Plus
Išbandyti premium paskyrą
0   Prekės
#
0,00 €
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą
Įmonė

Valdyba: Sandra Dax (generalinė direktorė), Dmitri Zadorojnij (generalinis direktorius)
Stebėtojų tarybos pirmininkas: Alexey Kletenkov
Prekybos įmonių registras: „Amtsgericht Berlin“ (Šarlotenburgas, Charlottenburg, Berlyno Šarlotenburgo apylinkės teismas), HRB 247677 B
PVM mokėtojo kodas: DE260634589
Įregistruotas biuras:
AUTODOC SE
Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlynas
Vokietija
Telefono numeris: +37052070730
Faksas: +49 30 208 478 250
El. paštas: [email protected]
Tinklalapis: www.autodoc.lt

Informacija apie ginčų sprendimą internetu (ODR)

Europos Komisija siūlo internetinę ginčų sprendimo platformą (ODR), kurią galima rasti adresu https://ec.europa.eu/consumers/odr.
Mūsų kompanija nėra nei pasirengusi, nei bendrai įpareigota dalyvauti ginčų sprendimo procedūrose vartotojų arbitražo taryboje.

Atsakomybės apribojimas:

Nuorodos

Jei yra tiesioginių ar netiesioginių nuorodų į trečiųjų šalių svetaines („hipersaitai“), kurios nepatenka į autoriaus atsakomybės sritį, už neteisėtą turinį autorius bus atsakingas tik tuo atveju, jei autorius žinojo apie turinį ir būtų buvę techniškai įmanoma ir pagrįsta užkirsti kelią jų naudojimui. Autorius aiškiai pareiškia, kad nuorodos kūrimo metu puslapiuose, į kuriuos buvo nukreipta, nebuvo galima nustatyti jokio neteisėto turinio. Autorius neturi jokios įtakos dabartiniam ir būsimam puslapių, į kuriuos nukreipiama, dizainui, turiniui ar autorystei. Todėl autorius aiškiai atsiriboja nuo visų susietų puslapių, kurie keičiami sukūrus nuorodą, turinio. Šis teiginys taikomas visoms nuorodoms, esančioms paties autoriaus svetainėje, taip pat trečiųjų šalių įrašams svečių knygose, diskusijų forumuose ir autoriaus sudarytuose adresų sąrašuose. Puslapio, į kurį nukreipiama, teikėjas yra atsakingas tik už bet kokį neteisėtą, neteisingą ar neišsamų to puslapio turinį, ypač už žalą, atsiradusią dėl tokios informacijos naudojimo ar nenaudojimo. Asmuo, kuris tik pateikia nuorodą į tokį turinį, už tai neatsako

Autorių teisių ir prekių ženklų įstatymas

Visose publikacijose autorius deda visas pastangas, kad laikytųsi naudojamų vaizdų, garso failų, vaizdo įrašų ir tekstų autorių teisių, naudotų paties autoriaus sukurtus atvaizdus, garso failus, vaizdo įrašus ir tekstus arba atvaizdus, garso failus, vaizdo įrašus ir tekstus be licencijų. Visiems prekės ženklų pavadinimams ir prekių ženklams, kurie yra minimi svetainėje ir kurie gali būti saugomi trečiųjų šalių, be apribojimų taikomos galiojančių prekių ženklų įstatymų nuostatos ir atitinkamų registruotų savininkų nuosavybės teisės. Vien prekės ženklo paminėjimas nereiškia, kad jis nėra apsaugotas trečiųjų šalių teisių! Autorių teisės į publikuotą medžiagą, kurią sukūrė pats autorius, priklauso tik puslapių autoriui. Bet koks tokių atvaizdų, garso failų, vaizdo įrašų ar tekstų kopijavimas ar naudojimas kituose elektroniniuose ar spausdintuose leidiniuose yra draudžiamas be aiškaus autoriaus sutikimo.

Šio atsakomybės apribojimo teisinis galiojimas

Šis atsakomybės ribojimas turi būti laikomas svetainės, iš kurios buvo nukreipta į šį tinklalapį, dalimi. Jei šio teksto dalys ar atskiros nuostatos nėra, nebėra arba nėra visiškai teisėtos, tai neturės įtakos likusio dokumento turiniui ir galiojimui.