0   Prekės
#
0,00 €
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą
vaizdas
Gamintojai
6 Prekės

Spyna įrankių vežimėliui apsaugo brangius įrenginius ir apriboja prieigą prie jų. Šis priedas taip pat padeda apsaugoti nuo stalčių išvažiavimo transportuojant įrankių dėžę.

Įrankių spynų rūšys

  • Blokuojanti. Jos dizainas paprastas. Tokie įtaisai neužrakita įrankių stalčių, tačiau užfiksuoja juos tam tikroje pozicijoje, kad atsitiktinai neatsidarytų. Jos kainuoja nebrangiai.
  • Užrakinamos. Skyriai užrakina raktu paviršių ar cilindrus. Priklausomai nuo to kaip yra sumontuotos spynos ar pakabinamos spynos. Pirmieji sumontuojami į priekines dureles atitinkamo skyrelio, o antrieji turi tam tikrą strypą, kuris eina per sklendžių angas, pritvirtintas prie priekinės stalčių dalies. Tarp rakinamųjų mechanizmų populiariausi yra „Cam locks“: įrankių vežimėlio skyrius užrakinamas mažu besisukančiu fiksatoriumi.

Moderniose elektroninėse parduotuvėse galima surasti produktų, turinčių centrinį užraktą,kuris vienu metu užfiksuoja visus skyrius. Tokio tipo įrankių vežimėliuose yra ilgas strypas su spyruoklėmis, kurios užrakina vežimėlį sukant raktą.

Patarimai kaip naudotis spyna įrankių vežimėliui

Vadovaukitės gamintojo rekomendacijomis. Nenaudokite jėgos atidarinėdami stalčių. Jūs galite sugadintį įrangą. Jeigu sunku atrakinti skyrių, sutepkite spynos mechanizmą ir pabandykite iš naujo.

Užrakinkite skyrius originaliais tik raktais. Improvizuojant gali būti pažeistas mechanizmas.

AUTODOC patogi elektroninė parduotuvė

Gal norėtumėte nusipirkti spyną įrankių vežimėliui ar kitus priedus už palankią kainą ir be sunkumų? Tai galima padaryti su AUTODOC. Mes sukūrėme patogų, vartotojui draugišką katalogą, kuriame galite rasti ką reikia tik keliais mygtuko paspaudimais. Visi pateikti produktai yra pakankamai pigūs ir puikios kokybės. Yra daugybė akcijų įrankiams, o tai padės sutaupyti. Pamirškite apie permokėjimą – užsisakykite internetu per mūsų tinklapį ar mobiliąją aplikaciją.

loader Prašome palaukti...

2 500 000 autodalių - raskite Jūsų automobiliui tinkamas autodalis.
Ieškoti autodalių

PRAŠYMAS TIPAS Pavyzdys
Atsarginės dalys Spynos įrankių vėžimėliui
Atsarginės dalys + Gamintojas Spynos įrankių vėžimėliui TESLA
Atsarginės dalys + Automobilio gamintojas Spynos įrankių vėžimėliui SUZUKI
Atsarginės dalys + Prekės numeris Spynos įrankių vėžimėliui B85301
Prekės numeris 8GA 002 071-121
Prekės numeris + Gamintojas N207 NEOLUX®
OEN N0177252
OEN + Gamintojas N072601012130 HELLA