• Parduotuvė
  • CLUB
Išbandyti premium paskyrą
0
Mano garažas
Pridėti mašiną
0
Prekės #35-2416
0,00 €
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą
Tai padidins šansą įsigyti produktą, kuris suderinamas su jūsų transporto priemone
NEPAVYKSTA RASTI SAVO AUTOMOBILIO KATALOGE?

MAHLE ORIGINAL OC 47 Alyvos filtras 3/4"-16UNF-2B, su dviem negrįžtamo srauto vožtuvais, priveržiamas filtras

Prekės numeris: OC 47 EAN: 4009026026953
Įvertinimų - 24
Aprašymas
  • filtro tipas: priveržiamas filtras
  • aukštis [mm]: 119,5, 120
  • sriegio dydis: 3 / 4"-16UNF-2B
  • sandariklio skersmuo [mm]: 62,0
  • rekomenduojamų specialių įrankių dalies numeris: OCS 1
  • Papildomas straipsnis / informacija 2: su dviem negrįžtamo srauto vožtuvais
  • skersmuo [mm]: 76,0
  • skersmuo 2 [mm]: 71,0, 72,0
  • vožtuvo tipas: perpildos vožtuvas
  • užveržimo sukimo momentas [Nm]: 20
  • pakuotės aukštis [cm]: 11,99, 12,50
  • Neto svoris [g]: 358, 396
  • pakuotės plotis [cm]: 7,85, 8,00
  • pakuotės ilgis [cm]: 7,9, 8,0
  • Prekės numeris: OC 47
  • Mūsų kaina: 6,16 €
  • Gamintojas: MAHLE ORIGINAL
  • EAN numeris: 4009026026953
  • transporto priemonės įranga: Ši charakteristika skiriasi, priklausomai nuo mašinos modelio.
  • Būklė: Nauja
Detalės numeris: MAHLE ORIGINAL 72551553, MAHLE ORIGINAL 77642077, MAHLE ORIGINAL 79953481
Prieinama
RMK

RMK yra rekomenduojama mažmeninė kaina, kurią nustato produkto gamintojas arba importuotojas ir kurią pateikia gamintojas, tiekėjas arba mažmenininkas. AUTODOC rodo produkto RMK (su PVM), jei ji gauta bent iš vieno tiekėjo ar kito šaltinio, kuriame yra tokia informacija.

14,27 € -56%
6,16 €

Kaina su 21 % PVM

be pristatymo išlaidų

Pridėti į norų sąrašą
Autodoc Plus — MAHLE ORIGINAL 72551553
Sužinoti daugiau
Suderinamumas su lengvaisiais automobiliais
ALFA-ROMEO
BARKAS
CHEVROLET
CHRYSLER
CITROEN
DACIA
FIAT
FORD-USA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND-ROVER
LEXUS
MAZDA
MITSUBISHI
NSU
PEUGEOT
PORSCHE
RENAULT
SAAB
SEAT
SKODA
SUBARU
SUZUKI
TRABANT
VAUXHALL
WARTBURG
ОЕ numeris

OE nuorodų numeriai yra sulyginami su originalių autodalių numeriais:

MAHLE ORIGINAL 056 115 561 G Alyvos filtras

Visiškai lygiaverčiai produktai

-53%
RIDEX 7O0006 Alyvos filtras pigu parduotuvė
Produkto informacija
  • filtro tipas: priveržiamas filtras
  • aukštis [mm]: 122
  • sriegio dydis: 3 / 4-16 UNF
  • Papildomas straipsnis / informacija 2: su vienu negrįžtamo srauto vožtuvu
  • skersmuo [mm]: 77
  • tarpiklio skersmuo nuo [mm]: 62
  • Prekės numeris: 7O0006
  • Mūsų kaina: 3,95 €
  • Gamintojas: RIDEX
  • EAN numeris: 4059191236282
  • Būklė: Nauja
Plačiau
RIDEX 7O0006 Alyvos filtras
Prekės numeris: 7O0006
RMK

RMK yra rekomenduojama mažmeninė kaina, kurią nustato produkto gamintojas arba importuotojas ir kurią pateikia gamintojas, tiekėjas arba mažmenininkas. AUTODOC rodo produkto RMK (su PVM), jei ji gauta bent iš vieno tiekėjo ar kito šaltinio, kuriame yra tokia informacija.

8,43 €
3,95 €
(Kaina už vienetą)
Kaina su 21 % PVM, be pristatymo išlaidų
-58%
CHAMPION COF100160S Alyvos filtras pigu parduotuvė
Produkto informacija
  • filtro tipas: priveržiamas filtras
  • aukštis [mm]: 120
  • sriegio dydis: 3 / 4"-16 UNF
  • vidinis skersmuo [mm]: 72
  • skersmuo [mm]: 76
  • skersmuo 1 [mm]: 77,5
  • versija: w / Anti-Drain valve, w / Anti-Syphon valve, with By-Pass valve
  • pakuotės tipas: dėžutė
  • pakuotės ilgis [cm]: 7,8
  • pakuotės plotis [cm]: 7,8
  • pakuotės aukštis [cm]: 12,2
  • Prekės numeris: COF100160S
  • Mūsų kaina: 4,01 €
  • Gamintojas: CHAMPION
  • EAN numeris: 4044197763139
  • Būklė: Nauja
Plačiau
CHAMPION COF100160S Alyvos filtras
Prekės numeris: COF100160S
RMK

RMK yra rekomenduojama mažmeninė kaina, kurią nustato produkto gamintojas arba importuotojas ir kurią pateikia gamintojas, tiekėjas arba mažmenininkas. AUTODOC rodo produkto RMK (su PVM), jei ji gauta bent iš vieno tiekėjo ar kito šaltinio, kuriame yra tokia informacija.

9,75 €
4,01 €
Kaina su 21 % PVM, be pristatymo išlaidų
-5%
MASTER-SPORT 719/15-OF-PCS-MS Alyvos filtras pigu parduotuvė
Produkto informacija
  • filtro tipas: filtro įdėklas
  • aukštis [mm]: 123
  • sriegio dydis: 3 / 4-16 UNF
  • vidinis skersmuo 2 [mm]: 62
  • droselinės praleidimo sklendės atidarymo slėgis [bar]: 2,5
  • Papildomas straipsnis / informacija 2: su vienu negrįžtamo srauto vožtuvu
  • skersmuo [mm]: 76
  • Išorinis skersmuo 2 [mm]: 71
  • neto svoris [kg]: 0,3
  • bruto svoris [kg]: 0,3
  • Prekės numeris: 719/15-OF-PCS-MS
  • Mūsų kaina: 4,95 €
  • Gamintojas: MASTER-SPORT
  • EAN numeris: 4250083947419
  • Būklė: Nauja
Plačiau
MASTER-SPORT 440719150 Alyvos filtras
Prekės numeris: 719/15-OF-PCS-MS
RMK

RMK yra rekomenduojama mažmeninė kaina, kurią nustato produkto gamintojas arba importuotojas ir kurią pateikia gamintojas, tiekėjas arba mažmenininkas. AUTODOC rodo produkto RMK (su PVM), jei ji gauta bent iš vieno tiekėjo ar kito šaltinio, kuriame yra tokia informacija.

5,26 €
4,95 €
Kaina su 21 % PVM, be pristatymo išlaidų
UFI 23.130.01 Alyvos filtras pigu parduotuvė
Produkto informacija
  • filtro tipas: priveržiamas filtras
  • aukštis [mm]: 123
  • sriegio dydis: 3 / 4-16 UNF
  • vidinis skersmuo 2 [mm]: 61
  • droselinės praleidimo sklendės atidarymo slėgis [bar]: 2,2
  • Papildomas straipsnis / informacija 2: su vienu negrįžtamo srauto vožtuvu
  • skersmuo [mm]: 76, 78
  • Išorinis skersmuo 2 [mm]: 71
  • Prekės numeris: 23.130.01
  • Mūsų kaina: 5,17 €
  • Gamintojas: UFI
  • EAN numeris: 8003453040489
  • Būklė: Nauja
Plačiau
UFI 23.130.01 Alyvos filtras
Prekės numeris: 23.130.01
5,17 €
Kaina su 21 % PVM, be pristatymo išlaidų
-53%
MAPCO 61097 Alyvos filtras pigu parduotuvė
Produkto informacija
  • filtro tipas: priveržiamas filtras
  • aukštis [mm]: 123
  • sriegio dydis: 3 / 4-16 UNF
  • vidinis skersmuo 2 [mm]: 62
  • droselinės praleidimo sklendės atidarymo slėgis [bar]: 2,5
  • skersmuo [mm]: 76
  • Išorinis skersmuo 2 [mm]: 71
  • Prekės numeris: 61097
  • Mūsų kaina: 5,21 €
  • Gamintojas: MAPCO
  • EAN numeris: 4043605079244
  • Būklė: Nauja
Plačiau
MAPCO 61097 Alyvos filtras
Prekės numeris: 61097
RMK

RMK yra rekomenduojama mažmeninė kaina, kurią nustato produkto gamintojas arba importuotojas ir kurią pateikia gamintojas, tiekėjas arba mažmenininkas. AUTODOC rodo produkto RMK (su PVM), jei ji gauta bent iš vieno tiekėjo ar kito šaltinio, kuriame yra tokia informacija.

11,31 €
5,21 €
Kaina su 21 % PVM, be pristatymo išlaidų
-22%
MASTER-SPORT 719/5-OF-PCS-MS Alyvos filtras pigu parduotuvė
Produkto informacija
  • filtro tipas: filtro įdėklas
  • aukštis [mm]: 123
  • sriegio dydis: 3 / 4-16 UNF
  • vidinis skersmuo 2 [mm]: 62
  • droselinės praleidimo sklendės atidarymo slėgis [bar]: 2,5
  • Papildomas straipsnis / informacija 2: su vienu negrįžtamo srauto vožtuvu
  • skersmuo [mm]: 76
  • Išorinis skersmuo 2 [mm]: 71
  • neto svoris [kg]: 0,33
  • bruto svoris [kg]: 0,33
  • Prekės numeris: 719/5-OF-PCS-MS
  • Mūsų kaina: 5,31 €
  • Gamintojas: MASTER-SPORT
  • EAN numeris: 4250083931241
  • Būklė: Nauja
Plačiau
MASTER-SPORT 440071950 Alyvos filtras
Prekės numeris: 719/5-OF-PCS-MS
RMK

RMK yra rekomenduojama mažmeninė kaina, kurią nustato produkto gamintojas arba importuotojas ir kurią pateikia gamintojas, tiekėjas arba mažmenininkas. AUTODOC rodo produkto RMK (su PVM), jei ji gauta bent iš vieno tiekėjo ar kito šaltinio, kuriame yra tokia informacija.

6,82 €
5,31 €
Kaina su 21 % PVM, be pristatymo išlaidų
Autodoc internetinis autoservisas Savarankiškas automobilių remontas
Kaip pakeisti variklio alyvą ir alyvos filtrą OPEL ASTRA H [PAMOKA AUTODOC]
Kaip pakeisti variklio alyvą ir alyvos filtrą VW PASSAT B5+ [PAMOKA]
Kaip pakeisti tepalo filtras ir variklio alyvą VW TOURAN 1 (1T3) [PAMOKA AUTODOC]
Kaip pakeisti variklio alyvą ir alyvos filtrą AUDI A4 B6 [PAMOKA]
Kaip pakeisti variklio alyvą ir alyvos filtrą AUDI A4 B5 [PAMOKA]
Kaip pakeisti tepalo filtras / alyvos filtras ir variklio alyva VW PASSAT 5 (B5) [AUTODOC PAMOKA]
Kaip pakeisti variklio alyvą ir alyvos filtrą TOYOTA YARIS XP10 PAMOKA | AUTODOC
Kaip pakeisti tepalo filtras ir variklio alyva VW PASSAT B6 (3C5) [AUTODOC PAMOKA]
Kaip pakeisti tepalo filtras / alyvos filtras ir variklio alyva TOYOTA AYGO 1 (AB10)[PAMOKA AUTODOC]
Kaip pakeisti alyvos filtrą ir variklio alyvą MERCEDES-BENZ С W203 [PAMOKA AUTODOC]
Kaip pakeisti variklio alyvą ir alyvos filtrą PEUGEOT 308 1 T7 (4A_, 4C_) [PAMOKA AUTODOC]
Kaip pakeisti tepalo filtras ir variklio alyva BMW E60 [AUTODOC PAMOKA]
Kaip pakeisti variklio alyvą ir alyvos filtrą SKODA OCTAVIA 1U [PAMOKA]
Kaip pakeisti tepalo filtras ir variklio alyva TOYOTA RAV 4 3 (XA30) [AUTODOC PAMOKA]
Kaip pakeisti tepalo filtras ir variklio alyva OCTAVIA (1Z5) [AUTODOC PAMOKA]
Kaip pakeisti tepalo filtras / alyvos filtras ir variklio alyva RENAULT MEGANE 2 (LM) [AUTODOC]
Kaip pakeisti variklio alyvą ir alyvos filtrą PEUGEOT 406 PAMOKA | AUTODOC
Kaip pakeisti variklio alyvą ir alyvos filtrą MERCEDES-BENZ E W210 [PAMOKA]
Kaip pakeisti tepalo filtras ir variklio alyva OPEL MERIVA A [AUTODOC PAMOKA]
Kaip pakeisti tepalo filtras ir variklio alyva OPEL ASTRA H Sedanas [AUTODOC PAMOKA]
Kaip pakeisti tepalo filtras / alyvos filtras ir variklio alyva VW GOLF 4 (1J1) [AUTODOC PAMOKA]
Kaip pakeisti tepalo filtras ir variklio alyva VW PASSAT B7 Sedanas [AUTODOC PAMOKA]
Kaip pakeisti variklio alyvą ir alyvos filtrą AUDI 80 B4 [PAMOKA]
Kaip pakeisti tepalo filtras / alyvos filtras AUDI A3 1 (8L1) [PAMOKA AUTODOC]
Kaip pakeisti tepalo filtras ir variklio alyva CITROEN C3 1 (FC, FN) [AUTODOC PAMOKA]
Kaip pakeisti tepalo filtras ir variklio alyva VW TOURAN 1 (1T1, 1T2) [AUTODOC PAMOKA]
Kaip pakeisti tepalo filtras ir variklio alyva PEUGEOT 307 (3H) [AUTODOC PAMOKA]
Kaip pakeisti tepalo filtras ir variklio alyva MERCEDES-BENZ W211 E Klasė [AUTODOC PAMOKA]
Kaip pakeisti tepalo filtras ir variklio alyva FORD FOCUS MK2 [AUTODOC PAMOKA]
Kaip pakeisti tepalo filtras ir variklio alyva AUDI A6 C5 Avant [AUTODOC PAMOKA]
Kaip pakeisti variklio alyvą ir alyvos filtrą HONDA JAZZ 1 [PAMOKA AUTODOC]
Kaip pakeisti tepalo filtras ir variklio alyva VW T5 TRANSPORTER Van [AUTODOC PAMOKA]
Kaip pakeisti tepalo filtras ir variklio alyva LEXUS RX400h 2 (XU30) [AUTODOC PAMOKA]
Kaip pakeisti tepalo filtras ir variklio alyva CITROEN XSARA PICASSO (N68) [AUTODOC PAMOKA]
Kaip pakeisti tepalo filtras ir variklio alyva MERCEDES-BENZ W203 C Klasė [AUTODOC PAMOKA]
Kaip pakeisti variklio alyvą ir alyvos filtrą MERCEDES-BENZ C W202 [PAMOKA AUTODOC]
Kaip pakeisti tepalo filtras / alyvos filtras ir variklio alyva PEUGEOT 206 1 (2D) [AUTODOC PAMOKA]
Kaip pakeisti tepalo filtras ir variklio alyva HONDA INSIGHT 2 (ZE) [AUTODOC PAMOKA]
Kaip pakeisti tepalo filtras ir variklio alyva VW GOLF 7 [AUTODOC PAMOKA]
Kaip pakeisti tepalo filtras / alyvos filtras ir variklio alyva RENAULT SCENIC 2 (JM)
Kaip pakeisti tepalo filtras ir variklio alyva TOYOTA YARIS Mk2 [AUTODOC PAMOKA]
Kaip pakeisti alyvos filtrą ir variklio alyvą SUZUKI SWIFT 3 Hatchback [PAMOKA AUTODOC]
Kaip pakeisti tepalo filtras ir variklio alyva AUDI A4 B5 Sedanas [AUTODOC PAMOKA]
Kaip pakeisti tepalo filtras ir variklio alyva PEUGEOT 207 [AUTODOC PAMOKA]
Kaip pakeisti tepalo filtras / alyvos filtras ir variklio alyva BMW 330i 3 (E92) [AUTODOC PAMOKA]
Kaip pakeisti tepalo filtras ir variklio alyva MERCEDES W204 [AUTODOC PAMOKA]
Kaip pakeisti tepalo filtras ir variklio alyva VW SHARAN 1 [AUTODOC PAMOKA]
Kaip pakeisti tepalo filtras / alyvos filtras ir variklio alyva RENAULT KANGOO 1 (KC) [AUTODOC]
Kaip pakeisti tepalo filtras ir variklio alyva RENAULT MEGANE SCENIC [AUTODOC PAMOKA]
Kaip pakeisti tepalo filtras ir variklio alyva OPEL CORSA C (F08, F68) [AUTODOC PAMOKA]
Kaip pakeisti variklio alyvą ir alyvos filtrą MERCEDES-BENZ M W163 [PAMOKA]
Kaip pakeisti alyvos filtrą ir variklio alyvą NISSAN MICRA 2 Hatchback [PAMOKA AUTODOC]
Kaip pakeisti variklio alyvą ir alyvos filtrą MERCEDES VITO W639 [AUTODOC PAMOKA]
Kaip pakeisti tepalo filtras FIAT 500 (312) [AUTODOC PAMOKA]
Kaip pakeisti tepalo filtras ir variklio alyva TOYOTA RAV4 II [AUTODOC PAMOKA]
Kaip pakeisti tepalo filtras ir variklio alyva NISSAN MICRA K12 [AUTODOC PAMOKA]
Kaip pakeisti tepalo filtras ir variklio alyva SEAT IBIZA 3 6L [AUTODOC PAMOKA]
Kaip pakeisti tepalo filtras / alyvos filtras ir variklio alyva RENAULT CLIO 2 (C65) [AUTODOC]
Kaip pakeisti tepalo filtras ir variklio alyva RENAULT CLIO 3 [AUTODOC PAMOKA]
Kaip pakeisti tepalo filtras / alyvos filtras TOYOTA LAND CRUISER PRADO 3 (J120) [AUTODOC PAMOKA]
Kaip pakeisti tepalo filtras ir variklio alyva CITROËN BERLINGO M [AUTODOC PAMOKA]
Kaip pakeisti tepalo filtras ir variklio alyva MERCEDES W210 [AUTODOC PAMOKA]
Kaip pakeisti tepalo filtras ir variklio alyva VW GOLF 2 [AUTODOC PAMOKA]
Kaip pakeisti tepalo filtras ir variklio alyva MERCEDES W124 [AUTODOC PAMOKA]
Kaip pakeisti tepalo filtras ir variklio alyva SEAT LEON 1M1 [AUTODOC PAMOKA]
Kaip pakeisti tepalo filtras ir variklio alyva VW POLO 6n1 [AUTODOC PAMOKA]
Kaip pakeisti tepalo filtras ir variklio alyva VOLKSWAGEN GOLF 3 (1H1) [AUTODOC PAMOKA]
Kaip pakeisti variklio alyvą ir alyvos filtrą VW LUPO PAMOKA AUTODOC
Kaip pakeisti variklio alyvą ir alyvos filtrą FIAT PUNTO PAMOKA | AUTODOC
Kaip pakeisti tepalo filtras ir variklio alyva FIAT PUNTO 199 [AUTODOC PAMOKA]
Kaip pakeisti tepalo filtras ir variklio alyva FIAT PANDA (169) [AUTODOC PAMOKA]
Kaip pakeisti tepalo filtras / alyvos filtras ir variklio alyva FIAT PUNTO 2 (188) [AUTODOC PAMOKA]
Kaip pakeisti tepalo filtras ir variklio alyva RENAULT TWINGO 1 (C06) [AUTODOC PAMOKA]

Alyvos filtras Instrukcija/Išsamios pamokos remonto ir keitimo

Alyvos filtras MAHLE ORIGINAL OC 47 : Atsiliepimai ir įvertinimas

Ar kada nors esate pirkę šį produktą iš AUTODOC: MAHLE ORIGINAL Alyvos filtras OC 47?

Prašome įvertinti produktą

Pridėkite nuotraukas ar vaizdo įrašus prie atsiliepimo
Pridėti failus
4
Šią prekę įvertino 24 pirkėjai (-ų)
0 žvaigždučių 5 žvaigždučių
Kaip apskaičiuojamas žvaigždučių skaičius

Klientų atsiliepimai ir įvertinimai žvaigždutėmis padeda klientams daugiau sužinoti apie gaminį ir nuspręsti, ar verta jį pirkti. Žvaigždučių skaičiui apskaičiuoti naudojamas sudėtingas algoritmas, kuriame atsižvelgiama į tai, prieš kiek laiko buvo parašyta apžvalga, ar prekė iš tikrųjų buvo įsigyta AUTODOC internetinėje parduotuvėje ir ar ji buvo grąžinta, ar ne.

Kaip mes tikriname apžvalgas

Žyma "Patvirtintas pirkimas" leidžia rasti atsiliepimus klientų, kurie iš tikrųjų įsigijo aptariamą prekę iš AUTODOC internetinės parduotuvės. Ženklas "Patvirtintas pirkimas" taikomas atsiliepimams apie prekes, įsigytas iš tos pačios paskyros, iš kurios buvo pateiktas atsiliepimas. Vis dar laikome svarbiais atsiliepimus be žymos "Patvirtintas pirkinys", tačiau negalime garantuoti, kad tokiuose atsiliepimuose aprašytos prekės buvo įsigytos AUTODOC internetinėje parduotuvėje.

DUK: Klientų klausimai ir atsakymai

0 Klausimai
Turite klausimų apie MAHLE ORIGINAL Alyvos filtras OC 47?
Jeigu dar turite klausimų apie produktą arba norėtumėte gauti detalesnę informaciją, galite susisiekti su mumis tiesiogiai ir užduoti savo klausimą!
Norint užduoti klausimą, prašome užpildyti visus būtinus laukus!
Nurodykite savo automobilio VIN kodą, kad paieškos procesas būtų greitesnis

Populiarūs skelbimai

Apmokėjmo būdai:
Mastercard — apmokėjimo būdai 77642077 MAHLE ORIGINAL Alyvos filtras OC47
Mokėkite greita ir saugiau su Visa MAHLE ORIGINAL Alyvos filtras 72551553, 77642077
MAHLE ORIGINAL Alyvos filtras 4009026026953 pristatymas iš karto po apmokėjimo
Mokėti su PayPal — Mokėkite greitai ir saugiai už 79953481 MAHLE ORIGINAL Alyvos filtras 4009026026953

Ar norėtumėte daugiau sužinoti apie MAHLE ORIGINAL Alyvos filtras?

Pasiskaitykite Alyvos filtras OC47 DUK ir klientų atsiliepimus!

Reikia pagalbos? Kontaktai

Pristatymo būdas:
Alyvos filtras 4009026026953 Patikimas ir saugus pristatymas su DHL
Gaukite Alyvos filtras 72551553, 77642077 iš UPS
Alyvos filtras OC 47 patikimai pristatyta iki jūsų durų su GHS

Kiekvienas užsakymas nuo 150 € sumos nemokamai pristatomas Lithuania ribose. Jeigu bendra užsakymo suma nesiekia 150 €, tai pristatymas kainuos 15,95 €.

  • 14 dienų gražinimo terminas
    14 dienų gražinimo terminas
  • Safe Order 200 dienų už
    Saugus užsakymas 200 dienų
  • Saugus apmokėjimas
    Saugus apmokėjimas
  • Nemokamas pristatymas
    Nemokamas pristatymas
MAHLE ORIGINAL OC 47: atsarginės dalys su panašiomis charakteristikomis
A.P. AP1022
A.P. AP63005A
BALDWIN B178
BOSCH 0450103009
BOSCH 0451103060
BOSCH 451103013
BOSCH 451103033
CHAMPION C157
CHAMPION C160
COMPAIR C160112/51
CROSLAND 2105
CROSLAND 652
DONIT FILTER 431037
DONIT FILTER 431056/G
FIRST LINE BFO4101
FRAD 17.33.03/110
FRAD 26.43.03/110
KOLBENSCHMIDT 051OS
KOLBENSCHMIDT 073OS
KOLBENSCHMIDT 50013073
5,08 €* Geriausios kainos garantija
MANN-FILTER 6740358306
MANN-FILTER 6740359266
MEYLE 3141140007
MONARK 30738033
MOTRIO 8671002052
NATO 2940121728350
NATO 2940123171161
PBR BC1152
SACHS 120012573
SWAG 20926873
TEHO 4073
UFI 2313001
VAICO 200382
VALEO 586038
VTE 112AP
WIX FILTERS 51342
WIX FILTERS 337P
WIX FILTERS 51088
*Kaina su 21 % PVM, be pristatymo išlaidų