Plus
Išbandyti premium paskyrą
0   Prekės
#
0,00 €
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą
vaizdas
Pasirinkite kategoriją
31 Prekės

Diskai šlifavimo mašinai – padeda praplėsti įrankio naudojimo galimybes. Su jais galima galąsti įrankius, pjaustyti metalus, smėliuoti ir poliruoti paviršius.

Šlifavimo diskų tipai

Pagal paskirtį:

  • Pjovimo diskai – pagrindinis elementas yra pjovimo briauna, labiausiai tinka pjaustyti smulkias metalines dalis.
  • Vielinis – tai metalinis šepetys su supainiota viela, tinka pašalinti senus dažus nuo automobilio kėbulo.
  • Šlifavimo – turi šlifavimo paviršių, tinka pašalinti nelygumus nuo atsarginių dalių.
  • Poliravimo – pagaminti iš veltinio arba kito minkšto audinio. Naudojamas atliekant apdailos darbus. Automobilio dalims suteikia lygią ir blizgią išvaizdą, tinka ir dažytų paviršių poliravimui.
  • Galandimo - grubiai apdoroja metalines detales, taip pat tinka geležtėms galąsti

Patarimai naudojantiems šlifavimo diskus

Šlifavimo diskai leidžiami naudoti remiantis gamintojo nurodytais matmenimis. Naudodami netinkamo skersmens diską galite susižeisti. Tai pat, keičiamas diskas turi atitikti darbinio paviršiaus savybes.

Atlikdami darbus visada naudokite apsauginius akinius, pirštines ir respiratorių.

Poliruodami venkite šilumos patekimo į dažytas kėbulo dalis ar plastikines atsargines dalis. Priešingu atveju, dažų spalva ir tekstūra gali pakisti, o plastikiniai komponentai gali išsilydyti.

AUTODOC: patogi internetinė parduotuvė

Šlifuokliai praverčia atliekant įvairius darbus. Ypač, kai turite įvairių antgalių. Rekomenduojame įsigyti šlifavimo diskų rinkinį, tam, kad būtiniausi įrankiai būtų visuomet po ranka. Bet to, pirkdami keletą įrankių iš karto, sutaupysite pristatymo išlaidoms. Mažos produktų kainos leis įsigyti daugiau už tą pačią pinigų sumą. Susisiekite su mūsų specialistais norėdami gauti išsamią informaciją apie kiekvieną gaminį, jo suderinamumą su tam tikro modelio elektriniu įrankiu, esančiomis akcijomis ir pristatymo sąlygomis.

loader Prašome palaukti...