Plus
Išbandyti premium paskyrą
0   Prekės
#
0,00 €
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą
vaizdas
Pasirinkite kategoriją
Gamintojai
230 Prekės

Replės laidams naudojamos remontuojant automobilių laidus. Jos padeda sujungti kabelius, tvirtinimo gnybtus bei antgalius. Taip pat padeda sukurti patikimą elektros detalių kontaktą, apsaugo nuo nutekėjimo ir užtikrina stabilų įrangos veikimą.

Kokios yra laidų replių rūšys?

Pagal paskirtį:

  • Specifiniam tikslui. Sugnybti izoliuotas jungtis ar įmovas.
  • Multifunkcinės replės laidas dažniausiai parduodamos su papildomais antgaliukais. Jie padeda dirbti su skirtingų tipų, skersmenų galais, grioveliais ir jungtimis. Šiose replėse gali būti vietos, lizdai ir nužievinimo kraštai ne tik ant gnybtų, bet ir rankenose.

Pagal išvaizdą:

  • Laidų replės. Turi panašią išvaizdą į reples. Jose yra du gnybtai su išpjovomis ir iškyšomis, o tai padeda sujungti reikiamus elementus. Sukurtos tam tikro skersmens antgaliams ir movoms. Tačiau antgaliai jas padaro universaliomis.
  • Užspaudimo replės lankeliu. Šio dizaino mechanizmas užtikrina tolygų spaudimo paskirstymą kabeliui iš keturių ar šešių pusių. Šios replės turi stiprius gnybtus ir gali būti automatiškai priderinta prie diametro, tačiau nėra tinkamos sujungti movoms kai laidai jungiami iš priešingų pusių.

Pagal medžiagą:

  • Plieninės. Labai patvarios ir atsparios dilimui.
  • Aliuminės. Sveria du kartus mažiau nei plieninės.

Šie įrankiai gali būti su papildomais mechanizmais:

  • Terkšlinis mechanizmas. Jis apsaugos įrankį nuo atvirkštinio judėjimo iki tol kol baigsis nuspaudimo ciklas. Tai padeda užtikrinti aukščiausią suspaudimo kokybę.
  • Krumpliaratinis mechanizmas. Mažina apkrova rankoms. Efektyvus kai reikia dirbti dideliu našumu.

Patarimai naudojantis laidų replėmis

Pirmiausia būtina atjungti laidus nuo maitinimo šaltinio, prieš pradedant darbą. Draudžiama sugnybti elektrifikuotus laidus. Turite būti ypatingai atsargūs dėdami savo pirštus tarp antgalių.

Laido galai turi būti vienodai nukirpti ir nuimti iki movos. Patikrinkite ar jungties ir kabelio diametras sutampa: tai vienintelis būdas užtikrinti idealų sujungimą ir apsaugą kontaktui nuo aplinkos.

Dauguma movų turi savo spalvos kodą. Tą patį ženklinimą gali rasti ir ant įrankio antgalių. Prieš sujungiant turėtumėte įsitikinti, kad spalvos sutampa.

Kartais reikia patikrinti suspaudimo jėgą. Kai kurie replių laidams modeliai reguliuojami specialiu reguliatoriumi.

AUTODOC: vartotojui draugiška internetinė svetainė

Tinkamai parinkti įrankiai yra vienas esminių greitos ir kokybiškos priežiūros elementų. Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite nusipirkti replių laidams, replių, kaltų kaiščių išmušimui, spaustuvų, planktukų ir kitos įrangos iš pirmaujančių pasaulyje gamintojų. Garantija patvirtina išskirtinę produkto kokybę. Mes siūlome prieinamas kainas ir greitą pristatymą.

loader Prašome palaukti...