1 000 000 autodalių - raskite Jūsų automobiliui tinkamas autodalis Pavyzdys

0 Prekės
#
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą
0,00 €

Nepamirškite apie reguliarią techninę priežiūrą ir atodalių keitimo intervalus automobilyje SEAT EXEO

SEAT Exeo

SEAT Exeo automobilius kompanija SEAT gamino 2009-2013 metais. Iš viso buvo išleista viena modelių karta ir vienas atnaujinimas. Šios mašinos buvo leidžiamos Martorele (Martorell), Ispanijoje. Automobilis ne vieną kartą pelnė prestižinius apdovanojimus. 2009 metais automobilis pelnė premiją „Auksinis vairas“ Šveicarijoje. 2010 metais suomių žurnalas Tuulilasi pavadinimo SEAT Exeo Suomijos metų automobiliu.

SEAT Exeo I karta

SEAT Exeo sedano debiutas įvyko Paryžiaus automobilių parodoje 2008 metais. Serijinė modelio gamyba prasidėjo 2009 metais. Tais pačiais metais, automobilių parodoje Ženevoje, buvo pristatytas SEAT Exeo ST. Modelis buvo pagamintas Audi A4 B7 pagrindu, iš kurio paveldėjo konstrukcinius sprendimus ir bendrus dizaino bruožus. SEAT Exeo eksterjerą kūrė dizaineris iš Belgijos Liukas Dokervolkė (Luc Donckerwolke). Automobilyje atsirado naujos kampuotos formos ir apverstos trapecijos formos radiatoriaus grotelės. Išoriniai veidrodėliai buvo tvirtinami tiesiogiai prie durų panelių. Interjero apdailoje buvo naudojamos kokybiškos medžiagos. Visi įrenginiai ir mygtukai buvo apšviečiami raudona spalva. Patogios sportinės sėdynės užtikrino puikią šoninę atramą. Kad būtų patogiau, centrinė konsolė buvo šiek tiek pakreipta į vairuotoją.

SEAT Exeo automobiliai buvo siūlome trijose komplektacijose – Reference, Style ir Sport. Pigiausioje komplektacijoje Reference buvo septynios oro pagalvės, ABS ir ESP sistemos, perspėjimo apie neprisegtus diržus sistema, veidrodėlių elektros pavara, rūko žibintai, daugiafunkcis vairas ir multimedijos sistemas su MP3, MPEG4, USB, IPOD ir Bluetooth palaikymu. Galima buvo reguliuoti vairuotojo ir priekinės keleivio sėdynės aukštį. Brangesnėje komplektacijoje – Style – buvo chromuoti langų apvadai, aliumininiai slenksčių antdėklai. Kaip papildomi priedai buvo siūlomi padangų slėgio davikliai, papildomi apšvietimo įrenginiai salone, parkavimosi davikliai. Interjerą puošė įdėklai iš aliuminio. Už papildomą mokestį galima buvo užsisakyti odinę salono apdailą.

SEAT Exeo I kartos atnaujinimas

2011 metais buvo atliktas SEAT Exeo mašinų atnaujinimas. Automobilyje atsirado naujos bičių korio pavidalo radiatoriaus grotelės. Priekiniuose žibintuose atsirado šviesos diodų sekcijos. Papildomų priedų sąrašą papildė septyniolikos ir aštuoniolikos colių lengvojo lydinio ratlankiai, taip pat nauji kėbulo dažymo spalvų pasirinkimai. Atsinaujino interjeras.

Nepaisant stilingos išvaizdos, turiningos komplektacijos ir gerų techninių charakteristikų, 2012 metų pabaigoje SEAT Exeo pardavimai staigiai krito. Todėl 2013 metais kompanijos vadovybė nusprendė nutraukti SEAT Exeo gamybą.

Nauja ir supaprastinta paieška tinklapyje leis Jums lengviau rasti reikiamą dalį. Ieškoti autodalių

PRAŠYMAS TIPAS Pavyzdys
Atsarginės dalys Stabdžių Diskas
Atsarginės dalys + Gamintojas Alyvos Filtras STARK
Atsarginės dalys + Automobilio gamintojas Uždegimo Žvakė TOYOTA
Atsarginės dalys + Prekės numeris Valytuvo Gumelė SKWIB-0940106
Prekės numeris SKWIB-0940091
Prekės numeris + Gamintojas 3 397 011 802 BOSCH
OEN 8X1955426A
OEN + Gamintojas 9XW358053151 STARK
loader Prašome palaukti...