Plus
Išbandyti premium paskyrą
0   Prekės
#
0,00 €
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą
vaizdas
Pasirinkite kategoriją
Gamintojai
141 Prekės

Vieliniai šepečiai yra specialūs įrankiai naudojami valyti atsarginėms detalėms prieš jas nudažant, prieš rūdžių inhibitoriaus panaudojimą ar prieš atliekant kitus darbus. Jie palengvina rūdžių, senų dažų, nuodegų, įsisenėjusių dėmelių nuėmimą.

Kokios yra vielinių šepečių rūšys?

Pagal paskirtį yra šepečiai:

  • Metaliniai. Su jais lengviau nuvalyti automobilio apačią pašalinti dažus nuo korpuso ar apvalyti detales po suvirinimo.
  • Su guma. Šių šepečių šereliai padengti poliuretanu ir švelniai veikia paviršių. Šie įrankiai dažniausiai naudojami padangų priežiūrai.

Priklausomai nuo išvaizdos, yra:

  • Rankiniai. Yra nebrangūs ir užtikrina tikslų ir atsargų valymą. Labiausiai tinka mažiems plotams valyti.
  • Ant ašies. Šie šepečiai tvirtinami ant šlifuoklių ar gręžimo įrankių. Jie naudingi naudoti įsisenėjusioms dėmėms ir labiau tinka valyti didelius plotus. Jie yra skirtingų formų – disko, puodelio, kūgio.

Šepečių šeriai gali būti pagaminti iš:

  • Susuktos vielos. Jie naudojami grubiam valymui, pvz., nuvalyti suvirinimo vietas ir pašalinti įsisenėjusias dėmes ar storus korozijos sluoksnius.
  • Gofruotos vielos. Jie naudojami pašalinti nedidelius nešvarumus, nepažeidžia vidinių sluoksnių ir naudojami medžiagų tekstūravimui. Padeda sušvelninti nelygumus.

Vielos gali būti skirtingo diametro. Kuo platesni yra šeriai tuo agresyvesnis yra teptukas ir atvirkščiai.

Patarimai naudojant vielinius šepečius

Vielos storis turėtų būti parinktas atsižvelgiant kokios yra medžiagos savybės, darbo pobūdis ir apimtis. Geriausia pradėti su vieliniu šepečiu, kuris turi mažesnius šerius. Įvertinus rezultatą ir jeigu būtina, naudokite ant ašies esantį šepetį arba rankinį šepetį su didesnio skersmens šeriais. Jeigu naudojate gręžtuvą ar šlifuoklį, labai svarbu įsitikinti, kad šepetys saugiai pritvirtintas.

Dirbant su šepečiu nereikėtų jo spausti per stipriai, nes galite sugadinti paviršių, o taip pat šepetys gali nusidėvėti daug greičiau.

Valymas turėtų būti atliekamas dėvint apsauginius akinius, apsauginę kaukę ar respiratorių. Mažos valomų medžiagų dalelės pavojingos akims ir kvėpavimo takams. Kai kuriuose darbuose yra naudojami cheminiai junginiai, dažų minkštikliai ar rūdžių keitikliai.

AUTODOC patogi elektroninė parduotuvė

Jūs nežinote kaip galite užsisakyti aukštos kokybės vielinius šepečius palankiomis kainomis? Leiskite AUTODOC elektroninės parduotuvės specialistams pagelbėti Jums. Apsipirkdami pas mus sutaupysite ir laiko, ir pinigų, nes mes reguliariai taikome akcijas, siūlome nedideles kainas ir pristatome Jūsų užsakytas prekes. Susisiekite su mūsų vadybininkais el. paštu arba internetu pokalbiu ir Jūs gausite greitą atsakymą į visus Jūsų rūpimus klausimus.

loader Prašome palaukti...