Plus
Išbandyti premium paskyrą
0   Prekės
#
0,00 €
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą
vaizdas
547 Prekės

Stalčiai įrankių vežimėliams padeda įrengti ir sukomplektuoti įvairius įrenginius, priedus, tvirtinimo elementus ir kitas priemones, reikalingas automobilių remontui. Juose yra specialūs bėgeliai, kurių pagalba stalčiai lengvai išvažiuoja, taip sukurdami priėjimą prie turinio.

Kokios yra stalčių įrankių vežimėliams rūšys?

Gamintojai juos skirsto taip:

  • Pagal dydį. Ilgis ir plotis priklauso nuo įrankių vežimėlio. Aukštis gali būti 81, 130, 248 mm ir t.t.
  • Pagal stalčių skaičių. Yra vienos sekcijos modeliai taip pat yra stalčių perskirtų sienele.
  • Pagal keliamąją galią. Gali būti modeliai, kurie atlaiko apkrovą iki 40 kg, o kiti iki 15 kg.
  • Pagal papildomus priedus. Gamintojai dažnai gaminti įrangą su automatiniais durelių uždarymo mechanizmais, putplasčio detalėmis, centirnėmis ir individualiomis spynomis, fiksavimo sistemomis ir t.t.

Patarimai kaip naudoti stalčius įrankių vežimėliams

Vadovaukitės gamintojo instrukcijomis. Didelius stalčius naudokite dideliems įrankiams saugoti. Neviršykite leistinos maksimalios apkrovos. Kitu atveju, stalčiaus apačia gali deformuotis.

Reguliariai išvalykite stalčius minkšta drėgna šluoste. Nerekomenduojama naudoti chemijos priemonių. Reguliariai sutepkite kreipiančiąsias specialiomis tepimo priemonėmis.

AUTODOC patogi elektroninė parduotuvė

Gal norėtumėte nusipirkti įrankių stalčių ar kitų priedų už palankią kainą? Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite platų produkcijos asortimentą už patrauklią kainą. Taip pat mes dažnai vykdome akcijas, kurios padeda mūsų klientams sutaupyti ir gauti nemokamą pristatymą. Užsisakykite internetu AUTODOC – tai tikrai pigu!

loader Prašome palaukti...