• Parduotuvė
  • CLUB
Išbandyti premium paskyrą
0
Mano garažas
Pridėti mašiną
0
Prekės #21-6377
0,00 €
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą

AUTODOC BONUS PROGRAMA

Dar daugiau privalumų nuolatiniams AUTODOC klientams!

Pateikite užsakymą ir gaukite papildomų taškų eurais į savo sąskaitą jau po savaitės!

Kaip gauti papildomų taškų?

Atkreipkite dėmesį į prekes, pažymėtas BONUS žyme. Už kiekvieną prekę gausite papildomų taškų. Atkreipkite dėmesį, kad papildomų taškų suma užsakymo metu gali keistis priklausomai nuo pristatymo šalies; jei tiekėjas pakeitė prekės(-ių) kainą; jei Jūsų užsakyme esančios prekės buvo pakeistos kitomis prekėmis, arba jei atsiskaitote už užsakymą naudodami savo paskyroje sukauptus papildomus taškus. Už tam tikrus pirkinius mūsų internetinėje parduotuvėje savanoriškai siūlome AUTODOC bonusų programą.

Kada aš gausiu papildomų taškų?

Papildomus taškus gausite per 7 dienas po užsakymo išsiuntimo iš mūsų sandėlio. Savo papildomų taškų sumą galite patikrinti asmeninėje AUTODOC paskyroje.

Kaip aš galiu panaudoti savo bonusus?

Rink savo bonusus ir panaudok juos iki 10 % savo kito užsakymo vertės apmokėjimui. Bonusus galima panaudoti bet kada, bet kokiam užsakymui! Norint panaudoti bonusų balansą, spausk mygtuką “naudoti bonusus” apmokėjimo puslapyje pateikiant užsakymą ir bendra užsakymo suma bus iš karto sumažinta tokiu kiekiu, kokį turi savo bonusų sąskaitoje (daugiausiai 10 % nuo užsakymo sumos). Dabartinės Bonusų programos taisyklės ir sąlygos galioja nuo 2023-05-14.

Kiek laiko galioja papildomi taškai?

Papildomi taškai galioja 60 dienų nuo jų įskaitymo į Jūsų AUTODOC sąskaitą dienos. Pasiliekame teisę bet kuriuo metu keisti ar papildyti bonusų sąlygas, bonusus ar kitus AUTODOC bonusų programoje aprašytus procesus.

Ar yra prekės, už kurias papildomi taškai neskiriami?

Taip, kai kurioms prekėms nėra taikoma BONUS programa. Papildomų taškų negausite už pigias prekes ir kitus specfininius produktus, bei prekes su aukšta apyvarta, už kurias dėl techninių priežasčių negalime skirti papildomų taškų.

Kaip galima panaudoti papildomus taškus jei mano automobilis genda retai?

AUTODOC rasite ne tik Jūsų automobiliui būtinas dalis, bet ir daugybę kitų naudingų prekių kasdieniam automobilio naudojimui bei priežiūrai. Užsukite į aksesuarų skyrių ir panaudokite papildomus taškus įsigyjant automobilio priežiūros prekes, salono aksesuarus ir daugybę kitų naudingų dalykų. Užsukite į aksesuarų skyrių ir panaudokite bonusus pirkdami automobilio priežiūros prekes, aksesuarus salonui ir daugybę kitų naudingų dalykų.

Visos kategorijos
Kaip apskaičiuojami papildomi taškai? Ar tai turi įtakos kainai?

Mūsų klientai žino, kad AUTODOC visada rasite mažiausias kainas ir geriausius pasiūlymus automobilių prekėms. Ir mes planuojame toliau tai tęsti! Aktyvaus bendradarbiavimo su automobilių dalių tiekėjais ir gamintojais dėka mes turime galimybę taikyti papildomus taškus nekeliant prekės kainos.

Ar yra kokių nors papildomų taškų naudojimo apribojimų?

Papildomi taškai gali būti naudojami atsiskaitant tik už Jūsų užsakyme esančias prekes. Atkreipkite dėmesį, kad papildomi taškai negali būti taikomi pristatymo išlaidoms, "Saugaus užsakymo" parinkčiai ar papildomos priemokos susigrąžinimui. Nuolaidų kuponai negalioja kartu su papildomais taškais už tą patį užsakymą. Prekių grąžinimo atveju, už jas gauti papildomi taškai yra išskaičiuojami.

klientų jau naudojasi BONUS programa!
Iškilus klausimams dėl bonus programos, palikite užklausą žemiau esančiame lange: