant specialią svirtį.

Patarimai naudojantiems reples

Prieš pradedant naudotis replėmis rekomenduojame perskaityti instrukciją. Įrankį naudokite tik pagal nurodytą paskirtį. Prieš naudojimą būtina patikrinti tvirtinimo detalę.

Jei norite atlikti tam tikrą sukimų kiekį, naudokite tik specialius įrankius, kurie leis valdyti sukimo jėgą veržliarakčiu.

Pasinaudoję prietaisu išvalykite jo angą. Patartina judančias prietaiso dalis sutepti, tai prailgins jo tarnavimo laiką ir pasaugos nuo korozijos.

AUTODOC: patogi internetinė parduotuvė

Daugelis pirkėjų, pasinaudoję mūsų internetinės parduotuvės paslaugomis, jau po pirmo karto tapo ištikimais klientais. Štai priežastys, kodėl:

  1. Mes visada papildome savo asortimentą naujais produktais. Jūs lengvai rasite geriausios kokybės įrankius ir įrangą.
  2. Mes Jums siūlome įsigyti produktus už mažą kainą. Čia galite įsigyti reples skirtas aušinimo žarnų sąvaržoms ar bet kokią kitą įrangą pigiau nei kitose internetinėse parduotuvėse.
  3. Atsisiųskite mobiliąją programėlę į savo išmanųjį telefoną jau dabar ir galėsite užsakymus pateikti visur ir visada.
loader Prašome palaukti...