1 000 000 autodalių - raskite Jūsų automobiliui tinkamas autodalis Pavyzdys

0 Prekės
#
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą
0,00 €

Nepamirškite apie reguliarią techninę priežiūrą ir atodalių keitimo intervalus automobilyje FORD ECOSPORT

Ford EcoSport

Ford EcoSport – tai krosoveris, leidžiamas nuo 2003 metų ir iki šiol. Automobilis iš pradžių buvo gaminamas Brazilijos Kamasario gamykloje, tačiau vėliau pradėtas surinkinėti skirtingose pasaulio šalyse. Iki šios dienos buvo išleistos dvi modelių kartos ir du atnaujinimai.

Ford EcoSport I karta

Krosoveris buvo sukurtas Amerikos Ford centre specialiai pardavimams Brazilijoje, Meksikoje ir Argentinoje. Modelis buvo pagamintas europietiško Ford Fusion pagrindu ir modernizuotas, kad tiktų aplinkai su didesniu drėgmės lygiu. Automobilio pagrindu tapo Ford B3 platforma. Masinė pirmosios kartos automobilių gamyba prasidėjo 2003 metais. Jie tapo vienais iš sėkmingiausių ir labiausiai paplitusių mašinų Pietų Amerikoje.

Ford EcoSport automobiliai išsiskyrė stilingu eksterjero dizainu: apvalūs priekiniai žibintai vizualiai buvo sujungti su netikromis radiatoriaus grotelėmis, priekinį bamperį saugojo masyvus plastikinis antdėklas, šonines duris puošė stilingos juodos apdailos juostos.

Ford EcoSport I kartos atnaujinimas

2007 metais gamintojai atliko modelio atnaujinimą. Buvo pakeista priekinių ir galinių žibintų, abiejų bamperių forma, taip pat pagerintas automobilio interjeras. Pasikeitė prietaisų skydelis ir salono apdailos medžiagos.

Dizaineriai norėjo EcoSport padaryti panašų į Ford Fiesta, kuris taip pat buvo populiarus Amerikoje. Iki 2012 metų buvo parduota daugiau nei 700 000 egzempliorių.

Ford EcoSport II karta

Antrosios kartos Ford EcoSport buvo pristatytas automobilių parodoje Naujajame Delyje 2012 metais. Po kelių mėnesių antrosios kartos Ford EcoSport buvo pradėti surinkinėti Brazilijoje, Indijoje, Kinijoje, Rusijoje, Tailande ir Vietname. Keturių ratų pavarą turinti modifikacija buvo leidžiama tik Brazilijoje, o kiti automobiliai turėjo priekinius varomuosius ratus.

Automobilyje buvo įrengta informacinė–pramoginė sistema „Ford SYNC“, stabdžių antiblokavimo sistema (ABS), elektrinė stabilizacijos sistema (ESP), taip pat distancijos laikymosi ir parkavimosi asistentai. Be to, dizaineriai maksimaliai stabilizavo pakabą ir pagerino variklio perkaitimo sustabdymo sistemą. Taip pat padidėjo variklių galingumas ir sumažėjo jų dydis bei svoris.

2013 metais Barselonoje įvyko antrosios kartos Ford EcoSport pristatymas Europos rinkai. Automobilis pradėtas pardavinėti 2014 metais.

Ford EcoSport II kartos atnaujinimas

2014 metais buvo atliktas nedidelis modelio atnaujinimas. Gamintojai šiek tiek pakeitė eksterjero dizainą, taip pat nuo penktųjų automobilio durų pašalino atsarginį ratą. Visos kitos savybės ir techninės charakteristikos liko nepakitusios.

Pirkti internetu su nuolaida arba specialiu pasiūlymu - TecDoc Inside

Duomenų kopijavimas be išansktinio TECDOC sutikimo yra draudžiamas. Ypač draudžiama kopijuoti visą duomenų bazę ir ją platinti. Pažeidus šias autoriaus teises ir nustačius tokius atvejus, nustatyti asmenys bus patraukti baudžiamojon atsakomybėn.

Tarptautinis klientų aptarnavimas

Klientų aptarnavimas Lietuva[email protected]Autodoc.lt – Karštoji linija ir klientų aptarnavimo

© 2019 www.autodoc.lt: AUTODOC internetinė parduotuvė

Nauja ir supaprastinta paieška tinklapyje leis Jums lengviau rasti reikiamą dalį. Ieškoti autodalių

PRAŠYMAS TIPAS Pavyzdys
Atsarginės dalys Variklio alyva
Atsarginės dalys + Gamintojas Variklio alyva LIQUI MOLY
Atsarginės dalys + Automobilio gamintojas Variklio alyva KIA SPORTAGE
Atsarginės dalys + Prekės numeris Variklio alyva 1091
Prekės numeris 1111118-001-01-999
Prekės numeris + Gamintojas 1111110-001-01-999 RAVENOL
OEN 1091
OEN + Gamintojas 1111118-001-01-999 RAVENOL
loader Prašome palaukti...