Plus
Išbandyti premium paskyrą
0   Prekės
#
0,00 €
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą

AUTODOC BONUSŲ PROGRAMA

Dar daugiau privalumų nuolatiniams AUTODOC klientams!

Pateikite užsakymą ir gaukite bonusų Eurus į savo sąskaitą jau po savaitės!

Bonusas+ euro
Nuo ko priklauso bonusų suma, kurią aš gausiu už užsakymą?
Sužinoti, kokią sumą gausite į sąskaitą kaip bonusą prieš apsiperkant galima atkreipus dėmesį į prekes su žyme "BONUS". Tokios prekės garantuotai suteiks Jums bonusus. Turėkite omenyje, kad užsakymo pateikimo metu bonuso dydis gali keistis: priklausomai nuo pristatymo šalies; jeigu prekių kainą pakeitė tiekėjas; jeigu užsakyme esančias prekes jūs pakeitėte alternatyviais produktais; jeigu užsakymą apmokėjote sukauptais bonusais.
Bonusas
Kada aš gausiu bonusus?
Bonusai gali būti pervesti per 7 dienas po jūsų užsakymo išsiuntimo iš sandėlio. Patikrinti bonusų sumą sąskaitoje galima asmeninėje AUTODOC paskyroje.
Kaip galima panaudoti bonusų Eurus?
1 bonusų euras atitinka 1 eurą. Kaupkite bonusus ir gaukite galimybę apmokėti iki 12% nuo jūsų kito užsakymo sumos. Bonusus galima panaudoti bet kuriuo metu, su bet kokiu užsakymu! Tai reiškia, kad bonusų eurai gal būti naudojami kartu su nuolaida, kurios taikomos jūsų parinktoms prekėms. Norint tai padaryti, užsakymo pateikimo metu paspauskite mygtuką "Panaudoti bonusą" pirkinių krepšelyje ir jūsų užsakymo suma akimirksniu sumažės tiek, kiek jūsų sąskaitoje yra bonusų (daugiausiai 12% nuo užsakymo sumos). Dabartinės Bonusų programos taisyklės ir sąlygos galioja nuo balandžio 23.07.2019.
 30 dienų
Koks yra bonusų galiojimo laikas?
Bonusai galioja 30 dienų nuo jų pervedimo akimirkos. Jeigu norite juos savo sąskaitoje išlaikyti ilgesnį laiką, tiesiog pateikite užsakymą ir jų galiojimo laikas prasitęs dar 30 dienų nuo paskutinio užsakymo datos. Jeigu grąžinote prekę, už kurią jau gavote bonusus, jie bus nuskaityti iš jūsų bonusų sąskaitos.
Bonusas
Ar egzistuoja tokios prekės, už kurias negausiu bonusų?
Taip, tokios prekės egzistuoja: tai pigios prekės ir kiti specifiniai produktai, prekės su aukšta apyvarta, už kurias bonusų techniškai negalima įskaityti.
Kaip panaudoti bonusus, jeigu mano automobilis genda retai?
AUTODOC tinklalapyje, be ypatingai svarbių autodalių, taip pat yra daugybė prekių, kurios bus naudingos kasdienėje automobilio eksploatacijoje. Užsukite į aksesuarų skyrių ir panaudokite bonusus pirkdami automobilio priežiūros prekes, aksesuarus salonui ir daugybę kitų naudingų dalykų.
Kokiu būdu apskaičiuojami bonusai? Ar tai turi įtakos kainai?
Mūsų klientai įprato, kad AUTODOC visada žemiausios kainos ir naudingi pasiūlymai automobilių prekėms. Ir mes planuojame toliau tęsti taip pat! Mūsų aktyvaus bendradarbiavimo su tiekėjais ir gamintojais dėka mes turime galimybę taikyti bonusus nekeliant prekės kainos.
 Užstatas
Ar yra apmokėjimo bonusais apribojimai?
Bonusais galima apmokėti tik užsakyme esančias prekes. Atkreipkite dėmesį, kad jie negali būti naudojami pristatymo ar užstato apmokėjimui. Kuponų negalima naudoti vienu metu su bonusais tame pačiame užsakyme. Prekių grąžinimo atveju, už jas gauti bonusai yra nurašomi.
7866703
klientų jau naudojasi bonusais!
Iškilus klausimams dėl bonusų sistemos, palikite užklausą žemiau esančioje formoje:
Siųsti