Plus
Išbandyti premium paskyrą
0   Prekės
#
0,00 €
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą
vaizdas
Pasirinkite kategoriją
Gamintojai
499 Prekės

Kombinuotas veržliaraktis su terkšle naudojamas tvirtinimo detalių užveržimui ar atsukimui įvairiose vietose. Padeda priveržti sriegines tvirtinimo detales, nenuimant veržliarakčio nuo veržlės.

Kokios yra kombinuotų veržliarakčių su terkšle rūšys?

Pagal išvaizdą:

  • Vienos galvos. Jie sudaryti iš galvos ir rankenos ir skirti tam tikro skersmens tvirtinimo detalėms.
  • Dvigubos galvos. Jie sudaryti iš dviejų galvų: viena galva yra žiedas su terkšliniu mechanizmu. Antrasis galas taip pat gali būti žiedas arba atviras veržliaraktis. Šios kategorijos įrankiai yra naudingesnis, nes padeda dirbti su įvairių dydžių tvirtinimo detalėmis.

Pagal formą:

  • Tiesūs. Dažniausiai naudojami.
  • Lenkti. Naudojami dirbant su sunkiai prienamose vietose esančiomis tvirtinimo detalėmis.

Šie įrankiai taip pat gali turėti papildomų funkcijų:

  • Su lanksčia galva. Galima pasukti įrankio galvutę aplink rankeną, tai labai patogu kai reikia atlaisvinti vertikalias tvirtinimo detales.
  • Su terkšliniu jungikliu. Leidia pakeisti terkšlės judėjimo kryptį.

Patarimai kaip naudoti kombinuotus veržliarakčius su terkšle

Leidžiama naudoti įrankius tik atitinkančioms tvirtinimo detalėms atsukti ar užveržti. Jūs neturėtumėte naudoti jo kaip sverto ar plaktuko.

Nepatartina naudoti per daug jėgos. Geriau pažeistas tvirtinimo detales atveržti standartiniu įrankiu, o ne terkšliniu.

Negalima naudoti įrankio, jei jo terkšlinis mechanizmas neveikia. Nerekomenduojama naudoiti papildomus tarpiklius tarp veržlės ir veržliarakčio, kaip kartais atsitinka norint atlaisvinti mažesnio skersmens tvirtinimo detalę.

Dirbant svarbu apsaugoti įrankio galvą nuo praslydimo nuo veržlės ar varžto, nes tai gali sukelti sužalojimus. Kai darbas baigtas, nuvalykite įrankį sausa, švaria šluoste. Nerekomenduojama laikyti įrankio drėgnoje patalpoje. Kitu atveju, gali kilti pavojus, kad bus sugadintas terkšlinis mechanizmas.

AUTODOC patogi elektroninė parduotuvė

Platus prekių pasirinkimas ir kompetentingi specialistai ir jų patarimai, tai garantija, kad perkate tikrai kokybišką prekę. Mūsų elektroninė parduotuvė AUTODOC pasiruošusi pasiūlyti abu. Mūsų kataloge siūlomos daugelio garsių įmonių prekės. Yra galimybė įsigyti daugybė įrankių, skirtų automobilių remontui ir priežiūrai, tokių kaip kombinuoti veržliarakčiai su terkšle su nuolaida, sumažintomis kainomis. Visada galite paprašyti mūsų specialistų pagalbos ne tik dėl prekių, o taip pat, kaip užsisakyti, apie mokėjimo būdus ir pristatymo sąlygas.

loader Prašome palaukti...