Plus
Išbandyti premium paskyrą
0   Prekės
#
0,00 €
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą

AUTODOC BONUS PROGRAMA

Dar daugiau privalumų nuolatiniams AUTODOC klientams!

Pateikite užsakymą ir gaukite papildomų taškų eurais į savo sąskaitą jau po savaitės!

Bonusas+ euro
Kaip gauti papildomų taškų?
Atkreipkite dėmesį į prekes, pažymėtas BONUS žyme. Už kiekvieną prekę gausite papildomų taškų. Atkreipkite dėmesį, kad papildomų taškų suma užsakymo metu gali keistis priklausomai nuo pristatymo šalies; jei tiekėjas pakeitė prekės(-ių) kainą; jei Jūsų užsakyme esančios prekės buvo pakeistos kitomis prekėmis, arba jei atsiskaitote už užsakymą naudodami savo paskyroje sukauptus papildomus taškus.
Bonusas
Kada aš gausiu papildomų taškų?
Papildomus taškus gausite per 7 dienas po užsakymo išsiuntimo iš mūsų sandėlio. Savo papildomų taškų sumą galite patikrinti asmeninėje AUTODOC paskyroje.
Kaip galiu panaudoti savo papildomus taškus?
1 bonus premio equivale a 1€ .Accumuli i Suoi bonus e li utilizzi per pagare fino al 10% dell'importo totale del Suo prossimo acquisto. I bonus possono essere utilizzati in qualsiasi momento, per qualsiasi ordine! Per farlo è sufficiente cliccare sul pulsante "Utilizzare bonus premio", all'interno della pagina del pagamento, al momento dell'ordine e l'importo totale dell'ordine verrà immediatamente ridotto dell'importo disponibile nel saldo del Suo conto bonus (fino ad un valore massimo del 10% del totale dell'ordine).
 30 dienų
Kiek laiko galioja papildomi taškai?
Papildomi taškai galioja 30 dienų nuo jų įskaitymo į Jūsų AUTODOC sąskaitą dienos. Jei norite pasilikti papildomų taškų savo paskyroje ilgesniam laikui, tiesiog pateikite kitą užsakymą ir galiojimo laikas bus pratęstas dar 30 dienų nuo paskutinio užsakymo datos. Jei grąžinate prekes, už kurias gavote papildomų taškų, šie taškai bus nuskaityti iš Jūsų AUTODOC sąskaitos.
Bonusas
Ar yra prekės, už kurias papildomi taškai neskiriami?
Taip, kai kurioms prekėms nėra taikoma BONUS programa. Papildomų taškų negausite už pigias prekes ir kitus specfininius produktus, bei prekes su aukšta apyvarta, už kurias dėl techninių priežasčių negalime skirti papildomų taškų.
Kaip galima panaudoti papildomus taškus jei mano automobilis genda retai?
AUTODOC rasite ne tik Jūsų automobiliui būtinas dalis, bet ir daugybę kitų naudingų prekių kasdieniam automobilio naudojimui bei priežiūrai. Užsukite į aksesuarų skyrių ir panaudokite papildomus taškus įsigyjant automobilio priežiūros prekes, salono aksesuarus ir daugybę kitų naudingų dalykų. Užsukite į aksesuarų skyrių ir panaudokite bonusus pirkdami automobilio priežiūros prekes, aksesuarus salonui ir daugybę kitų naudingų dalykų.
Kaip apskaičiuojami papildomi taškai? Ar tai turi įtakos kainai?
Mūsų klientai žino, kad AUTODOC visada rasite mažiausias kainas ir geriausius pasiūlymus automobilių prekėms. Ir mes planuojame toliau tai tęsti! Aktyvaus bendradarbiavimo su automobilių dalių tiekėjais ir gamintojais dėka mes turime galimybę taikyti papildomus taškus nekeliant prekės kainos.
 Užstatas
Ar yra kokių nors papildomų taškų naudojimo apribojimų?
Papildomi taškai gali būti naudojami atsiskaitant tik už Jūsų užsakyme esančias prekes. Atkreipkite dėmesį, kad papildomi taškai negali būti taikomi pristatymo išlaidoms, "Saugaus užsakymo" parinkčiai ar papildomos priemokos susigrąžinimui. Nuolaidų kuponai negalioja kartu su papildomais taškais už tą patį užsakymą. Prekių grąžinimo atveju, už jas gauti papildomi taškai yra išskaičiuojami.
13931340
klientų jau naudojasi BONUS programa!
IŠKILUS KLAUSIMAMS DĖL BONUS PROGRAMOS, PALIKITE UŽKLAUSĄ ŽEMIAU ESANČIAME LANGE:
Siųsti