1 000 000 autodalių - raskite Jūsų automobiliui tinkamas autodalis Pavyzdys

0 Prekės
#
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą
0,00 €

Nepamirškite apie reguliarią techninę priežiūrą ir atodalių keitimo intervalus automobilyje MERCEDES-BENZ CLC-KLASSE

Mercedes-Benz CLC-klasė

Mercedes-Benz CLC-klasė CL203 yra sportinis kupė, kuris atsiskyrė nuo Mercedes-Benz C-klasės ir tapo nauju modeliu. Gamyba buvo vykdoma nuo 2008 metų, Rio de Žaneire, Brazilijoje. Leidimas buvo sustabdytas 2011 metais. Per šį laiką buvo pristatyta viena automobilių karta.

Mercedes-Benz CLC-klasės sukūrimo istorija

Mercedes-Benz CLC-klasės debiutas įvyko 2008 metų sausio pabaigoje, Berlyno mados savaitės metu. Priekinę šio sportinio kupė dalį puošė plačios radiatoriaus grotelės, kurių centre buvo didelė kompanijos emblema. Gamintojai įrengė didelius projekcinius priekinius ir ilgus šviesos diodų galinius žibintus. Stop žibintai pasižymėjo originaliu dizainu su dviejų spalvų stiklu, o funkciškai jie buvo padalinti į tris zonas.

Salone buvo įrengta galinga multimedijos sistema su 6,5 colių ekranu, automatiniu garso reguliavimu, dvigubu imtuvu, „Bluetooth“ adapteriu, lizdais USB ir iPod įrenginių pajungimui. Kaip papildomas priedas buvo siūlomas integruojamas DVD keitiklis šešiems diskams. Kartu su juo automobilyje buvo įrengiama valdymo balsu sistema „Linguatronic“, kurią patobulino kompanijos specialistai. Naudojantis šia sistema buvo labai patogu valdyti navigaciją, akustinę sistemą ir telefoną, pateikiant balsines komandas.

Išskirtinis Mercedes-Benz CLC-klasės automobilių prietaisų skydelio ypatumas buvo išraiškingi spidometras ir tachometras su raudonomis rodyklėmis. Įjungimas uždegimą, rodyklės, prieš užimdamos pradines pozicijas, vieną kartą pašokdavo iki skalių galo, kaip sportiniuose ir lenktyniniuose automobiliuose.

Bazinėje komplektacijoje buvo: daugiafunkcis trijų stipinų vairas, automatinės klimato kontrolės sistema, matiniai aliumininiai interjero apdailos elementai, sportinės sėdynės su skirtingais reguliavimo lygiais ir šonine atrama. Gamintojas siūlė kelias sėdynių apdailos spalvas: juodą, raudonos ir juodos kombinaciją, „Pilkoji Alpaka“.

Automobilių mėgėjams taip pat buvo prieinamas sportinis paketas, kuriame buvo: sportinė žema pakaba, tamsinti priekiniai ir galiniai žibintai, jautrus vairo mechanizmas, radiatoriaus grotelės su chromuotu apvadu ir stilingi priekiniai optiniai įrenginiai.

Pirkti internetu su nuolaida arba specialiu pasiūlymu - TecDoc Inside

Duomenų kopijavimas be išansktinio TECDOC sutikimo yra draudžiamas. Ypač draudžiama kopijuoti visą duomenų bazę ir ją platinti. Pažeidus šias autoriaus teises ir nustačius tokius atvejus, nustatyti asmenys bus patraukti baudžiamojon atsakomybėn.

Tarptautinis klientų aptarnavimas

Klientų aptarnavimas Lietuva[email protected]Autodoc.lt – Karštoji linija ir klientų aptarnavimo

© 2019 www.autodoc.lt: AUTODOC internetinė parduotuvė

Nauja ir supaprastinta paieška tinklapyje leis Jums lengviau rasti reikiamą dalį. Ieškoti autodalių

PRAŠYMAS TIPAS Pavyzdys
Atsarginės dalys vairavimo dinamikos kontrolė
Atsarginės dalys + Gamintojas vairavimo dinamikos kontrolė ASHIKA
Atsarginės dalys + Automobilio gamintojas vairavimo dinamikos kontrolė LEXUS LX
Atsarginės dalys + Prekės numeris vairavimo dinamikos kontrolė 151-02-285
Prekės numeris 151-02-283
Prekės numeris + Gamintojas 151-02-284 ASHIKA
OEN 8954630070
OEN + Gamintojas 8954233090 ASHIKA
loader Prašome palaukti...